Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety elektroniczne z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Akcesoria elektroniczne z logo | Tanie gadżety elektroniczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–50 z 50 wyników

Lampka LED

Inne akcesoria elektroniczne
3,61 zł
Kod producenta:
MO9064-48
Kolory:
       
                       

Dron

Inne akcesoria elektroniczne
302,19 zł
Kod producenta:
V3949-02
Kolory:
 
 

Postaw na reklamę w wirtualnej rzeczywistości

Kategoria elektronicznych gadżetów reklamowych daje ogromne możliwości marketingowe, które do tego wciąż się rozszerzają wraz z rozwojem technologii i wprowadzaniem na rynek nowinek technologicznych. Wciąż popularne są tradycyjne akcesoria elektroniczne, jak na przykład pamięci USB z nadrukiem, jednak to te najnowsze gadżety najbardziej przyciągają wzrok i wzbudzają ekscytację. Tak jest na przykład w przypadku reklamowych okularów VR, które pozwalają noszącej je osobie na przeniesienie się do wirtualnego świata i niesamowite doznania.

Okulary do wirtualnej rzeczywistości nie są tanim gadżetem reklamowym, ale wciąż możesz wykorzystać je do promocji swojej firmy. Wystarczy zaopatrzyć się w jedną sztukę, oznakować je logo firmy i umieszczać na stoiskach na targach branżowych albo targach pracy czy konferencjach. Z pewnością przyciągną one do stoiska tłumy ludzi, którzy sami będą chcieli się przekonać, jak niesamowite mogą być okulary do VR z logo.

Okulary do wirtualnej rzeczywistości z nadrukiem to doskonały sposób na relaks i ucieczkę od spraw dnia codziennego. Mogą używać ich zarówno dzieci, jak i dorośli. Pasują do większości smartfonów, więc każdy będzie mógł z nich korzystać i w zależności od ściągniętej aplikacji reklamowe okulary VR pozwolą na przeniesienie się do futurystycznego miasta, egzotycznej wyspy czy do szalonego parku rozrywki. Potencjał marketingowy tego gadżetu reklamowego jest ogromy, ponieważ zwraca uwagę i staje się tematem rozmów.

Gadżety elektroniczne przydadzą się w podróży

Osoby, które często podróżują, na przykład w celach służbowych, wiedzą jak ważne jest to, żeby przedmioty, które ze sobą zabierają były praktyczne i zajmowały jak najmniej miejsca w walizce. Takim osobom na pewno przydadzą się powerbanki z grawerem, które pozwolą im w naładowaniu baterii urządzeń w każdym miejscu, a nie tylko tam, gdzie mają dostęp do źródła prądu.

W przypadku ładowania smartfonów przydatny będzie także wygodny uchwyt do ładowania telefonu, dzięki któremu smartfon można podłączyć do gniazdka albo powerbanka i bezpiecznie umieścić go w uchwycie. Dzięki temu smartfon nie spadnie z półki, szafki albo siedzenia autobusu, a do tego takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także laserowa klawiatura bezprzewodowa. Ten niezwykle ciekawy i innowacyjny gadżet pozwala na pisanie na klawiaturze na urządzeniach dotykowych w każdych warunkach, nawet w podróży. Klawiatura laserowa to w pewnym sensie rzutnik, który wyświetla obraz klawiatury na dowolnej przestrzeni, a zamontowany w niej czujnik wykrywa, który wirtualny klawisz naciska użytkownik i przekazuje te dane do urządzenia. Pisanie jest szybkie i wygodne, a do tego można poczuć się niczym w filmie science fiction. Bezprzewodowa klawiatura laserowa z logo, podobnie jak reklamowe okulary do VR z nadrukiem, mogą być wykorzystywane podczas targów i konferencji do promocji firmy.

Często podróżującym panom przyda się na pewno golarka USB z nadrukiem, która jest bardzo mała i zmieści się do każdego bagażu. Pozwala na zachowanie profesjonalnego wizerunku w każdych warunkach, a do tego można zabrać ją ze sobą wszędzie i ładować za pomocą komputera i powerbanka. To bardzo praktyczny gadżet reklamowy, który przypadnie do gustu mężczyznom.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo dzięki odpowiednim gadżetom elektronicznym

Bezpieczeństwo w Internecie jest bardzo ważne szczególnie teraz, kiedy wraz z rozwojem technologii powstają coraz bardziej wyszukane metody oszustw cyfrowych i kradzieży danych. Jednym z bardzo przydatnych gadżetów reklamowych jest zasłona na kamerę internetową z logo. Taki gadżet reklamowy możesz rozdawać swoim klientom niezależnie od Twojej branży, a na pewno się im przyda. Kamery są nieodłączną częścią każdego laptopa, a włamanie się do nich nie wymaga od wyszkolonej osoby wiele wysiłku. Dlatego ważne jest używanie specjalnych zasłon do kamer internetowych z nadrukiem, aby uchronić się od utraty prywatności albo nawet kradzieży wizerunku, co niestety zdarza się coraz częściej.

Na poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny wpłynie także specjalny breloczek do kluczy z alarmem, który zawsze warto mieć przy sobie. Breloczek z alarmem osobistym przyda się w kryzysowych momentach, kiedy chcemy wezwać pomoc. Sygnał alarmowy aktywowany jest za pomocą przycisku, a do tego brelok z alarmem wyposażony jest także w lampkę LED i oświetla drogę albo zamek w drzwiach po zmroku.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa