Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Teczki firmowe na dokumenty
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Teczki reklamowe logo | Tanie teczki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–12 z 12 wyników

Teczki reklamowe na dokumenty

Teczki reklamowe A4, które znajdziesz w naszej ofercie, przydadzą się w wielu sytuacjach. Są to dobre rozwiązania w każdym momencie, kiedy trzeba przechować jakieś dokumenty zarówno w domu, jak i w biurach. Jest wiele ważnych papierów, które trzeba odpowiednio przechowywać, tak aby były bezpieczne i zachowały się na długi czas. Są to różnego rodzaju umowy o pracę, umowy najmu oraz umowy kupna i sprzedaży. Do takich dokumentów należą też faktury i paragony, które zazwyczaj są podstawą do reklamacji. Teczki reklamowe z gumką przydadzą się też do segregowania i organizacji rachunków za telefon, internet, media oraz różne usługi. Za pomocą wygodnych i praktycznych teczek z nadrukiem można łatwo uporządkować i zorganizować domowe oraz biurowe archiwum, tak aby łatwo można było się odnaleźć w natłoku dokumentów.

Idziesz na konferencję ? Zabierz ze sobą teczki reklamowe z logo

Teczki reklamowe A4 przydadzą się nie tylko do archiwizowania. To też doskonałe gadżety reklamowe, które mogą być używane albo rozdawane przez firmy na konferencjach branżowych, szkoleniach albo spotkaniach biznesowych. Skórzane teczki konferencyjne z logo to piękny i efektowny sposób na organizację wszystkich materiałów rozdawanych podczas tych eventów. Zmieszczą nie tylko dokumenty oraz umowy, ale też różne notesy z logo, które idealnie sprawdzą się do zapisywania przebiegu i rezultatów spotkania oraz robienia notatek z ciekawych prelekcji na konferencji. Do teczki konferencyjnej A4 zmieszczą się także reklamowe długopisy, które można umieścić w specjalne w tym celu zaprojektowanej elastycznej pętelce, dzięki której długopis zawsze jest w tym samym miejscu i nie przemieszcza się w teczce. Niektóre konferencyjne teczki reklamowe wyposażone są również w specjalną przegródkę na pendrive, tak aby przenośna pamięć była zawsze pod ręką i można było zapisać na niej dokumenty w formie cyfrowej. Teczki konferencyjne z nadrukiem są zamykane na zamek, co zabezpiecza zawartość przed wypadnięciem i zgubieniem się oraz wyposażone są w wiele praktycznych przegródek i kieszeni, co pozwala na zachowanie porządku wewnątrz teczki.

Twoje logo lub nadruk na teczkach reklamowych

Okładki teczek reklamowych na dokumenty oraz konferencyjnych teczek reklamowych to idealne miejsce na umieszczenie Twojego logo, grafiki lub dowolnego nadruku. Dzięki temu Twoja reklama będzie dobrze widoczna oraz przyciągnie wzrok. Umieszczenie nadruku na firmowych teczkach pozwoli na tworzenie bardzo profesjonalnego i spójnego wizerunku Twojej firmy i każdego Twojego pracownika, który weźmie udział w konferencji, spotkaniu biznesowym albo szkoleniu. Logo lub nadruk na teczkach reklamowych prezentuje się bardzo elegancko oraz atrakcyjnie i z pewnością będzie godnie promować Twoje produkty lub usługi.

Znakowanie na teczkach reklamowych

Metod znakowania teczek firmowych jest kilka i są one dobierane w zależności od materiału, z którego wykona jest cała teczka lub jej okładka. Teczki konferencyjne A4 zazwyczaj wykonane są z eleganckiej skóry lub materiału, który ją imituje i w ich przypadku dobrze sprawdzi się na przykład grawerowanie laserowe, które jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość teczki reklamowej. Znakowane grawerem prezentuje się bardzo gustownie, jest trwałe i odporne na ścieranie oraz pozwala na umieszczenie we wzorze bardzo małych detali, które zostaną perfekcyjnie przeniesione na znakowany przedmiot. Inna popularna metoda znakowanie teczek firmowych to tampodruk nanoszony na powierzchnię teczki. W tej technice farba pobierana jest ze specjalnie przygotowanej matrycy za pomocą elastycznego tamponu, który następnie odbija wzór na przedmiocie. Pozwala na wykonanie kolorowych nadruków. Białe logo lub dane kontaktowe wykonane tampodrukiem na czarnej teczce będzie z pewnością łatwo zauważalne już z daleka. Do znakowania teczek reklamowych z nadrukiem używa się również termotransferu sitodrukowego, który łączy w sobie dwie techniki: sitodruku, który polega na stworzeniu nadruku za pomocą specjalnych sit oraz termotransferu, który przenosi nadruki na znakowane powierzchnie pod wpływem wysokiej temperatury i odpowiedniego ciśnienia.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa