Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety biurowe z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Etui na klucze z logo | Tanie etui na kluczyki samochodowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–7 z 7 wyników

Etui na klucze jako spersonalizowana reklama firmy?

Każdy z nas nosi przy sobie klucze. Warto mieć przy sobie etui, w którym można je przechowywać z obawy przed zagubieniem. Spełniają pdobną funkcję jak breloczki do kluczy z logo, jednak sa od nich znacznie bardziej funkcjonalne i eleganckie.

Jaka reklama na etui będzie najlepsza?

Artykuły reklamowe wykonane z naturalnej skóry zachwycają swoją prostotą i elegancją. Są doskonałym nośnikiem reklamy i jednocześnie nawiązaniem do wysokiej jakości świadczonych usług. Troska o każdego klienta przekłada się na rosnące zaufanie i uznanie, które następnie zaobserwować można w zyskach firmy. Najlepszą formą reklamy na etui jest grawer lub nadruk.

Skórzane etui - elegancka forma reklamy i promocji

Skórzane etui to nowoczesna forma promocji przy wykorzystaniu tradycyjnych artykułów galanterii skórzanej. Jest to praktyczny nie tyle gadżet, co upominek, którym obdarowuje się tylko wyjątkowych klientów i kontrahentów. Otrzymanie takiego prezentu świadczy o tym, że mamy dla kogoś bardzo dużą wartość, że jest ktoś, komu zależy na naszej dobrej opinii. Firmy często korzystają z okazji wzmocnienia swojej pozycji na rynku poprzez liczne akcje promocyjne. Łatwo jednak wpaść w pułapkę i otrzymać zupełnie odwrotny efekt do pożądanego. Podstawowym błędem, jaki popełniają przedsiębiorcy, jest wybór nieodpowiednich materiałów promocyjnych. Trzeba pamiętać, że klient jest bardzo czujny i kiedy zapewnia się go o tym, że etui zostało wykonane z naturalnej skóry, to możemy być pewni, że to sprawdzi. W przypadku naszych artykułów na pewno się nie zawiedzie. W ofercie oprócz etui wykonanych ze skór są również tańsze alternatywy z ekoskóry lub tworzywa sztucznego.

Etui na dokumenty, karty kredytowe i klucze

Skórzane etui to praktyczne akcesoria w stylowym wydaniu. Prezentuje się elegancko i ekskluzywnie, co jest równoznaczne z chęcią posiadania takiego produktu. W naszej ofercie dostępne są ciekawe wzory etui na dokumenty, karty kredytowe i klucze. Pozwalają one na uporządkowanie rzeczy osobistych, które przydają się na co dzień. Dzięki nim łatwiej jest znaleźć klucze w damskiej torebce czy dowód w dużym, męskim portfelu. Nadruk na materiały skórzane nanoszony jest na zewnętrznej lub wewnętrznej stronie etui. Logo i reklamowy charakter etui pozwoli na skuteczną reklamę Twojej firmy.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa