Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kubki ekologiczne z nadrukiem | Tanie eko kubki reklamowe

  • Pokazuje 1–29 z 29 wyników

Gadżety ekologiczne takiej jaki kubki ekoligiczne to wspaniały pomysł na reklamę

Kubki reklamowe to jeden z najpopularniejszych artykułów promocyjnych wykorzystywanych do reklamy. Spotykamy je w bardzo wielu miejscach, a do tego są praktyczne i mogą służyć za ozdobę biura albo domu. Ciekawą opcją, która na pewno przyciągnie uwagę, są kubki ekologiczne z nadrukiem. Są alternatywą dla tradycyjnych kubków ceramicznych, ale wciąż spełniają takie same zadania i sprawdzają się równie dobrze. Jeżeli zdecydujesz się na reklamę z wykorzystaniem kubków ekologicznych na pewno wyróżnisz się na tle konkurencji, która stawia na standardowe rozwiązania.

Dlaczego kubki ekologiczne z logo tak dobrze się sprawdzają?

Gadżety ekologiczne robą prawdziwą furorę w świecie marketingu i będzie tak także w przypadku kubków ekologicznych z logo. Każda firma, która z nich korzysta pokazuje, że chce dbać o środowisko i ograniczać produkcję i używanie plastiku. Wpływa to pozytywnie na jej wizerunek. Reklama za pomocą gadżetów ekologicznych działa zatem na dwa sposoby: klient, kontrahent albo partner biznesowy otrzymuje ciekawy i praktyczny gadżet z logo, a do tego firma pokazuje profesjonalizm oraz nowoczesne podejście i świadomość aktualnych problemów oraz zagrożeń. Bardzo popularnymi gadżetami ekologicznymi są na przykład drewniane pamięci USB, które są przydatne oraz wyglądają bardzo estetycznie.

Kubki ekologiczne wyróżniają się na tle innych kubków dzięki oryginalnemu designowi. Ekologiczne kubki podróżne wyposażone są w kolorowe przykrywki z silikonu, dzięki temu można zabrać je ze sobą na przykład na spacer albo na wycieczkę i mieć pewność, że zawartość się z nich nie wyleje, a do tego jej temperatura zostanie utrzymana. Logo umieszczone na takim kubku zostanie dostrzeżone przez mijające osoby i utrwali się w ich świadomości. Natomiast tradycyjne kubki ekologiczne przydadzą się w domu, w pracy oraz w biurze.

Z czego wykonane są kubki ekologiczne z nadrukiem?

Do kategorii eko kubków zaliczymy na przykład jednorazowe kubki ekologiczne, które mogą być używane w kawiarniach oraz restauracjach do serwowania napoi na wynos. Kubki z biodegradowalnych materiałów nie są szkodliwe dla środowiska i szybko się rozkładają. Mogą nawet zostać poddane recyklingowi i przerobione na inny przedmiot. Standardowe kubki jednorazowe, pomimo tego, że w większości wykonane są z papieru, od środka powleczone są nieprzemakalną warstwą wykonaną z tworzywa sztucznego, która szkodzi środowisku, dlatego warto zdecydować się na wybór kubów ekologicznych.

Popularne są również kubki bambusowe. Wyglądają one bardzo oryginalnie i estetycznie i na pewno cieszą oko i przykuwają uwagę. Logo lub nadruk umieszczone na takim kubku będzie dobrze widoczne i dotrze do szerokiego grona odbiorców.
Kubki ekologiczne to także kubki szklane z elementami wykonanymi z biodegradowalnych materiałów. Mogą to być na przykład opaski z korka, które zapobiegają przed oparzeniem rąk podczas sięgania po gorący napój. Takie elementy są ciekawą dekoracją kubka reklamowego, a do tego spełniają wiele praktycznych funkcji.

Zalety kubków ekologicznych firmowych

Ekologiczne opakowania na żywność, a w tym także eko kubki z nadrukiem, doskonale zastępują jednorazowe opakowania plastikowe. Coraz więcej organizacji i rządów państw mówi o konieczności ochrony środowiska, a rezygnowanie plastiku będzie ważnym krokiem podjętym w tym kierunku. Ekologiczne kubki reklamowe są lekkie i poręczne, dlatego można zabierać je ze sobą na wyjazdy oraz do pracy. Mogą także służyć za pojemnik na długopisy albo dekorację biura lub domowej przestrzeni.

Oferowane przez nas kubki ekologiczne oznakujemy dla Ciebie logo firmy albo innym nadrukiem. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni gadżet dla siebie!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa