Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Torby reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby podróżne z logo | Tanie torby podróżne z nadrukiem dla firm

  • Pokazuje 1–29 z 29 wyników

Zrób krok w stronę globalnego marketingu – postaw na reklamę na torbie podróżnej

Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszych czasach podróżowanie jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Unia Europejska pozwala na łatwe przekraczanie granic, a linie lotnicze konkurują ze sobą w ilości otwieranych nowych połączeń. Podróżowanie stało się przez to bardzo popularne i decyduje się na nie coraz więcej ludzi. Warto to wykorzystać w promocji swojej firmy i zdecydować się na wybór torby podróżnej na upominek reklamowy, który rozdasz swoim wiernym i potencjalnym klientom. Torby podróżne z logo oraz torby podróżne z nadrukiem to doskonały sposób na promocję, która nie ogranicza się jedynie do obszaru lokalnego. Klienci zabiorą taką reklamową torbę podróżną do innych miast w Polsce, ale też za granicę, dzięki temu Twoja firma zostanie dostrzeżona na zupełnie innym rynku. Tworzy to ogromny potencjał reklamowy i to całkiem niewielkim nakładem wysiłków. Ty dasz torbę podróżną z logo i torbę podróżną z nadrukiem swoim klientom oraz osobom zainteresowanym Twoją działalnością, a oni już sami zajmą się resztą, czasami nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej i wyjątkowej szansy i pomyśl o reklamowaniu się na torbach podróżnych.

Reklamowa torba podróżna to symbol każdego urlopu

Torby podróżne z logo i torby podróżne z nadrukiem na pewno przydadzą się podczas wyjazdów. Nie ważne, czy to tylko krótka wycieczka na kilka dni czy dłuższy wyjazd trwający tygodnie – ludzie zawsze będą potrzebować czegoś, do czego będą mogli zapakować swoje bagaże. Idealna w tym celu będzie reklamowa torba podróżna. Pakowna i pojemna torba pozwala na zapakowanie do niej wszystkich potrzebnych rzeczy, w tym między innymi ubrań, butów, bielizny, kosmetyków, elektroniki czy innych gadżetów, bez których nie wyobrażamy sobie wypoczynku, jak na przykład piłka plażowa w przypadku wyjazdu nad piękny polski Bałtyk czy do dowolnego kurortu nadmorskiego. Reklamowa torba podróżna będzie towarzyszyć Twoim klientom na dworcach i lotniskach, na których zawsze znajdują się tłumy ludzi. Dlatego potencjał marketingowy w tych miejscach jest ogromny. Zdecydowanie dobrym pomysłem będzie skorzystanie z okazji i rozdawanie toreb podróżnych z Twoim logo i nadrukiem podczas konferencji oraz targów branżowych, tak aby dostało je jak najwięcej ludzi, którzy wezmą taką reklamę do domu i wykorzystają ją później w wielu przypadkach podczas podróży.

Reklamowe torby podróżne nie tylko na wypoczynek

Torby podróżne z logo i torby podróżne z nadrukiem Twojej firmy na pewno przydadzą się podczas wyjazdów Twoich pracowników na wszelkiego rodzaju konferencje i delegacje. Dzięki temu, że wyposażysz pracowników w reklamowe torby podróżne od razu będzie wiadomo, z jakiej są firmy. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką zapas takich reklamowych toreb podróżnych i zaopatrzyć w nie swoją kadrę przy okazji wszelkich wyjazdów biznesowych.

Reklamowa torba podróżna uszyta na miarę Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę reklamowych toreb podróżnych, z których możesz wybrać tę idealną i dopasowaną do Twoich potrzeb. Oferujemy różne kształty, kolory oraz style toreb, od typowo sportowych z dużą liczbą kieszeni do takich bardziej eleganckich i klasycznych, które będą pasować do biznesmenów, którzy lubią inwestować w poważny wizerunek. Dzięki krótkim uszom wygodnie przeniesiesz torbę w każde miejsce, a dodatkowy długi pasek pozwoli Ci na założenie torby na ramię, dzięki czemu będziesz mieć wolne ręce do wykonywana innych rzeczy, jak na przykład szukanie dokumentów podczas odprawy na lotnisku. Ogromnym plusem reklamowych toreb podróżnych jest duża powierzchnia reklamowa, na której możemy umieścić Twoje logo, slogan lub inny nadruk. Dzięki temu Twoje logo będzie duże i bardzo łatwo zauważalne przez innych na dworcach czy lotniskach.
Reklamowanie swojej firmy na torbach podróżnych ma same zalety i na pewno warto wykorzystać je do promocji. Zdecyduj się na taką formę reklamy już dziś i skorzystaj z naszych usług. Wszystkie wykonane przez nas nadruki są zawsze wysokiej jakości, a techniki, które wykorzystujemy do nadruków chronią je przez długi czas, dzięki czemu są one niezwykle trwałe.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa