Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Torby reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby na ramię z logo | Tanie torby na ramię z nadrukiem dla firm

  • Pokazuje 1–8 z 8 wyników

Z reklamą na ramieniu – polecamy torby na ramię jako miejsce Twojej reklamy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reklamowych toreb na ramię, które możesz w prosty sposób wykorzystać jako gadżet reklamowy w promocji oraz kampanii reklamowej Twojej firmy. Torby na ramię mają wiele zastosowań i mogą być używane zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Bez względu na to, jaki model reklamowej torby na ramię wybierzesz, dodając do niej swoje logo, hasło reklamowe lub inny nadruk uczynisz ze zwykłej torby praktyczny nośnik reklamy, który przyda się Twoim klientom oraz grupie odbiorców w różnych sytuacjach. Z racji, że najlepsze gadżety reklamowe to te, które są praktycznie i mogą być używane ponownie więcej niż jeden raz, wybór torby na ramię jako miejsce Twojej reklamy będzie doskonałym rozwiązaniem.

Praktyczne torby na ramię z logo lub nadrukiem

Torby na ramię z logo lub nadrukiem są bardzo wygodne dzięki specjalnie wyprofilowanym uchwytom i paskom. Nie wpijają się w ramię i dobrze oraz równo rozkładają przenoszony w nich ciężar. Niektóre modele wyposażone są w krótkie uchwyty, co daje opcje w kwestii noszenia oraz dopasowania stopnia wygody. Liczne kieszenie pozwolą na dobrą organizację swoich rzeczy oraz zachowanie porządku wewnątrz torby, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego przedmiotu będzie bardzo łatwe i szybkie. Oferowane przez nas reklamowe torby na ramię są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i będą służyć noszącym je osobom przez bardzo długi czas. Są również łatwe w czyszczeniu, konserwacji i utrzymaniu, więc nie trzeba spędzać nad nimi dużo czasu i poświęcić go na inne, ważniejsze w życiu rzeczy. Wszystkie te cechy czynią z toreb na ramię idealny nośnik reklamy oraz gadżet upominkowy, który możesz oferować każdemu swojemu klientowi.

Mnogość zastosowań reklamowych toreb na ramię

Torby na ramię z logo lub nadrukiem występują w wielu kształtach i rozmiarach, dlatego łatwo dobrać je do aktualnych potrzeb. Małe reklamowe torby na ramię zmieszczą wszystkie niezbędne przedmioty, jak portfel, telefon, dokumenty albo klucze, a przy tym nie będą przeszkadzać w poruszaniu się i krępować ruchów. Większe torby na ramię mieszczące rozmiar A4 przydadzą się na wszelkiego rodzaju dokumenty, takie jak umowy, wnioski, notatki do prezentacji, konspekty, skrypty, i inne podobne tego typu rzeczy. Dzięki odpowiedniej reklamowej torbie naramiennej bezpiecznie przeniesiesz dokumenty wszędzie tam, gdzie potrzebujesz bez obaw, że się pomną, zniszczą lub zamoczą. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są stosunkowo duże torby na ramię z logo lub nadrukiem, które zmieszczą nie tylko dokumenty, ale też laptopa i sprzęty potrzebne do jego obsługi oraz przydatne w codziennym życiu i pracy drobiazgi, takie jak ładowarki, powerbanki, myszki bezprzewodowe czy inne gadżety. Reklamowe torby na ramię na pewno spodobają się studentom i uczniom. Zmieszczą do niej zeszyty oraz notesy, podręczniki oraz notatki, swoją ulubioną elektronikę, a nawet kubki termiczne z grawerem. Taki kubek pełen pysznej i aromatycznej kawy napędzi ich do działania oraz zapewni energię potrzebną do nauki na cały dzień.

Pozwól zareklamować się torbie na ramię z Twoim logo lub nadrukiem

Wielu Twoich pracowników codziennie korzysta ze środków transportu, aby dostać się do pracy. Muszą zabrać ze sobą wiele rzeczy, jak portfel, klucze, telefon, laptop, drugie śniadanie, notatniki, długopisy i wszelkie inne potrzebne im materiały. Jest tego bardzo dużo i niestety nie zmieści się magicznie do kieszeni spodni. Możesz ten fakt w bardzo łatwy sposób wykorzystać i rozdać wszystkim swoim pracownikom odpowiednią torbę na ramię z logo Twojej firmy. Pracownicy mogą je wykorzystać w codziennej podróży do pracy i przez to stać się chodzącym billboardem Twojej firmy. Twoja reklama będzie obecna na chodniku, w autobusie, tramwaju czy pociągu. Dzięki temu trafi do szerokiego grona odbiorców, a ty pojawisz się w świadomości nowych potencjalnych klientów. Pracownicy mogą też zabrać takie reklamowe torby na ramię z Twoim logo na przerwę na lunch czy na spotkania biznesowe. Będą to świetne okazje na szeroką reklamę Twojej firmy, na którą nie musisz dokładać dodatkowych kosztów. Taka reklama nosi się sama!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa