Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do sublimacji
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety do sublimacji dla firm | Tanie gadżety reklamowe

  • Pokazuje 1–11 z 11 wyników

Praktyczne gadżety pod nadruk sublimacyjny przydadzą się w promocji firmy

Oprócz gotowych gadżetów z nadrukiem sublimacyjnym oferujemy także gadżety bez znakowania, które są gotowe do naniesienia na nie logo, hasła reklamowego, sloganu, nadruku lub innej grafiki za pomocą tej metody. Są to sprawdzone gadżety reklamowe wysokiej jakości, z których sami korzystamy i wykonujemy na nich nasze własne projekty.

Cały czas doskonalimy naszą ofertę i staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jeżeli chcesz samodzielnie wykonać nadruki sublimacyjne na gadżetach reklamowych lub z jakiegoś powodu nie chcesz, aby były one znakowane, to nasza oferta gadżetów pod nadruk sublimacyjny jest przygotowana właśnie dla Ciebie.

Gadżety pod nadruk sublimacyjny w naszej ofercie

Oferujemy najpopularniejsze gadżety promocyjne wybierane w przypadku sublimacji, która staje się coraz bardziej popularną techniką znakowania gadżetów reklamowych dla firm. Znajdziesz u nas między innymi:

  • Kubek biały porcelanowy o pojemności 330ml
  • Biały kubek 330ml w pudełku
  • Kubek o pojemności 300ml z kolorowymi uchwytami i wnętrzem
  • Fartuch kuchenny do nadruku z regulowaną talią
  • Poliestrową poszewkę na poduszkę o wymiarach 40x40cm (jedna sztuka, 100 sztuk lub 500 sztuk)
  • Torbę na zakupy
  • Worek na sznurkach
  • Komin

Czym jest sublimacja?

Technik znakowania gadżetów reklamowych jest kilka, a jedną z nich jest właśnie sublimacja. To metoda, w której do nanoszenia nadruków na przedmioty używa się specjalnych pras, które nagrzewa się do wysokich temperatur. Barwniki sublimacyjne w gorącej prasie zmieniają swój stan skupienia ze stałego na gazowy i wnikają w głąb materiału.

Ta metoda sprawdza się doskonale w przypadku znakowania tekstyliów sublimacyjnych wykonanych w całości z poliestru lub zawierających jego wysoką domieszkę. To właśnie z tym materiałem barwniki do sublimacji pracują najlepiej i na nim dają najlepsze efekty. Pod wpływem gorąca splot włókien ulega rozluźnieniu, dzięki czemu barwnik może dokładnie „zafarbować” każde z włókien z osobna. Nadruki sublimacyjne ani trochę nie odznaczają się na powierzchni materiału i nie są wyczuwalne w dotyku. Sprawiają wrażenie wtopionych w materiał, tak jakby były na nim od samego początku produkcji przedmiotu.

W przypadku kubków sublimacyjnych są one pokryte warstwą specjalnego lakieru, który doskonale przyjmuje barwnik.

Komu przydadzą się gadżety pod nadruk sublimacyjny?

Gadżety pod nadruk sublimacyjny doskonale sprawdzą się w przypadku akcji promocyjnych firm, biur, urzędów czy samorządów. Odpowiednio oznakowane będą także doskonałą nagrodą dla uczestników i zwycięzców konkursów czy biegów. Ich ogromną zaletą jest na pewno ich praktyczność. Te gadżety reklamowe na pewno będą często używane przez obdarowane nimi osoby, a znajdujące się na nich nadruki będą dobrze widoczne i zostaną zauważone przez wiele osób.

Dzięki naszej ofercie gadżetów pod nadruk sublimacyjny każda firma inwestuje w skuteczne nośniki treści reklamowych. Taka forma promocji wpływa na pozytywny wizerunek firmy oraz pomaga w budowaniu trwałych relacji z klientami lub partnerami biznesowymi.

Zalety gadżetów pod nadruk sublimacyjny

Gadżety z naszej oferty są „czystą kartką” dla nadruków, które chcesz na nich umieścić. Znakowanie wykonywane metodą sublimacji jest bardzo trwałe i wyraziste oraz pozwala na wręcz fotograficzne odwzorowanie projektu na znakowanym gadżecie reklamowym, a kolory nadruków są bardzo żywe.

Kolejną zaletą gadżetów pod nadruk sublimacyjnych jest ich stosunkowo niska cena oraz uniwersalność. Sublimacja daje także możliwość wykonania na przedmiotach nadruków full color oraz przejść tonalnych. Oznacza to, że nawet najbardziej skomplikowane i barwne projekty będą wyglądać na gadżetach naprawdę dobrze i wyraźnie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa