Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety sportowe i gry
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Fidget spinner z logo | Reklamowy fidget spinner

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Czym jest fidget spinner?

W 2017 roku tak zwane fidget spinnery przebojem wdarły się na rynek gadżetów i pozostały na nim do dziś. Wciąż są bardzo popularne i wciąż korzysta z nich na co dzień wiele osób. Początkowo miały być przydatnym przedmiotem dla dzieci, które mają problemy z koncentracją oraz cierpią na ADHD. Bardzo szybko okazało się jednak, że są doskonałym gadżetem antystresowym dla wielu osób.

To bardzo prosta zabawka składająca się z płaskiego dysku, do którego przyczepione są zazwyczaj trzy ramiona, które poruszają się za pomocą łożysk. Odpowiednia budowa fidget spinnera z nadrukiem sprawia, że raz wprawione w ruch ramiona kręcą się bardzo długo i przyciągają wzrok. Można tak naprawdę wpatrywać się w nie godzinami. Fenomen reklamowych fidget spinnerów polega na tym, że są to bardzo proste zabawki, które wciągają całą uwagę bawiącej się nimi osoby na bardzo długi czas.

Figet spinner nie tylko dla dzieci

Chociaż figdet spinner powstał z myślą o dzieciach, to skorzystają z niego także dorośli. Pozwala na odstresowanie się oraz odpoczynek od dnia codziennego i służbowych obowiązków. Naprawdę wprawione osoby potrafią wykonywać z nim wiele tricków, które zachwycają ich rodzinę i znajomych. Tę zabawkę można przekładać między palcami, podrzucać oraz wykonywać z nią różne akrobacje.

Fidget spinnery z napisami pomagają w pozbyciu się złych nawyków. Zamiast obgryzać paznokcie, sięgać co chwilę po telefon, drapać się po skórze, albo stukać palcami w biurko lub klikać długopisem, czym denerwuje się domowników albo współpracowników, można zająć ręce zabawą tym wciągającym gadżetem. Nasze ręce są wtedy całkowicie nim pochłonięte, a złe nawyki powoli odchodzą w niepamięć.

Fidget spinner jako nośnik reklamy? Zdecydowanie tak!

Dobre gadżety reklamowe to takie, które są praktyczne, jak na przykład gadżety biurowe, lub bardzo modne i na które akurat jest szał. W przypadku tych drugich znacznie bardziej przykuwają uwagę i na pewno nie można przejść obok nich obojętnie. Tak będzie z pewnością w przypadku fidget spinnerów z logo firmy! Nikt tak naprawdę nie rozumie, dlaczego są aż tak popularne, ale to wcale nie przeszkadza w użyciu ich w celach promocyjnych. Te małe i niepozorne gadżety reklamowe mogą zdziałać naprawdę dużo dla marketingu przedsiębiorstwa. Są one bardzo poręczne, dlatego można zabrać je ze sobą wszędzie i bawić się nimi w każdych warunkach. W domu, w podróży, w przerwie w pracy oraz szkole – fidget spinner z nadrukiem na pewno się sprawdzi i pomoże się zrelaksować. Dostarczy także godzin świetnej rozrywki!

Cena fidget spinnera nie jest wysoka, to koszt rzędu kilku złotych. Dlatego może sobie pozwolić na nie praktycznie każda firma i rozdawać je swoim klientom czy partnerom biznesowym podczas targów branżowych czy spotkań biznesowych. Firmowy fidget spinner sprawdzi się doskonale jako gadżet reklamowy rozdawany podczas targów pracy albo spotkań z przedstawicielem firmy w liceach albo na uczelniach wyższych. Na pewno zapadnie w pamięć, a firma będzie lepiej kojarzona. Znakowanie na oferowanych przez nas reklamowych fidget spinnerach wykonujemy za pomocą trwałej i wyrazistej metody jaką jest tampodruk.

Jaki reklamowy figet spinner wybrać?

Rynek jest aż przepełniony różnymi fidget spinnerami. Różną się między sobą kolorami i nadrukami. Najbardziej popularne i najczęściej wybierane są metalowe fidget spinnery, które są wytrzymałe i doskonale leżą w dłoni. Bardzo wygodnie trzyma się ich w palcach a z uwagi na fakt, że są stosunkowo ciężkie, to ich ramiona dłużej się kręcą. Na pewno tańszą alternatywą są plastikowe fidget spinnery, które równie dobrze spełniają swoje zadanie. Wybór zależy tutaj tak naprawdę od budżetu przeznaczonego na zakup.

W naszym sklepie znajdziesz także oryginalne i ciekawe modele tych gadżetów reklamowych z logo, czyli na przykład podświetlany fidget spinner z wbudowanymi w ramiona diodami LED o trzech trybach świecenia oraz spinner z otwieraczem do butelek, który będzie idealny podczas wyjazdów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa