Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk wielkoformatowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Reklamowe folie samoprzylepne | Folie na szyby | Folie na samochód

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Wśród naszych usług tworzenia reklam z wykorzystaniem druku wielkoformatowego znajduje się między innymi reklama wykorzystująca folie samoprzylepne. Zaraz obok banerów reklamowych to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej stosowanej w przestrzeni miejskiej. Nadaje się także do tworzenia reklam wewnętrznych. Reklamowych folii samoprzylepnych można używać na wiele sposobów. Można naklejać je na wiele przestrzeni, dzięki czemu atrakcyjna reklama przyciągająca wzrok powstanie w każdym miejscu.

Jakie rodzaje reklamowych folii samoprzylepnych znajdziesz w naszym sklepie?

Proponujemy wykonanie nośników treści reklamowych z zastosowaniem różnego rodzaju folii samoprzylepnych. Nasz oferta to:

  • Folia monomerowa – występuje w wersji bezbarwnej lub białej oraz błyszczącej lub matowej. Ma krótkotrwały okres wytrzymałości i zazwyczaj wykleja się nią płaskie powierzchnie, jak na przykład tablice PCV, szyldy, plansze i blachy. Nadaje się także do wyklejania nią ekspozycji, takich jak nośniki reklamy lub stoiska.
  • Folia powlekana - występuje w wersji bezbarwnej lub białej oraz błyszczącej lub matowej. Jest bardziej trwała od folii monomerowej. Dzięki temu, że jest elastyczna, łatwo i szybko dopasowuje się do znakowanych nią powierzchni. Oprócz powierzchni płaskich nadaje się także do pokrywania nią powierzchni zakrzywionych i pofałdowanych. Tworzy się za jej pomocą trwałe szyldy oraz reklamy na pojazdach. To doskonałe folie reklamowe na samochód, który dzięki nim staje się mobilnym nośnikiem treści reklamowych. Folia powlekana potrafi odklejać się we wklęsłych miejscach, dlatego nie jest polecana do stosowania na głębokich przetłoczeniach na pojazdach.
  • Folia wylewana – jest to folia bardzo trwała o długiej żywotności, dlatego polecana jest do wszelkiego rodzaju długoterminowych ekspozycji. Stosuje się ją do wyklejania płaskich oraz pofałdowanych powierzchni oraz na pojazdach z głębokimi przetłoczeniami. Klej użyty do produkcji folii umożliwia łatwe pozycjonowanie grafiki i szybką aplikację. Folia wylewana idealnie dopasowuje się do znakowanego nią miejsca, ponieważ pod wpływem działania wysokiej temperatury ulega rozprężeniu.
  • Folia One Way Vision – czyli popularna folia perforowana (dziurkowana), która pozwala na przepuszczanie światła. Doskonale sprawdzi się na drzwiach oraz oknach lokali, można nią oklejać także szyby pojazdów. Dzięki niej można zachować także prywatność, ponieważ z zewnątrz nie widać wnętrz lokali albo pojazdów, natomiast patrząca na nie osoba doskonale widzi treści reklamowe zawarte na folii.

Folie reklamowe na szybę to jeden z najpopularniejszych rodzajów folii używanych do tworzenia reklam

Coraz częściej można spotkać folie reklamowe na szybach i drzwiach sklepów. Dzięki temu można stworzyć atrakcyjna wizualnie reklamę, która przyciąga wzrok, a do tego wygląda bardzo ładnie i gustownie w przestrzeni miejskiej. Jest to na pewno nowoczesna forma reklamy, która stanowi dodatkową ozdobę budynku.

Folia reklamowa na szyby samochodowe często przyklejana jest na autobusach, dzięki czemu tworzy się z nich mobilne banery reklamowe, które codziennie dowożą reklamę w różne miejsca i przekazują ją szerokiemu gronu odbiorców.

Ceny projektów z wykorzystaniem reklamowych folii samoprzylepnych

Ceny folii samoprzylepnych z naszej ofert zależą od rodzaju wybranej folii oraz od rozmiaru projektu, dlatego nie podajemy określonego cennika. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – odpowiedzą na pytania, pomogą w wyborze oraz zaproponują atrakcyjną cenowo ofertę. Na pewno będą w stanie zaprezentować tanie folie samoprzylepne wykorzystywane w reklamie, które nie nadwyrężą firmowego budżetu, jednak wciąż doskonale spełnią swoje zadanie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa