Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Print Me! - Uwolnij kolory
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety reklamowe sublimacyjne z logo | Tanie tekstylia reklamowe

  • Pokazuje 1–39 z 39 wyników

Czym jest sublimacja?

Jedną z najpopularniejszych i najtrwalszych stosowanych przez nas metod znakowania jest sublimacja. Polega na przeniesieniu wzoru nadruku na znakowany przedmiot z użyciem specjalnej prasy i bardzo wysokiej temperatury. Sublimacja to tak naprawdę proces chemiczny, w którym barwnik zmienia stan skupienia ze stałego w gazowy, dzięki czemu przenika w głąb włókien lub specjalnego lakieru. Dzięki temu nadruki zachowują żywe i wyraziste kolory oraz sprawiają wrażenie „wtopionych” w znakowany przedmiot, tak jakby były tam od samego początku produkcji. Oferujemy między innymi fartuchy, poduszki, koszulki, maskotki, ręczniki oraz torby i worki.

Jakie materiały do sublimacji są najlepsze?

Sublimacja najlepiej sprawdza się w przypadku tkanin i produktów tekstylnych. Najbardziej optymalny będzie poliester lub materiały z jego wysoką domieszką. Pod wpływem temperatury w prasie zmiany zachodzą nie tylko w barwniku, ale także we włóknach poliestrowych, które ulegają otwarciu i dzięki temu znacznie lepiej przyjmują barwnik.

Nadruki sublimacyjne najlepiej prezentują się na białym kolorze materiału, który pozwala na odwzorowanie żywych i wyrazistych kolorów.

Sublimacja na kubkach i filiżankach

Znakowanie za pomocą sublimacji możliwe jest także na gadżetach ceramicznych. W ich przypadku potrzebne jest jednak pokrycie ich najpierw warstwą specjalnego lakieru, który przyjmie barwnik i pozwoli na wykonanie projektu. Kubki i filiżanki do sublimacji z nadrukami można myć w zmywarce.

Sublimacja jest doskonałym wyborem jeżeli chodzi o znakowanie kubków reklamowych. Nadruki są bardzo trwałe i wyraziste, a do tego mogą być wielokolorowe i zawierać przejścia tonalne. Ta metoda daje także bardzo duże możliwości personalizacji pojedynczych sztuk w przypadku małych jak i dużych nakładów.

Sublimacyjne gadżety reklamowe oraz pomysły na prezenty z naszej oferty

W naszym asortymencie posiadamy wiele artykułów, które nadają się do znakowania za pomocą sublimacji i mogą być wykorzystane do promocji firmy lub jako prezenty dla bliskich lub znajomych na ważne okazje. Oferujemy między innymi:
  • Fartuchy z nadrukiem – to ciekawy prezent dla fanów gotowania albo gadżet reklamowy dla branży gastronomicznej i eventowej. Na fartuchach możemy nadrukować logo firmy lub hasła reklamowe czy slogany, dzięki czemu staną się przyciągającymi wzrok nośnikami treści reklamowych.
  • Koszulki z nadrukiem – to jeden z podstawowych artykułów promocyjnych wykorzystywanych przez wiele firm. Koszulki z logo dołączone do zestawu składającego się na przykład ze smyczy reklamowej czy kubka termicznego to także ciekawy pomysł na pakiet powitalny dla nowych pracowników. Koszulka z odpowiednim nadrukiem będzie też fajnym prezentem na urodziny, imieniny czy różne okazje w ciągu roku.
  • Kubki i filiżanki z nadrukiem – bardzo popularne i często używane w akcjach marketingowych kubki z nadrukiem to praktyczne gadżety reklamowe, które są potrzebne w każdym domu, biurze czy zakładzie pracy. Równie użyteczne jednak bardziej eleganckie filiżanki z logo mogą służyć do serwowania kawy albo herbaty podczas spotkań biznesowych albo konferencji.
  • Leżaki z nadrukiem – doskonałe artykuły promocyjne dla hoteli, kurortów nadmorskich oraz branży eventowej. Kolorowe leżaki z logo doskonale przyciągają wzrok, a do tego zachęcają do odpoczynku w parku, na plaży oraz nad basenem.
  • Maskotki z nadrukiem – to gadżet reklamowy dla dosłownie każdej branży! Kojarzą się głównie jako zabawki dla dzieci, jednak chętnie korzysta z nich wiele firm, ponieważ ocieplają wizerunek i stanowią ciekawą dekorację biura.
  • Ręczniki i poduszki – mogą służyć do promocji w hotelach i branży turystycznej, ale sprawdzą się także jako praktyczne elementy wystroju biur, banków, urzędów oraz punktów usługowych. Poduszki z logo można położyć na krzesłach, fotelach i kanapach, na których klienci czekają na swoją kolej, a ręczniki z logo powiesić w toaletach.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa