Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Wycinanki i zawieszki
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Wycinanki z grawerem i zawieszki z logo firmy

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Wycinanki ze sklejki i zawieszki drewniane mogą być ciekawym sposobem na promocję firmy!

Umieszczenie logo lub nadruku służącego do identyfikacji i promocji firmy w nieoczywistym miejscu zdecydowanie przyciąga wzrok oraz zapada w pamięć. Osoby, które często dostają od firm długopisy z logo lub kubki termiczne z nadrukiem już przyzwyczaiły się do takich artykułów promocyjnych. Dlatego szukanie nietypowych gadżetów reklamowych na pewno jest dobrym pomysłem na marketing! Logo wygrawerowane na zawieszce ze sklejki dołączone do innych materiałów reklamowych z pewnością zwróci uwagę i bardzo dobrze utrwali się w świadomości wielu osób. Wycinanki drewniane z grawerem mogą być także pięknymi i eleganckimi etykietami do prezentów dla pracowników, stałych klientów i zaufanych partnerów biznesowych rozdawanych na wyjątkowe okazje w roku, jubileusze czy w celu świętowania owocnej współpracy.

Wycinanki drewniane i zawieszki z nadrukiem to piękne dekoracje weselne

Coraz większą popularność wśród dekoracji i wyposażenia przyjęć oraz sal weselnych zyskują wyroby z drewna. Nadają one wnętrzu stylowy i gustowny wygląd, któremu zdecydowanie daleko do kiczu. Coraz więcej par decyduje się na wykorzystanie zawieszek i wycinanek ze sklejki do stworzenia ozdób wykorzystanych podczas tego wyjątkowego dla nich dnia. Zawieszki ślubne z grawerem mogą przydać się między innymi do wskazania gościom ich miejsca przy stole. Można stworzyć za ich pomocą przeróżne dekoracje i stroiki, które staną się widoczną i rzucającą się w oczy dekoracją weselną. Zawieszki ślubne na wódkę to także idealny dodatek do butelek alkoholu rozdawanego gościom weselnym po zakończeniu jak najbardziej udanej imprezy. Na zawieszce ze sklejki dołączonej do wódki można wygrawerować na przykład imiona nowożeńców, datę ślubu, imię gościa oraz krótkie podziękowania za przybycie. Dzięki temu ozdoba ze sklejki na butelkę staje się także pamiątką, która będzie cieszyć obdarowaną nią osobę przez bardzo długi czas.

Wycinanki i zawieszki ze sklejki na Boże Narodzenie

Grudniowe święta to wspaniały czas, który kojarzy nam się z towarzystwem rodziny, pysznym jedzeniem i magiczną atmosferą. Dekoracje bożonarodzeniowe potrafią stworzyć naprawdę niepowtarzalny klimat świąt. Jednym z elementów, które zyskują coraz większą popularność wśród ozdób świątecznych są zawieszki bożonarodzeniowe ze sklejki oraz drewniane wycinaki z grawerem. Te piękne dekoracje mogą zawisnąć na świątecznym drzewku zamiast tradycyjnych bombek choinkowych, być częścią wieńców zawieszonych na drzwiach wejściowych, ozdabiać okna w towarzystwie sztucznego śniegu czy stanowić piękny i rzucający się w oczy element stoików postawionych na wigilijnym stole. Drewniane zawieszki świąteczne ze sklejki wyglądają naprawdę pięknie i elegancko i na pewno podkreślą wyjątkowy charakter Bożego Narodzenia.

Zawieszki świąteczne do prezentów będą także doskonałym zamiennikiem tradycyjnych etykiet na prezenty dla rodziny i znajomych. Zamiast pisać imię obdarowanej osoby na papierze albo na naklejce na prezent, można wygrawerować je na pięknej zawieszce świątecznej. Dzięki temu upominek będzie jeszcze bardziej doskonały, a obdarowana nim osoba poczuje się doceniona pod każdym względem.

Wycinanki drewniane i zawieszki ze sklejki w naszym asortymencie

Oferujemy szeroki wybór zarówno drewnianych wycinanek z grawerem jak i dekoracyjnych zawieszek z nadrukiem. Znajdziesz u nas wiele ciekawych kształtów ozdób, które można dopasować do każdej okazji i wielu wydarzeń. Nasze wyroby ze sklejki na zamówienie cechuje bardzo wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z produkowanych przez nas wyrobów z drewna.

Napisy i grafiki na wycinankach i zawieszkach drewnianych wykonujemy stosując niezwykle trwałą i elegancką metodę znakowania jaką jest grawerowanie laserowe. Pozwala nam to na nanoszenie na ozdoby ze sklejki nawet najdrobniejszych detali wzoru, a i tak pozostają one wyraźne i dobrze widoczne. Grawer na zawieszce jest odporny na ścieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Powstałe ozdoby mogą spełniać swoje zadanie i służyć do dekorowania przedmiotów oraz pokoi i lokali przez bardzo długi czas.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa