Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Szklane gadżety reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kieliszki do wina z logo | Tanie reklamowe kieliszki na wino

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Kieliszki z nadrukiem lub z grawerem to prawdziwa elegencja

Jeżeli chcesz podarować swoim klientom, kontrahentom lub partnerom biznesowym oryginalny gadżet reklamowy, który wywrze na nich ogromne wrażenie i zapadnie im na długo w pamięć, zdecyduj się na kieliszki do wina z logo firmy. Wyroby szklane są bardzo eleganckimi oraz gustownymi przedmiotami, więc umieszczona na nich reklama będzie prezentować się równie okazale, a do tego nie będzie nachalna.
Kieliszki do wina z nadrukiem przydadzą się w każdym domu. Pozwolą na cieszenie się lampką słodkiego, półsłodkiego lub wytrawnego trunku do kolacji lub podczas przyjęć zorganizowanych dla rodziny czy znajomych. Sprawdzą się także jako element wyposażenia biura każdego biznesmena, który będzie mógł częstować swoich gości lampką pysznego wina. Trunek pity ze spersonalizowanych kieliszków do wina podczas spotkań biznesowych doskonale przypieczętuje podpisanie umowy lub podjęcie współpracy.

Kieliszki na wino z grawerem to także piękny upominek z okazji ważnych uroczystości

W życiu firmy jest wiele okazji, w których kieliszki z logo firmy mogą być dobrym i praktycznym prezentem dla pracowników. Najbardziej oczywistą z nich są święta Bożego Narodzenia. Warto jeszcze bardziej podkreślić ten wyjątkowy czas i podarować innym coś niezwykłego, co będzie im sprawiać radość i wywoływać pozytywne skojarzenia z firmą. Innymi ważnymi okazjami będą na przykład okrągłe urodziny pracownika, jubileusz działalności firmy, osiągnięcie rekordowych wyników sprzedaży czy przejście pracownika na emeryturę. Zestaw upominków reklamowych stworzony z grawerowanych kieliszków do wina oraz eleganckiego zestawu piśmienniczego na pewno sprawdzi się w każdej z tych sytuacji.

Także osoby prywatne mogą wybrać piękne kieliszki do wina z nadrukiem jako prezent podarowywany ważnym dla nich osobom z okazji urodzin czy imienin oraz innych wydarzeń. Zestaw personalizowanych kieliszków do wina wraz z elegancką skrzynką na alkohol będzie doskonałym prezentem, który na pewno przyniesie uśmiech na twarz obdarowanej nimi osoby i na długo zapadnie jej w pamięć. Takie kieliszki na wino są nie tylko praktycznym naczyniem potrzebnym do picia alkoholu – odpowiednio wyeksponowane oraz postawione na honorowym miejscu mogą także stać się ozdobą kuchni, salonu albo domowego barku.

Grawerowane kieliszki do wina dla gości weselnych

Warto zadbać o to, aby po zakończonym przyjęciu weselnym goście zabrali ze sobą do domu coś więcej niż tylko wspomnienia. Personalizowane kieliszki do wina z imionami nowożeńców, datą ślubu oraz imieniem gościa wraz z podziękowaniem za przybycie mogą być doskonałą formą wyrażenia wdzięczności i upamiętnienia tego bardzo ważnego dnia. Taki upominek będzie na pewno wyjątkowy i na długo pozostanie w pamięci gości weselnych, którzy nawet kilka lat później powiedzą „Ach, co to był za ślub!”

Kieliszki do wina z grawerem przydadzą się w branży eventowej i gastronomicznej

Wizerunek każdej restauracji na pewno zyska, jeżeli będzie miała na swoim wyposażeniu grawerowane kieliszki do wina z logo. Sprawdzą się one z pewnością w luksusowych i eleganckich restauracjach, w których dla klientów ważne jest nie tylko jedzenie, ale także wszystkie doznania przeżyte podczas wizyty w lokalu. Kieliszki do wina z nadrukiem wpłyną na to, jak restauracja zostanie oceniona i klienci będą bardziej skłonni do tego, aby odwiedzić ją ponownie.

Także w branży eventowej zajmującej się organizowaniem przyjęć przyda się na pewno zestaw kieliszków do wina z logo. Wesela, urodziny, imieniny, chrzciny, komunie – na wszystkich tych imprezach serwuje się alkohol i warto zadbać o to, aby był on podany w odpowiedni sposób. Dzięki temu każde przyjęcie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.

Grawerowanie laserowe na kieliszkach do wina

Podobnie jak w przypadku wszystkich wyrobów ze szkła na kieliszkach do wina najpiękniej prezentuje się znakowanie wykonane za pomocą grawerowania laserowego. Polega ono na usunięciu cienkiej wierzchniej warstwy z powierzchni znakowanego przedmiotu i odkrycie warstwy znajdującej się pod spodem. W przypadku szkła daje to matowy efekt, który wygląda bardzo elegancko i doskonale odznacza się na tle przezroczystego szkła.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa