Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00

O firmie

Kim jesteśmy?
 
Agencją Reklamową o nazwie Media Design. Swoją działalność rozpoczęliśmy od projektowania stron internetowych i tworzenia prostych sklepów. Usługa ta spotkała się ze sporym zainteresowaniem klientów. Dzisiaj jesteśmy już kompleksową agencją, która profesjonalnie zajmuje się znakowaniem gadżetów reklamowych, odzieży reklamowej oraz kreowaniem szeroko pojętych usług marketingowych.
 
Agencję reklamową Media Design od początku tworzą ludzie z pasją. Mamy jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny zespół do zadań specjalnych, który stale podnosi swoje kwalifikacje, dzięki czemu nasza firma stale się rozwija, inwestuje w nowe technologie i pozyskuje nowych klientów. Lubimy to, co robimy i mamy duże doświadczenie. Wszystkie nasze projekty dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Od lat umacniamy swoją pozycję na rynku, dbając o wizerunek naszych stałych klientów, a fachowym podejściem i pasją zdobywamy coraz to nowych. Zajmujemy się nie tylko znakowaniem gadżetów, ale także odzieży reklamowej, drewna i szkła. Projektujemy i drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, banery i roll-up’y.
 
Współpracujemy zarówno z dużymi, stabilnymi już przedsiębiorstwami i firmami, jak i tymi, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Każdemu z naszych klientów zapewniamy doradztwo oraz kompleksową i rzetelną obsługę reklamową na najwyższym poziomie. Zawsze szukamy skutecznych i niebanalnych indywidualnych rozwiązań, co sprawia, że nasza reklama wyróżnia się na tle innych.

Do tworzenia grafiki na potrzeby reklamy i mediów wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie firmy Adobe Creative Cloud oraz Adobe Design and Web Premium, w którego skład wchodzą:

- Grafika internetowa i multimedialna - Adobe Photoshop
- Tworzenie stron www - Adobe Dreamweaver 
- Grafika wektorowa na potrzeby druku - Adobe Illustrator 
- Projektowanie elementy i nawigacyjne - Adobe Fireworks 
- Składanie publikacji oraz praca redaktorska - Adobe InDesign 
- Projektowanie animacji - Animate, Adobe Flash Professional 

 
Wśród naszych klientów znalazły się jedne z największych firm: Pepsi, Coca Cola, Xiaomi, Souvre, In post, Indigo, PKO BP SA, Play, Sodexo, GLS, Dell, Lotos, Nest Bank, Neobus, Santander.
 
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmiemy się każdego wyzwania  – im trudniejsze, z tym większą zaciętością i skrupulatnością pracujemy. Przekonaj się sam i sprawdź naszą ofertę.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa