Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kubki firmowe z logo firmy | Tanie kubki reklamowe

  • Pokazuje 1–40 z 40 wyników

Kubek 350 ml

Kubki z logo ceramiczne
10,80 zł
Kod producenta:
V8926-02
Kolory:
       
                 

Kubki z logo ceramiczne to praktyczny gadżet reklamowy

Wśród artykułów promocyjnych, które zawsze są popularne i sprawdzają się najlepiej, wciąż królują kubki z nadrukiem. To bardzo praktyczne gadżety, które przydają się zarówno w biurze jak i w domu. Każda osoba korzysta z kubka ceramicznego przynajmniej kilka razy dziennie, pijąc aromatyczną kawę o poranku, ciepłą herbatę na wieczór czy po prostu wodę albo sok dla orzeźwienia w ciągu dnia.

Ty także możesz wykorzystać kubki reklamowe do promocji swojej firmy. Wystarczy oznakować je odpowiednim logo, nadrukiem, grafiką, sloganem albo hasłem reklamowym i świetna i skuteczna reklama gotowa.

Kubki ceramiczne z nadrukiem powinny znaleźć się w każdym urzędzie, banku, recepcji, hotelu i wielu punktach usługowych. Wszędzie tam codziennie zjawia się wiele ludzi i kubek z logo na pewno przyciągnie ich wzrok, zapadnie w pamięć i utrwali reklamę w ich świadomości. Również w takich miejscach jak zakłady fryzjerskie albo salony kosmetyczne przydadzą się odpowiednie gadżety reklamowe w postaci kubków. Klientki czekające na swoją kolej będą mogły spędzić ten czas z kubkiem herbaty albo kawy pitej z profesjonalnego kubka z nadrukiem, co na pewno wpłynie na wizerunek przedsiębiorcy.

Każda firma, która postawi na reklamę na kubkach ceramicznych z logo na pewno wiele zyska i będzie to bardzo trafiony sposób na przeprowadzane akcji promocyjnych.

Jak jeszcze wykorzystać kubki ceramiczne do promocji firmy?

Tanie kubki reklamowe doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji i będą świetnym elementem kampanii marketingowej. Ciekawym rozwiązaniem może być podarowywanie zestawu gadżetów w postaci tradycyjnego kubka oraz kubka termicznego. Taki zestaw da obdarowanej nim osobie możliwość cieszenia się ulubionym napojem zarówno w domu jak i w drodze do pracy czy w podróży.

Można rozdawać je na przykład podczas targów branżowych osobom odwiedzającym stanowisko. Dzięki takim działaniom ludzie zapamiętają wystawcę, a do tego otrzymają praktyczny gadżet reklamowy, który zabiorą ze sobą do domu. Kubki ceramiczne z nadrukiem to także ciekawe i praktyczne nagrody w konkursach organizowanych podczas targów pracy na uczelniach. Firma, która nie tylko prezentuje swoją ofertę i zachęca do wzięcia udziału w rekrutacji, ale także angażuje odwiedzających uczniów poprzez organizowanie konkursów, na pewno zyska większe zainteresowanie i częściej wybiorą ją absolwenci. Zestaw złożony z kubka z logo i na przykład pamięci USB z nadrukiem, breloczka reklamowego albo smyczy z logo będzie atrakcyjnym upominkiem i pozytywnie wpłynie na wizerunek marki.

Kubki ceramiczne przydają się nie tylko do picia

Zastosowań kubków jest naprawdę wiele. Nie służą tylko i wyłącznie jako naczynia na wodę. Mogą z powodzeniem zastępować pojemniki na pędzle czy drobne kosmetyki i pędzle do makijażu. Są także ciekawymi doniczkami na zioła i małe kwiaty i na pewno ozdobą kuchenny parapet w oryginalny sposób. Kubki ceramiczne to także doskonałe foremki do pieczenia. Można wymieszać w nich podstawowe składniki na ciasto, które znajdą się w każdym domu i upiec w nich przysmak w kuchence mikrofalowej. Zastąpią także ostrzałkę do noży – od spodu kubki są chropowate i dlatego łatwo i szybko można naostrzyć nimi noże do krojenia. Kubki reklamowe przydają się także kiedy chcemy narysować idealny okrąg, a nie mamy pod ręką cyrkla. Wystarczy obrysować kubek na kartce papieru i gotowe.

Te oraz wiele innych zastosowań kubków ceramicznych to dodatkowy argument przemawiający za tym, że nie ma drugiego tak skutecznego i praktycznego gadżetu reklamowego.

Kubki ceramiczne na prezent

Kubki z nadrukiem to nie tylko doskonały sposób na reklamę. Są także praktycznym i oryginalnym prezentem rozdawanym na wiele okazji. Mogą być przydatnym upominkiem dla pracowników z okazji na przykład Dnia Kobiet albo Dnia Mężczyzny. Wystarczy wybrać ładny wzór, który ma się znaleźć na kubku oraz spersonalizować każdą sztukę za pomocą imienia obdarowanej osoby.

Jako prezenty na pewno sprawdzą się nietypowe kubki ceramiczne, jak na przykład kubki z łyżeczką, które wyglądają bardzo oryginalnie oraz kubki retro o bardzo ciekawym designie, które wywołują poczucie nostalgii. Jednak nawet zwykły biały kubek ceramiczny może być świetnym upominkiem, jeżeli zostanie odpowiednio oznakowany.

Skorzystaj z naszej oferty bogatej oferty i wybierz odpowieni kubek ceramiczny do Twoich potrzeb!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa