Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zestawy piśmiennicze reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Reklamowe pióra z grawerem | Tanie pióra z logo firmy

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Eleganckie pióra z grawerem

Jest wiele rzeczy, które czynią wyjątkowymi przedmioty i czynności codzienne i normalne. Jedną z takich rzeczy jest z pewnością pisanie i wypełnianie dokumentów za pomocą pióra z grawerem. Wielu osobom zastępują one tradycyjne długopisy w pracy oraz w szkole. Pisanie za pomocą reklamowego pióra podnosi prestiż całej tej czynności oraz jest niezwykle wygodne, ponieważ specjalnie zaprojektowane pióra wręcz suną po kartkach papieru.
Jeżeli pióra z grawerem będą oferowane na prezent, można dobrać do nich eleganckie etui piśmiennicze, które również może zostać oznakowane i spersonalizowane za pomocą specjalnej dedykacji, cytatu lub innego, dowolnego nadruku. Sprawi to, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Pióra z grawerem w naszej ofercie

Oferujemy między innymi produkty firm Antonio Miro, Parker, Mauro Conti oraz Moleskine. Są to firmy z długą tradycją, które oferują produkty o najwyższej jakości materiałów oraz wykonania. Każde pióro z grawerem oferowane przez tych producentów mają wyjątkowy design, idealnie leżą w ręce, a pisanie nimi sprawia tylko i wyłącznie przyjemność. Każda osoba obdarowana reklamowym piórem jednej z tych firm na pewno będzie bardzo zadowolona z upominku.

Dlaczego grawer najlepiej sprawdza się do znakowania piór?

Znakowanie grawerem nadaje znakowanemu przedmiotowi jeszcze więcej elegancji. Grawer laserowy usuwa cienką warstwę materiału i pozostawia bardzo trwały i wyrazisty wzór. Projekty, które mają zostać naniesione na przedmioty, mogą zawierać dużo drobnych detali, które zostaną bardzo dobrze odwzorowane na znakowanym produkcie.

Pióro wieczne czy pióro kulkowe?

To pytanie pada bardzo często. Na pierwszy rzut oka, kiedy oba typy piór są zamknięte i mają założone zatyczki, nie różnią się absolutnie niczym. Pierwsze różnice zauważymy dopiero po ich otwarciu. Pióro kulkowe z grawerem wygląda jak najzwyklejszy, tradycyjny długopis. Natomiast pióro wieczne z grawerem ma specjalnie zaprojektowaną, szpiczastą stalówkę, do której spływa atrament. Pióra wieczne mają zdecydowanie bardziej zaawansowaną budowę, a ich napełnianie wykonuje się za pomocą specjalnych naboi. Używanie pióra kulkowego nie różni się niczym od używania tradycyjnego długopisu i łatwo przestawić się z jednego przyboru na drugi. Natomiast aby wygodnie korzystać z pióra wiecznego, trzeba trochę poćwiczyć. Kształt stalówki i sposób transferowania z niej tuszu trochę utrudniają pisanie, jednak po pewnym czasie łatwo się do tego przyzwyczaić.

Pióro wieczne z grawerem uznawane jest za bardziej eleganckie i prestiżowe niż pióro kulkowe z grawerem. Ma ono za sobą lata tradycji, która zaczęła się już w czasach, kiedy informacje, wiersze oraz dokumenty były pisane za pomocą gęsiego pióra i atramentu.
Reklamowe pióro kulkowe będzie z pewnością wygodniejsze i szybsze w użyciu i robienie nim notatek nie sprawi żadnego problemu. Natomiast reklamowe wieczne pióro sprawia wrażenie prestiżu i profesjonalizmu. Korzystają z nich zazwyczaj biznesmeni oraz osoby pracujące na wysokich stanowiskach. Dlatego wybór gadżetu reklamowego, jakim są pióra z grawerem będzie zależał głównie od tego, w jakim celu i przez kogo będzie on używany.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa