Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk offsetowy i cyfrowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Ulotki z logo | Tanie ulotki reklamowe | Drukarnia online

  • Pokazuje 1–10 z 10 wyników

W dobie rozwoju Internetu i technologii wciąż warto stawiać na sprawdzone rozwiązania nawet w kwestii marketingu. Ulotki reklamowe wciąż sprawdzają się doskonale! Nie ma chyba tańszej i skuteczniejszej formy reklamy, która tak łatwo dociera do szerokiego grona odbiorców. Można rozdawać je przechodniom na ulicy, wrzucać do skrzynek pocztowych, rozłożyć na stojakach przed sklepem albo punktem usługowym lub wręczać uczestnikom różnych imprez promocyjnych. Ulotki z logo firmy sprawdzą się w przypadku ogłaszania promocji i rabatów, reklamy nowo otwartych lokali, sklepów czy punktów gastronomicznych oraz w atrakcyjny sposób przedstawią aktualną ofertę firmy. Duże ulotki reklamowe można powiesić na witrynie sklepu albo lokalu lub umieścić w praktycznych potykaczach i stojakach. Natomiast ulotki w standardowym rozmiarze będą doskonałym uzupełnieniem dużych plakatów reklamowych – staną się ich mniejszą, poręczną wersją, którą można schować do kieszeni albo do torebki i zabrać ze sobą do domu.

Na ulotkach reklamowych można drukować także materiały wyborcze czy treści zachęcające do wyboru danej szkoły czy zakładu pracy. Sprawdzą się także na targach branżowych, targach pracy, konferencjach oraz podczas spotkań biznesowych. Zastosowań ulotek z nadrukiem jest tak wiele, że można by je było wymieniać w nieskończoność. To właśnie dlatego są bardzo praktycznym i skutecznym nośnikiem reklamowym, na który może zdecydować się każda firma czy przedsiębiorca. Zdecydowanie postaw na tę formę reklamy drukowanej oraz sprawdź naszą pełną ofertę materiałów reklamowych drukowanych za pomocą druku offsetowego i cyfrowego!

Rodzaje i rozmiary ulotek na reklamowegadzety.pl

W naszej drukarni online zajmujemy się także drukowaniem ulotek. Oferujemy bogaty asortyment ulotek reklamowych z nadrukiem, tak aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć odpowiednie materiały reklamowe dla siebie. Wszystkie nasze ulotki online drukujemy dwustronnie w pełnej kolorystyce full kolor CMYK (4+4) na błyszczącym papierze kredowym. Wszystkie materiały drukujemy na papierze wysokiej jakości o gramaturze 130g, 170g, 250g oraz 300g. W naszej ofercie znajdziesz:

  • Ulotki A3 (297mm x 420mm)
  • Ulotki A4 (210mm x 297mm)
  • Ulotki A5 (148mm x 210mm)
  • Ulotki A6 (105mm x 148mm)
  • Ulotki DL (99mm x 210mm)

Nie masz gotowego projektu ulotek reklamowych? Przygotujemy go dla Ciebie!

Oferujemy zarówno drukowanie gotowych projektów dostarczonych nam przez klientów jak i zajmujemy się projektowaniem graficznym treści, które znajdą się na ulotkach. Nasza drukarnia mieści się w Krośnie, jednak ani trochę nie przeszkadza nam to w świadczeniu usług dla klientów na terenie całego kraju. Dzięki cyfryzacji i rozwojowi Internetu nawet duże odległości nie są już dla nas przeszkodą.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom stworzymy dla Ciebie ulotki z nadrukiem dostosowane do Twoich potrzeb oraz do celu, w jakim będą rozdawane. Dotrzesz do szerokiego grona odbiorców, a ulotki na pewno spełnią swoje zadanie.

Jaka jest cena ulotek reklamowych w naszej drukarni online?

Ceny ulotek zależą od rozmiaru, gramatury papieru oraz zamówionego nakładu. Im wyższy rozmiar i im wyższa gramatura, tym koszt zamówienia będzie większy. Jednak w każdym przypadku cena jednostkowa zmniejsza się wraz ze wzrostem zamówionego nakładu. Przy każdym rodzaju ulotki podajemy aktualny cennik netto za 100, 250, 500, 1000, 2500 oraz 5000 sztuk.

Serdecznie zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług. Odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do budżetu i charakteru kampanii reklamowej. Nasze tanie ulotki na pewno spełnia wszystkie Twoje wymagania.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa