Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Plecaki reklamowe i walizki
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Worki z logo | Tanie worki na plecy z nadrukiem

  • Pokazuje 1–68 z 68 wyników

Plecak z linką

Worki reklamowe
3,68 zł
Kod producenta:
MO7208-10
Kolory:
       
                                               

Worek bawełniany

Worki reklamowe
7,23 zł
Kod producenta:
MO8484-04
Kolory:
       
                                           

Worek plecak

Worki reklamowe
9,64 zł
Kod producenta:
MO9177-12
Kolory:
       
                                               

Walizka

Walizki, torby na kółkach
309,52 zł
Kod producenta:
MO9178-06
Kolory:
       
                   

Worek ze sznurkiem

Worki reklamowe
3,77 zł
Kod producenta:
V4631-07
Kolory:
       
                                                             

Popularność worków reklamowych z logo lub nadrukiem jako miejsca na reklamę

Worki reklamowe z nadrukiem i logo stały się alternatywą dla tradycyjnych plecaków sportowych i szkolnych oraz wszelkiego rodzaju toreb i torebek. Upodobały je sobie zwłaszcza dwie grupy ludzi: młodzież szkolna oraz sportowcy. Tej drugiej grupie na pewno spodobają się worki ze sznurkami w kształcie piłki do koszykówki, piłki tenisowej oraz piłki nożnej, które znajdziesz w naszej ofercie. Jeżeli wiesz, że Twoi klienci lubią sport, możesz wybrać właśnie takie worki reklamowe jako miejsce na swoją reklamę i umieszczenie logo albo nadruku.
Worki reklamowe ze sznurkami są popularne jednak nie tylko wśród młodzieży szkolnej i sportowców. Tak naprawdę każdy może korzystać z worka ze sznurkami do woli, ponieważ jest on bardzo przydatny w codziennym życiu i niezwykle praktyczny. Dzięki dołączonym sznurkom można nosić go jako plecak, dzięki czemu nie ogranicza ruchów i pozwala na swobodę na co dzień. Reklamowe worki ze sznurkami stały się nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu. Nasuwają skojarzenie z luzem i wygodą, co cechuje nowoczesnych ludzi mieszkających w zabieganych i pędzących wciąż do przodu miastach.

Praktyczna reklama na praktycznym worku z logo lub nadrukiem

Worki reklamowe są niezwykle praktyczne. Można zmieścić do nich bardzo dużo rzeczy, jak książki, zeszyty, piórniki, zakupy, strój sportowy albo buty. Po wyciągnięciu zawartości i rozłożeniu worka reklamowego ma on grubość kilku milimetrów i można go bardzo łatwo złożyć, przez co nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Dlatego można go wrzucić do kieszeni albo do torby na ramię i damskiej torebki i używać tylko wtedy, kiedy jest potrzebny, jak na przykład podczas nieplanowanych zakupów. Zamiast za każdym razem kupować w sklepie jednorazową, plastikową reklamówkę, warto mieć zawsze przy sobie reklamowy worek z nadrukiem lub logo. Co prawda jednorazowe reklamówki nie są drogie, ale kupowanie ich za każdym razem w pewnym momencie obciąży domowy budżet. Dzięki noszeniu ze sobą reklamowego worka ze sznurkami pozwolisz sobie na oszczędności, które powoli uzbierasz do wręcz imponującej kwoty.

Reklamowe worki ze sznurkami dla dzieci

Od dzieci w przedszkolach i szkołach wymaga się, aby na zajęcia i do zabawy zmieniały obuwie. Worki na obuwie ze sznurkami będą idealnym sposobem na przeniesienie obuwia do szkoły, ale też na jego przechowywanie, kiedy dziecko jest w domu. Podobnie jest w przypadku stroju sportowego na lekcje wychowania fizycznego. Reklamowe worki ze sznurkami świetnie sprawdzają się do zapakowania koszulki i sportowych spodenek dziecka. Dlatego dobrym pomysłem będzie umieszczenie Twojej reklamy na worku ze sznurkami, które dziecko zabierze ze sobą do szkoły. Twoja reklama będzie towarzyszyć dziecku na co dzień i przyciągnie wzrok innych uczniów i ich rodziców. Oferujemy również ciekawy projekt reklamowych worków na sznurkach dla dzieci, które są w kształcie różnych zwierzątek. Możesz wybrać żabę, kota albo słonia. Takie worki na pewno zwrócą uwagę innych dzieci, ale nie tylko. Dorośli na pewno uśmiechną się na widok takiego plecaka. Wykorzystaj to i umieść swoją reklamę na takim właśnie worku.

Różne kolory i modele reklamowych worków ze sznurkami

W naszej ofercie znajdziesz reklamowe worki z logo lub nadrukiem wykonane z naturalnej i ekologicznej bawełny oraz standardowe worki poliestrowe, które są bardzo popularne i najczęściej spotykane wśród ludzi na ulicach. Poliester daje ogromne możliwości barwienia, dlatego reklamowe worki poliestrowe występują w wielu kolorach, które są bardzo soczyste i nasycone, czym jeszcze bardziej przyciągają wzrok. Umieszczając swoje logo, hasło reklamowe, nadruk lub kojarzoną z Twoją firmą grafikę masz pewność, że taka reklama zostanie dostrzeżona.
Niektóre oferowane przez nas modele zostały wyposażone w praktyczne kieszenie na zamek. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na dobrą organizację drobnych przedmiotów, tak aby nie uciekały one po całym worku i łatwo można było je znaleźć. Dzięki kieszeniom na zamek Twoje drobiazgi będą bezpieczne i na pewno się nie zgubią.
Ciekawym modelem worka reklamowego, na którym możesz umieścić swoją reklamę, jest z pewnością worek ze sznurkiem, który po rozłożeniu zmienia się w ręcznik. To doskonałe rozwiązanie na plażę. W sezonie letnim możesz z powodzeniem wykorzystać takie worki do reklamy, dorzucając do nich piłki plażowe z Twoim logo oraz okulary przeciwsłoneczne z nadrukiem.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa