Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Torby reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby bawełniane z logo | Reklamowe torby bawełniane

  • Pokazuje 1–25 z 25 wyników

Torby bawełniane przyjazne dla środowiska

Torby ekologiczne, czy to z bawełny czy z papieru, są obecnie bardzo popularne i często spotykane. Torby bawełniane, które znajdziesz w naszej ofercie, idealnie wpisują się w nowy trend – bycie eko i interesowanie się ochroną środowiska. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że ludzie powinni zrezygnować z plastiku i zastępować go innymi, przyjaznymi środowisku materiałami. Tylko w ten sposób poradzimy sobie z problemem zmian klimatycznych, które negatywnie wpłyną na nasze życie. Niestety w zdecydowanej większości przypadków, plastikowe reklamówki lądują w koszu już po pierwszym użyciu, a później rozkładają się na wysypiskach przez setki lat, lub co gorsza, kończą w oceanach. Przy czym wcale nie są aż tak wytrzymałe i przy cięższych zakupach łatwo potrafią się zniszczyć.
Chcesz zrezygnować z plastiku i być bardziej eko? A może chcesz zadbać o pozytywny wizerunek Twojej marki i być postrzegany jako świadomy i odpowiedzialny producent? Wybierz ekologiczne torby bawełniane. Takie torby wykonane są z biodegradowalnych materiałów i można korzystać z nich wiele razy, co wpływa na wygodę oraz jest dobre dla naszej planety i nie zanieczyszcza środowiska.

Nieskończenie wiele zastosowań toreb bawełnianych

Torby z bawełny to niezwykle praktyczny przedmiot codziennego użytku i jednocześnie doskonały gadżet reklamowy. W przeciwieństwie do sztywnych toreb wykonanych z innych materiałów miękka bawełna w pewnym sensie dostosowuje się do tego, co chcemy do niej zapakować. Ekologiczne torby z bawełny same w sobie są bardzo lekkie oraz duże i pojemne i można zapakować do nich naprawdę wiele. Dzięki odpowiednim, długim uchwytom komfort noszenia jest wysoki, a torba nie uciska ramion. Praktyczność i użyteczność toreb bawełnianych przejawia się też w ich przenoszeniu oraz przechowywaniu. Wystarczy złożyć je w małą kostkę i schować do kieszeni spodni lub torebki albo wybrać model, który wyposażony jest w elementy ułatwiające składanie. Dzięki temu nie zajmą wiele miejsca w przestrzeni domowej. Torby z bawełny przydadzą się w codziennych zakupach, a także w pracy, szkole czy na uczelni. Ich czyszczenie i utrzymanie również nie sprawia żadnych problemów. Dodatkowo pozwalają zaoszczędzić pieniądze, bo zamiast za każdym razem kupować jednorazową plastikową reklamówkę, masz przy sobie niezawodną torbę bawełnianą. W naszej ofercie znajdziesz również większe i grubsze torby, do których zmieścisz zarówno duże zakupy, jak i wszystkie rzeczy potrzebne w czasie urlopu albo plażowania. Zalet ekologicznych toreb bawełnianych jest bardzo dużo, przez co wiele osób zaczyna rezygnować dla nich z tradycyjnych toreb czy plecaków.

Twoja reklama na torbie bawełnianej

Na oferowanych przez nas torbach z bawełny możemy wydrukować Twoje logo lub dowolny nadruk, jakiego akurat potrzebujesz. W zależności od Twoich potrzeb oraz wymagań projektu, grafiki możemy nanieść w różny sposób. Możesz wybrać naturalny i standardowy beżowy kolor, ale nie musisz się do niego ograniczać. U nas znajdziesz też torby w innych, wyrazistych kolorach. Wysoka jakość nadruku oraz materiałów, z których wykonane są torby bawełniane z nadrukiem lub logo sprawi, że będzie to świetny gadżet reklamowy. Duża powierzchnia torby bawełnianej z nadrukiem lub logo sprawi, że reklama Twojej firmy będzie wyraźna i dobrze widoczna. Firmowe torby bawełniane możesz rozdawać na spotkaniach biznesowych, konferencjach, a zwłaszcza na targach branżowych, gdzie odwiedzający dostają dużo materiałów i gadżetów, których często nie mają do czego spakować. Później firmowe torby z bawełny z Twoją reklamą będą towarzyszyć Twoim klientom w wielu codziennych sytuacjach i działać jako Twoja wizytówka, a firma rozreklamuje się praktyczne sama. Dzięki temu nie musisz inwestować dużych kwot w swoją promocję.

Spersonalizuj swoją torbę bawełnianą

Torby z bawełny są nie tylko przydatne i praktyczne, ale też mogą ciekawie uzupełnić codzienną stylizację. Spersonalizowane torby bawełniane, na których możesz umieścić różne grafiki, pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu. Torby są stosunkowo tanie, dlatego posiadając kilka sztuk możesz dobierać je w zależności od ubioru czy nawet Twojego nastroju – możliwości są praktyczne nieograniczone.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa