Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Breloki plastikowe z logo | Tanie breloki reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Breloki plastikowe reklamowe coraz bardziej popularne

Dlaczego tylko nieliczne firmy skutecznie zdobywają klientów? Potrzebny jest dobry pomysł na ich przyciągnięcie! Breloki reklamowe są coraz popularniejszym gadżetem promocyjnym.

 

Breloki plastikowe z nadrukiem 

To bardzo praktyczne a przy tym lekkie i poręczne gadżety promocyjne. Mają różnorodne kształty i występują w różnych kolorach.  Breloki plastikowe wykonane są z solidnego tworzywa sztucznego, przez co, podobnie jak jest to w przypadku breloków metalowych, na długo zachowują swoją trwałość. Często pełnią też różne inne funkcje: otwieracza, stojaka czy czyścika do ekranu. W ofercie znajdziesz m. in. plastikowy brelok z ponczem przeciwdeszczowym, brelok z funkcją otwieracza do butelek, w kształcie długopisu lub z żetonem. Na każdym z breloków plastikowych możemy nadrukować Twoje logo, lub hasło reklamowe.
 

Drobny upominek za niewielką cenę

Breloki plastikowe to idealne rozwiązanie, kiedy chcesz kupić komuś niewielki upominek. Przyda się obdarowanej osobie jako gadżet do kluczy, torebki czy plecaka. Wiele firm zaczęło już stosować i wykorzystywać tego typu drobiazgi, obdarowując nimi podczas targów czy innych imprez okolicznościowych swoich klientów. Dając taki brelok gościom, klientom czy przypadkowym osobom możemy mieć pewność, że nasze logo zostanie w ich głowach na dłużej.  

Brelok z logo - dobry sposób na reklamę

Właśnie w tym drobnym gadżecie tkwi perspektywa dla osób pragnących zareklamować własną firmę. Wystarczy by brelok z nadrukiem posiadał nazwę firmy czy dane kontaktowe a już staje się doskonałym nośnikiem reklamy. Gadżety z nadrukiem lub grawerem to w ostatnich czasach bardzo popularny sposób na wypromowanie swojej działalności. Firmy sięgają po ten rodzaj promocji oczywiście nieprzypadkowo. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby dostawać prezentów. Zwłaszcza jeśli są one jednocześnie ładne i przydatne. A wymienione i opisane powyżej breloki z pewnością do takiej właśnie należą, w końcu każdy z nas ma zwykle przy sobie przynajmniej jeden pęk kluczy. Breloki reklamowe wywołują zatem pozytywne i co najważniejsze, częste skojarzenia z daną marką. Nie pozwalają o niej zapomnieć i w dłuższej perspektywie mogą sprawić, że klient chętnie do niej powróci. A dodatkowo istnieje szansa, że będzie polecał ją innym.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa