Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ubrania robocze z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Bluzy robocze z logo | Tania odzież robocza

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Cape bluza męska

Koszulki z logo dla firm
125,00 zł 99,98 zł
rabat 21%
Kod producenta:
AD4131213
Kolory:
       
               
promocja

U nas znajdziesz produkty firmy Adler – producenta bluz roboczych

Proponujemy Państwu szeroką ofertę bluz roboczych z nadrukiem produkowanych przez renomowaną firmę Adler. Jest to odzież bardzo wysokiej jakości wytwarzana z najlepszych materiałów. Odzież robocza firmy Adler jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia oraz działania czynników atmosferycznych takich jak wiatr albo promienie słoneczne.
Bluzy robocze z logo firmy sprawdzą się w bardzo wielu przypadkach. Zastosowanie ich w swojej firmie pozwala na ujednolicenie wizerunku pracowników oraz na ich łatwą identyfikację, co z kolei znacznie ułatwi życie oraz zakupy klientom. Szeroka oferta kolorystyczna firmowych bluz roboczych pozwala na dobranie idealnego stroju do branży albo do kolorów stosowanych przez firmę, dzięki czemu nie będzie żadnego problemu z dobraniem odpowiedniej bluzy roboczej z naszej oferty.
Na bluzach roboczych firmy Adler wykonamy dla Państwa znakowanie firmowym logo lub dowolnym innym nadrukiem. Metodę znakowania dobierzemy odpowiednio do materiału, z którego wykonane są bluzy, tak aby mogło ono być ozdobą tego elementu odzieży roboczej oraz znajdującą się na nim wizytówką firmy przez bardzo długi czas.

Bluzy robocze z nadrukiem zimowe i letnie

Oferujemy zarówno lekkie bluzy robocze bawełniane, które doskonale spełnią swoje zadanie w miesiącach letnich, jak i bluzy robocze zimowe z polaru lub innych, grubszych materiałów. W obu przypadkach osoba nosząca bluzę z nadrukiem może liczyć na ochronę przed chłodem i wiatrem oraz na pracę w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dzięki temu każdy pracownik zaopatrzony w różne firmowe bluzy robocze będzie mógł wybrać odpowiednią odzież roboczą dla siebie w zależności od temperatury i aktualnych potrzeb.

Bluzy z logo robocze z polaru

Polarowe bluzy robocze z logo firmy to świetne rozwiązanie dla wielu branż. Pozwalają na swobodę ruchów, a do tego są ciepłe, miękkie i wygodne. Polar bardzo dobrze osłania przed działaniem negatywnych warunków atmosferycznych. Pracownik ubrany w odpowiednią bluzę roboczą z polaru z nadrukiem jest chroniony przed zimnem i może wykonywać swoją pracę nawet wtedy, gdy jest wietrznie albo zimno. Bluzy wyposażone są w praktyczne stójki, dzięki czemu zamek można zasunąć pod samą szyję, tak aby zimno nie doskwierało także tam.

Dla kogo bluzy robocze?

Tak naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, kto powinien nosić firmowe bluzy z logo firmy, jednak jeżeli chodzi o odzież roboczą, powinny się one znaleźć w podstawowym wyposażeniu co najmniej kilku zawodów. Głównie chodzi tutaj o pracowników przemysłowych oraz kierowców i kurierów, którzy na pewno docenią funkcjonalne i wytrzymałe bluzy robocze Woody i Ranger. Te wielofunkcyjne bluzy robocze są wykonane z materiałów najwyższej jakości, a do tego są także przewiewne, dzięki czemu praca w nich jest komfortowa i mogą służyć noszącej jej osobie na bardzo długi czas, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dodatkowo obie te bluzy wyposażone są w wiele funkcjonalnych kieszeni, do których można schować różne dokumenty, klucze, narzędzia czy wszelkie przybory potrzebne do wykonywania obowiązków.
Miękkie i ciepłe bluzy robocze polarowe na pewno przydadzą się każdemu pracownikowi, który wykonuje prace na zewnątrz albo w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach. W obu tych przypadkach chłodne powietrze może mocno dać się we znaki. Dlatego z bluz polarowych z nadrukiem skorzystają na pewno pracownicy restauracji, marketów budowlanych, sklepów spożywczych, galerii handlowych czy restauracji. Ze względu na swój sportowy charakter te bluzy robocze będą też doskonałym rozwiązaniem dla pracowników siłowni i klubów fitness.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa