Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Breloki reklamowe odblaskowe z logo | Tanie breloczki reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–16 z 16 wyników

Breloki odblaskowe z nadrukiem

Breloki odblaskowe z nadrukiem to bardzo modne ostatnio gadżety reklamowe. Ze względu na wykonanie z folii pryzmatycznej o doskonałej mocy odblaskowej pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo na drodze. Stąd też breloki odblaskowe z nadrukowanym logo, mogą być doskonałym prezentem dla dzieci i młodzieży. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja firma będzie rozpoznawalna już wśród najmłodszych, a co najważniejsze będzie się również pozytywnie kojarzyła. W ofercie naszego sklepu oprócz tradycyjnych, pięknie wyglądających, breloków odblaskowych mamy również światełka odblaskowe oraz kamizelki odblaskowe.
 

Gadżety odblaskowe breloki jako przekaźnik Twojej reklamy

Breloki odblaskowe są znakomitym pomysłem na jakże skuteczną reklamę Twojej firmy. Największą zaletą tego produktu jest przede wszystkim jego użyteczność. Wykonanie logo bądź innej grafiki na zrobionym z tworzywa breloku czy zawieszce odblaskowej nie kosztuje zbyt dużo. Znakowanie wykonujemy na tych gadżetach metodą tampodruku w dowolnym kolorze.

 

Reklamowe gadżety odblaskowe to bardzo dobry pomysł

Jak wszyscy dobrze wiemy, o skuteczności gadżetów reklamowych w dużym stopniu decyduje ich praktyczność i funkcjonalność. Dlatego każdy gadżet będzie chętniej używany, gdy znajdzie się na nim logo, które z pewnością utkwi w pamięci naszego potencjalnego klienta. W praktyce oznacza to, że dobór odpowiednich gadżetów reklamowych może mieć ogromne znaczenie, gdy zależy nam na pozyskaniu nowych klientów. Nie tylko można do nich przyczepić klucze, ale także wykorzystać w celu poprawienia swojego bezpieczeństwa na co dzień.
 

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór zawieszek odblaskowych. Dlaczego są one tak popularne wśród naszych klientów?

U nas znajdziesz oryginalne breloki dostępne w wielu wzorach, które przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym dzieciom, m.in. w kształcie misia, piłki, kamizelki odblaskowej, serca itd. Możemy zaproponować także tradycyjne breloki odblaskowe w geometrycznych kształtach. To świetny pomysł na nagrody w konkursach przedszkolnych i szkolnych lub jako dodatek do prezentu, który sprawi radość i jednocześnie poprawi widoczność dziecka na drodze. Pamiętaj, że lepiej widoczne dziecko, szczególnie po zmroku, jest bezpieczniejsze!
 

Dzieci wprost uwielbiają zawieszki odblaskowe!

Bardzo często noszą ten element odblaskowy na kurtkach, przy plecakach, torebkach czy też przyczepione do rowerów. Posiadają one dodatkowy karabińczyk albo wygodny łańcuszek ułatwiający przyczepienie. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kolorów i wzorów zawieszek – Twoje dziecko na pewno wybierze coś dla siebie. Ten gadżet odblaskowy jest niezwykle funkcjonalny – z pozoru bardzo mały, poprawia widoczność dziecka na drodze podczas spacerów, powrotu ze szkoły czy też w czasie zabawy. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!
 
 


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa