Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Systemy wystawiennicze
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Rollupy z nadrukiem | Reklamowe systemy wystawiennicze | Drukarnia online

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Chcesz, żeby Twoja firma była zauważalna? By logo było kojarzone z ofertą?

Roll up jest doskonałym sposobem na reklamę Twojej firmy! 

Trwały wydruk w solidnej kasetce pozwoli zapewni Ci długotrwałość Twojej reklamy również na zewnątrz.

Zapraszamy do kontaktu, aby zapoznać się z naszą ofertą – masz gotowy projekt? Czy wolisz, żebyśmy zrobili go za Ciebie?Co to są rollupy?

Rollupy (spotkać można także pisownię roll up i roll-up) należą do najpopularniejszych i najczęściej używanych systemów wystawienniczych. To forma druku wielkoformatowego, który osiąga zazwyczaj 200cm wysokości. Natomiast jeżeli chodzi o szerokość roll upu, to najpopularniejsze rozmiary to 80cm, 100cm i 120cm.

Roll upy są pewnego rodzaju mobilnymi, zwijanymi banerami reklamowymi. Składają się z dużego powierzchniowo plakatu drukowanego na wytrzymałym materiale, kasety, do której zwija się plakat, kiedy akurat nie jest używany, oraz aluminiowy rurek, które służą do wzmocnienia rozwiniętego plakatu.

Rollupy pozwolą dostrzec Cię wśród tłumu

Dzięki bardzo dużym rozmiarom roll-upów są one doskonałymi nośnikami treści reklamowych. Przyciągają wzrok już z daleka, dzięki czemu zwracają uwagę i zachęcają do zapoznania się z ich treścią. Doskonale prezentują firmę oraz jej ofertę w wielu sytuacjach. Dzięki nim bardzo łatwo jest trafić z reklamą do szerokiego grona odbiorców.

Gdzie najczęściej wykorzystuje się rollupy?

Zwijane banery reklamowe doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju targów branżowych, targów pracy na uczelniach czy konferencji. Służą wtedy nie tylko jako nośniki reklamy, ale także wskazują, gdzie znajduje się dane stoisko albo sala konferencyjna. Wykorzystuje się je także podczas różnych szkoleń oraz prezentacji. Sprawdzą się także jako reklama zewnętrzna podczas wielu eventów organizowanych na świeżym powietrzu. Z uwagi na fakt, że roll-upy po złożeniu są kompaktowe i łatwe do przeniesienia, często korzysta się z nich również podczas wyjazdów służbowych, ponieważ pozwalają na efektowną prezentację produktów albo usług oferowanych przez firmę.

Zalety rollupów

Korzystanie z rollupów daje bardzo wiele korzyści. Jedna z nich to wspomniany już duży obszar dostępny na nadrukowanie treści reklamowych. Dzięki temu na zwijanym banerze reklamowym można umieścić wszystkie niezbędne informacje, logo, hasło reklamowe, slogan, nadruki, grafiki czy dane kontaktowe firmy. Pozwala to na zaprezentowanie się odbiorcom tej formy reklamy z jak najlepszej strony, zaintrygowanie ich oraz przekazanie im ważnych informacji, które wpłyną na ich decyzję o zakupie czy skorzystaniu z usługi. Dzięki temu, że rollupy są dobrze widoczne oraz przyciągają wzrok, budują także świadomość marki.

Jedną z najważniejszych zalet zwijanych banerów reklamowych jest ich ogromna mobilność. Pomimo dużego rozmiaru można je bardzo łatwo i wygodnie przenosić z miejsca na miejsce i używać ich wielokrotnie. Wszystko to dzięki specjalnej kasetce, do której zwijany jest roll-up. Taka kasetka nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku samochodu czy w szafie w biurze, gdzie zwijany baner będzie czekać na użycie. Dzięki niej rollup jest bezpiecznie przechowywany oraz chroniony przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami. Dlatego nie jest to tylko jednorazowa forma reklamy, a dobrze zaprojektowany roll up może służyć firmie przez wiele lat. Aluminiowy stelaż pozwala na szybki i stabilny montaż rollupu – dzięki niemu materiał baneru jest dobrze podtrzymywany, nie zawija się ani nie zagina podczas użytkowania.

Skorzystaj z naszych usług, a przygotujemy dla Ciebie doskonałe rollupy reklamowe

Oferowane przez nas rollupy drukujemy na wytrzymałym materiale wysokiej jakości, dzięki czemu reklama jest trwała i odporna na uszkodzenia. Nadruki są bardzo wyraziste, co pozwala na doskonałe zaprezentowanie oferty firmy oraz przedsiębiorstwa. Nasze projekty cechują się dużą estetyką oraz dokładnością wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszej pracy.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa