Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Słodycze reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Krówki z logo firmy | Tanie krówki reklamowe

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Krówki reklamowe z logo. Mniam :)

Każdy z Twoich klientów czy partnerów biznesowych lubi od czasu do czasu dostawać słodkie upominki. Wśród cukierków z nadrukiem ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza krówki z logo. Te słodkie gadżety reklamowe ucieszą każda obdarowaną nimi osobę bez względu na wiek. Nie tylko maluchy lubią słodycze – taka forma reklamy na krówkach z nadrukiem sprawi radość także dorosłym, którzy będą mogli poczuć się jak dziecko i delektować się Twoim pysznym upominkiem reklamowym. Każdy, kto dostane od Ciebie krówki z firmowym logo na pewno zapamięta Cię na długo i będzie w stanie wyróżnić Cię spośród konkurencji. Dzięki temu nie tylko zyskasz zaufanych i lojalnych klientów, ale także wpłyniesz pozytywnie na swój wizerunek.

Krówki z firmowym logo, adresem firmy oraz adresem strony internetowej mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne wizytówki. Jest to na pewno bardzo ciekawa forma zaprezentowana się wśród odbiorców i klientów i nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Postaw zatem na reklamę na słodkich krówkach z nadrukiem!

Krówki reklamowe dla punktów usługowych i sklepów internetowych

Krówki z logo mogą znaleźć się na biurkach w każdym urzędzie, banku, hotelu czy recepcji. Sprawdzą się także w zakładach fryzjerskich czy salonach kosmetycznych. Klienci będą mogli poczęstować się smaczną krówką z nadrukiem, przez co ich zadowolenie z wizyty wzrośnie. Do tego logo na krówkach utrwali się w ich świadomości. Pojemniki z krówkami reklamowymi przyciągną wzrok i klienci na pewno po nie sięgną nie raz. To bardzo skuteczna, a do tego nienachalna forma reklamy, a właśnie takie sprawdzają się najlepiej.

Konkurencja wśród sklepów internetowych jest bardzo duża, dlatego warto się w jakiś sposób wyróżnić na każdym etapie realizacji zamówienia. Doskonałym sposobem będzie dołączanie słodkich krówek z nadrukiem do każdego sprzedanego produktu. Ten smakowity dodatek sprawi, że kupujący na pewno zapamięta Twój gest i chętnie kupi coś u Ciebie ponownie. Drobne gratisy pozwalają na budowanie długotrwałych relacji z klientami, co pozwala na większe zyski i pozytywnie wpływa na wizerunek.

Słodycze reklamowe to nie tylko krówki z logo firmy

Równie dobrze jak krówki sprawdzają się także miętówki reklamowe w pudełku. Są ciekawym, poręcznym i atrakcyjnym nośnikiem reklamy, który można rozdawać podczas targów branżowych i różnych eventów. Twoi klienci i partnerzy biznesowi z pewnością z nich skorzystają.

Krówki z nadrukiem mogą być prezentem dla gości

Słodycze z nadrukiem przydadzą się nie tylko do promocji firmy i usług. To także miłe upominki dla gości weselnych czy osób zaproszonych na przyjęcia organizowane z różnych okazji. Takie drobiazgi zawsze sprawiają, że każde wydarzenie jest jeszcze bardziej wyjątkowe i zapada w pamięć. Warto pomyśleć o czymś, co przyniesie uśmiech na twarz zaproszonych gości, a krówki z nadrukiem na pewno to sprawią.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa