Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kalendarze reklamowe firmowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kalendarze plakatowe z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Kalendarze plakatowe z logo to forma reklamy, która zawsze przyciągnie wzrok

Kalendarze reklamowe to jedne z najlepszych i najbardziej praktycznych nośników treści reklamowych. Polecamy zawłaszcza przyciągające wzrok duże kalendarze plakatowe. Trudno je przeoczyć w każdym miejscu, w którym się znajdują. A takich miejsc jest wiele: szkoły, biura, urzędy, banki, przychodnie czy nawet sklepy. Wzrok ludzi mimowolnie wędruje do kalendarza za każdym razem w celu sprawdzenia aktualnej daty, terminu najbliższych świąt czy dat urodzin bliskich. Warto to wykorzystać i umieścić reklamę firmy na praktycznym kalendarzu plakatowym z nadrukiem! To forma reklamy, która jest z Twoimi potencjalnymi klientami przez cały rok, dzięki czemu bardzo dobrze utrwala się w ich świadomości.

Dobrze zaprojektowane grafiki na kalendarzach planszowych z logo mogą być nie tylko skuteczną formą reklamy, ale także ciekawą ozdobą wnętrza. Natomiast kalendarze plakatowe z własnym zdjęciem będą wyjątkowym prezentem, który można rozdawać na wiele okazji, jak na przykład urodziny czy imieniny.

Reklamowe kalendarze firmowe plakatowe w naszej ofercie

Znajdziesz u nas duży kalendarz plakatowy B5 o wymiarach 500mm x 707mm, co daje ogromną powierzchnię dostępną na naniesienie na niego treści reklamowych w postaci logo, nadruku, hasła reklamowego, sloganu czy dowolnej grafiki. Widoczne są na nim wszystkie miesiące w roku, a więc dzięki niemu łatwo zaplanować terminy spotkań, czy sprawdzić konkretną datę nawet kilka miesięcy w przód i wstecz.
Nasz kalendarz listwowany jest na górze i na dole za pomocą sztywnej listwy, która ułatwia jego montaż oraz zapobiega przed uszkodzeniami i zagnieceniami. Oferujemy do wyboru cztery wersje kolorystyczne listwy: czarny, czerwony, srebrny oraz niebieski. Dzięki temu można dobrać odpowiednią listwę do kolorystyki kalendarza albo postawić na kontrasty, dzięki czemu duży kalendarz planszowy z nadrukiem będzie jeszcze bardziej przykuwał wzrok i zwracał uwagę osób znajdujących się w jego otoczeniu. Przy górnej listwie kalendarz posiada także praktyczną zawieszkę metalową w kształcie trójkąta, która pozwala na jego łatwe powieszenie na ścianie lub innej pionowej powierzchni. W przypadku braku możliwości powieszenia kalendarza, można umieścić go w praktycznych stojakach i potykaczach reklamowych, co jeszcze bardziej zwróci na niego uwagę.

Kalendarz plakatowy z logo z naszej oferty drukowany jest na papierze kredowym o gramaturze 170g/m2. Papier jest bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu kolory są na nim bardzo dobrze odwzorowane i nie ulegają wyblaknięciu, a sam kalendarz cieszy oko przez bardzo długi czas.

Przygotujemy dla Ciebie projekt kalendarza reklamowego na zamówienie

Jeżeli posiadasz już gotowy projekt graficzny kalendarza, to dostosujemy go do druku i wykonamy kalendarze planszowe z logo według zamówienia. Zajmujemy się także przygotowywaniem projektów kalendarzy dla tych klientów, którzy nie mają przygotowanych wcześniej wzorów. Zaprojektujemy dla Ciebie doskonały kalendarz plakatowy z własnym zdjęciem lub nadrukiem, który będzie godnie reprezentował Twoją firmę i będzie doskonałym nośnikiem treści reklamowych.

Ceny kalendarzy plakatowych na reklamowegadzety.pl

Całkowity koszt zamówienia uzależniony jest od ilości zakupionych sztuk oraz tego, czy klient ma już gotowy projekt kalendarza plakatowego. Im większy jest zamówiony nakład, tym cena netto jednej sztuki kalendarza jest wtedy mniejsza. Przykładowo, kupując u nas 300 sztuk dużych kalendarzy plakatowych jedna sztuka jest o połowę tańsza niż w przypadku zamówienia 50 sztuk. Dlatego zachęcamy do zakupu większych nakładów kalendarzy i do rozdawania ich klientom, kontrahentom oraz partnerom biznesowym.

Zapraszamy do kontaktu – nasz zespół pomoże Ci w przygotowaniu projektu oraz odpowie na wszelkie pytania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszej pracy.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa