Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do sublimacji
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Fartuchy sublimacyjne | Fartuszki kuchenne do sublimacji

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Reklama na białych fartuchach kuchennych do sublimacji

Jeżeli obracasz się branży gastronomicznej albo Twoi klienci lubą gotować, fartuchy z logo będą dla Ciebie doskonałymi gadżetami reklamowymi! Nic tak nie kojarzy się z jedzeniem i gotowaniem jak odpowiednie akcesoria kuchenne, a fartuchy pod sublimację na pewno zaliczają się do tej grupy.

Białe fartuchy do sublimacji są uniwersalne, ponieważ dzięki praktycznym paskom i wiązaniom można łatwo je dopasowywać do wzrostu czy obwodu w talii. Będą pasować zarówno kobietom jak i mężczyznom i na pewno nie będą przeszkadzać w gotowaniu. Sprawdzą się zwłaszcza podczas sezonu grillowego aby osłonić osobę sprawującą pieczę nad grillem przed pryskającym tłuszczem czy ubrudzeniem się marynatami.

Na fartuszkach do sublimacji można umieścić logo firmy, hasło reklamowe, slogan albo dowolny nadruk. Bardzo dobrze sprawdzą się napisy albo grafiki nawiązujące do kuchni i gotowania, ale nie trzeba ograniczać się tylko do nich. Fartuchy z nadrukiem sublimacyjnym przydadzą się tak naprawdę w wielu sytuacjach i dają bardzo duże możliwości reklamowe. Przyczynia się do tego między innymi bardzo duża powierzchnia dostępna na nadruk i umieszczenie na nich reklamy oraz metoda ich znakowania, czyli sublimacja.

Fartuszki kuchenne do sublimacji to doskonałe tekstylia sublimacyjne

Sublimacja polega na przeniesieniu wzoru na znakowany przedmiot przy działaniu nacisku oraz wysokiej temperatury. „Czysty” fartuszek sublimacyjny umieszcza się w specjalnej, gorącej prasie, w której barwnik przechodzi ze stałego stanu skupienia w stan gazowy i wnika we włókna tkaniny.

Ponieważ barwnik wnika w głąb włókien, nadruki wykonane za pomocą sublimacji są niewyczuwalne w dotyku i sprawiają wrażenie, jakby od zawsze były częścią materiału, na który zostały naniesione. Dzięki temu nadruk jest elastyczny i pracuje razem z tkaniną. Nie rozciąga się ani nie ulega odkształceniom. Dodatkowo jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz się nie spiera.

Fartuchy pod sublimację są idealne dla gastronomii

W artykułach promocyjnych najważniejsze jest to, aby były one praktyczne oraz dopasowane do branży i okazji. Takie gadżety będą na pewno chętnie używane i najlepiej spełnią swoje zadanie. Obdarowane nimi osoby będą często z nich korzystać, a więc znajdujące się na nich logo lub nadruk dotrze do wielu ludzi.

Logo wykonane na fartuchach pod sublimację doskonale pasuje do gastronomii i tak wyeksponowane może zostać użyte w celach promocyjnych w tej właśnie branży. Fartuchy przydadzą się zarówno profesjonalistom jak i kucharzom-amatorom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Fartuchy sublimacyjne dają ogromną możliwość personalizacji

Do wielu zalet fartuchów kuchennych do sublimacji należy dodać jeszcze ogromne możliwości, jeżeli chodzi o ich personalizację. Dzięki temu w projektach i wzorach można bardzo łatwo podmieniać pojedyncze elementy, jak na przykład imię czy data. Sprawi to, że mimo iż fartuchy będą do siebie podobne i spójne wizualnie, każdy z nich będzie wyjątkowy i dopasowany do obdarowanej osoby. Personalizowane fartuchy gastronomiczne mogą być rozdawane na przykład uczestnikom kursów kulinarnych, uczniom szkół gastronomicznych oraz kucharzom i pracownikom restauracji.


Na reklamowegadzety.pl oferujemy także fartuchy z nadrukiem sublimacyjnym, na kótrych możemy umieścić Twoje logo, hasło relamowe, slogan lub inny tekst albo grafikę.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa