Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Torby reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby poliestrowe z logo | Tanie torby poliestrowe z nadrukiem dla firm

  • Pokazuje 1–13 z 13 wyników

Zalety toreb poliestrowych z logo i nadrukiem jako gadżetu reklamowego

Torby poliestrowe z logo oraz torby poliestrowe z nadrukiem to bardzo dobry wybór, jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, które możesz wybrać do promocji swojej firmy na rynku. Torby poliestrowe są bardzo praktyczne i przydadzą się w bardzo wielu sytuacjach w codziennym życiu. Są bardzo wytrzymałe, dlatego przydadzą się na mniejsze i większe zakupy. Można je bardzo łatwo przechowywać, ponieważ po poskładaniu nie zajmują dużo miejsca w przestrzeni domowej, biurze czy w bagażniku samochodu. Reklamowe torby z poliestru zawsze są przydatne, ponieważ w wielu przypadkach mamy do czynienia z sytuacjami, w których musimy przenieść z miejsca na miejsce dużą ilość rzeczy, a niestety pojemność naszych rąk jest ograniczona.

Twoja reklama na torbach poliestrowych

Umieszczenie Twojej reklamy w formie logo lub nadruku na reklamowej torbie poliestrowej jest bardzo dobrym pomysłem. Torba z poliestru z logo oraz torba poliestrowa z nadrukiem jest praktycznym gadżetem reklamowym, który będzie towarzyszyć Twoim klientom oraz obdarowanym nimi osobom na co dzień. Torba poliestrowa to nośnik reklamy, który zostanie dostrzeżony przez dużą ilość osób, czy to w pracy, szkole, czy podczas zakupów. Reklamowe torby z poliestru występują w wielu kształtach, a przede wszystkim kolorach, dlatego nie będziesz mieć problemu z wyborem idealnej torby na gadżet reklamowy dla promocji Twojej firmy. Dorzucając do takiej torby na przykład reklamowy parasol z logo lub nadrukiem stworzysz praktyczny zestaw upominkowy dla swoich klientów.

Dlaczego warto wybrać torby poliestrowe z logo lub nadrukiem?

Poliester ma bardzo wiele zalet, które czynią go idealnym materiałem, z którego można wykonywać wiele produktów tekstylnych, w tym na przykład wszelkiego rodzaju torby z logo oraz torby z nadrukiem. Przede wszystkim jest to materiał bardzo popularny, a wszystko to z powodu łatwości, jaka wiąże się z jego utrzymaniem i konserwacją. Poliester, w przeciwieństwie do na przykład bawełny oraz innych materiałów naturalnych, nie ulega zagnieceniom, nie odkształca się i nie wymaga prasowania. Torby reklamowe z poliestru bardzo długo zachowują kształt w niezmienionej formie. Poliester jest materiałem, który praktycznie nie pochłania wody, dlatego nie trzeba długo czekać na jego całkowite wyschnięcie i bardzo szybko można go ponownie używać po czyszczeniu, które jest bardzo łatwe i szybkie. No i oczywiście cena. Dobrze wyprodukowany poliester potrafi imitować nawet kosztowny i niezwykle elegancki jedwab, a do tego jest od niego zdecydowanie tańszy i łatwiejszy w utrzymaniu.
Dzięki wszystkim tym cechom poliester bardzo łatwo się nosi i nie jest ani trochę wymagającym materiałem. Wybierając torby poliestrowe z logo oraz torby poliestrowe z nadrukiem na gadżet reklamowy, którym będziesz się promować i obdarowując nimi swoich klientów sprawiasz, że zamiast zastanawiać się, jak odpowiednio korzystać z gadżetu, mogą skupiać się na innych, ważniejszych dla nich rzeczach. Na pewno będą Ci za to wdzięczni.

Czy reklamowe torby poliestrowe mogą być ekologiczne?

Głównym zarzutem pod adresem poliestru jest fakt, że jest on materiałem sztucznym, który chemicy stworzyli w laboratorium. Jest to na pewno fakt, z którym nie można się sprzeczać. Nie jest to jednak coś, co skreśla reklamowe torby poliestrowe z listy gadżetów upominkowych przyjaznych ekologii. Za torbami z poliestru przemawia na pewno ich wytrzymałość. Nie jest to produkt jednorazowy, jak na przykład foliowa reklamówka, którą wyrzucimy do kosza zaraz po przyjściu do domu. Torby z poliestru z logo lub nadrukiem zostaną wykorzystane wielokrotnie w zależności od potrzeb konsumentów i Twoich klientów. Dodatkowo reklamowe torby z poliestru mogą zostać poddane recyklingowi. Dzięki temu taka torba zyskuje drugie życie, co na pewno czyni ją przyjazną środowisku. Nie musisz przez to obawiać się, że Twoje działania marketingowe zostaną uznane za nieekologicznie.
Wolisz jednak zdecydować się na bardziej naturalne rozwiązania? Nie ma problemu – w naszej ofercie znajdziesz na przykład torby bawełniane z logo oraz torby bawełniane z nadrukiem, które również możesz wykorzystać jako gadżet reklamowy do swojej promocji.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa