Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Radia, głośniki, słuchawki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Słuchawki z logo | Tanie słuchawki reklamowe

  • Pokazuje 1–72 z 82 wyników

Słuchawki reklamowe z logo – praktyczność w parze z pasją

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Dodaje im ona energii do działania, motywuje, inspiruje lub po prostu funkcjonuje jako tło ich dnia codziennego. Reklamowe słuchawki z logo firmy to bez wątpienia doskonały produkt, który wpłynie na produktywność i motywację Twoich pracowników oraz pozwoli Twoim klientom na cieszenie się ich ulubioną muzyką w drodze do pracy, w szkole czy podczas podróży. Przewrotną cechą słuchawek jest fakt, że lubią się gubić i to w najmniej odpowiednich momentach. Dlatego wiele osób ma nawet po kilka par słuchawek i to do tego różnego rodzaju, w zależności od ich potrzeb. Z tego powodu słuchawki reklamowe z logo lub nadrukiem będą idealnym gadżetem, który możesz rozdawać klientom na różne okazje. Na pewno zostaną przez nich wykorzystane i będą ich cieszyć na długi czas, umilając im wypoczynek, pracę oraz wykonywanie codziennych obowiązków, jak zakupy czy korzystanie z transportu publicznego.

Odetnij się od świata dzięki znakowanym słuchawkom reklamowym

Pracownicy globalnych korporacji ale też i mniejszych, lokalnych firm używają słuchawek reklamowych w celu lepszego skupienia się na pracy. Mogą w ten sposób wyciszyć różne dźwięki z zewnątrz związane z codzienną pracą i włączyć w tle swoją ulubioną muzykę, która poprawia im humor i wpływa na ogólną motywację albo składankę relaksacyjnych dźwięków, które pomogą im w wykonywaniu obowiązków. Koncentracja pracowników jest wtedy znacznie lepsza i szybciej wykonują zlecone im zadania. Jeżeli budżet Ci na to pozwala, możesz wyposażyć swoich pracowników w słuchawki z Twoim logo, co nie tylko wpłynie na Twoją promocję, ale też na ogólne wyniki Twojej firmy. Ta podwójna korzyść pozwoli Ci na wzmocnienie morale wśród kadry oraz wzrost przychodów.

Bądź mobilny dzięki słuchawkom reklamowym z nadrukiem

Żyjesz w ciągłym biegu i potrzebujesz przedmiotów, które nie będą Cię ograniczać i możesz zabrać je ze sobą wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz? Dzięki słuchawkom reklamowym swoją ulubioną muzykę będziesz mieć zawsze przy sobie. Zabiegani i zapracowani ludzie na pewno doceniają muzykę jako sposób na zrelaksowanie się, a dzięki odpowiednim reklamowym słuchawkom, jak na przykład słuchawki z logo albo słuchawki z nadrukiem, mogą sobie na to pozwolić w praktycznie każdym momencie swojego napiętego grafiku. W wypełnianiu obowiązków przydadzą się też doładowane baterie, nie tylko te przedmiotów fizycznych, które zawsze mamy przy sobie, ale też nasze własne. Doładuj swój dzień ulubioną kawą, którą możesz zabrać ze sobą w praktycznym kubku termicznym, który możemy dla Ciebie oznakować. Kubki termiczne z grawerem to świetne rozwiązanie dla aktywnych, którzy potrzebują do życia odpowiedniej dawki kofeiny. Natomiast Twoje sprzęty doładują powerbanki, które możesz spersonalizować i dopasować do Twojego stylu.

Słuchawki reklamowe dla Ciebie – jakie wybrać?

Na rynku istnieje wiele modeli słuchawek i dlatego bardzo łatwo można się pogubić w wyborze tych idealnych. Najprościej słuchawki reklamowe można podzielić na przewodowe i bezprzewodowe oraz dokanałowe, douszne i nauszne. Na wstępie trzeba zastanowić się, w jakim celu słuchawki będą używane. Jeżeli cenimy sobie swobodę ruchu i denerwują nas wszelkiego rodzaju kable, a już na pewno mamy dość słuchawek wypadających z uszu za każdym poruszeniem kabla, zdecydujmy się na reklamowe słuchawki bezprzewodowe. Są one idealne dla osób aktywnych fizycznie oraz dużo podróżujących, ale sprawdzą się tak naprawdę w każdym przypadku. Ich głowną wadą jest zazwyczaj wyższa cena, związana z zastosowanymi w nich technologiami oraz fakt, że w pewnym momencie mogą się rozładować. Dlatego w przypadku słuchawek bezprzewodowych z logo lub nadrukiem istotne jest częste monitorowanie poziomu naładowania baterii oraz wybór takich, które mogą pochwalić się długą ich żywotnością.
Reklamowe słuchawki przewodowe to klasyczny sprzęt, który na rynku jest już długo i dlatego ich oferta jest najszersza. Każdy z nas miał w życiu kilka lub kilkanaście par takich słuchawek. Są one stosunkowo tanie oraz dostępne w wielu kolorach a nawet kształtach. Słuchawki przewodowe lubią się plątać i dość często się psują, dlatego coraz więcej ludzi decyduje się jednak korzystać ze słuchawek bezprzewodowych.
Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz możesz mieć pewność, że w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa