Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Parasole reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Parasole reklamowe automatyczne z logo | Tanie parasole automatyczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–8 z 8 wyników

Parasol 27 cali

Parasole automatyczne
38,61 zł
Kod producenta:
MO8581-37
Kolory:
       
                               

Parasole reklamowe automatyczne z logo sprawdzą się w promocji każdej firmy

Parasole reklamowe to bardzo skuteczne nośniki treści reklamowych. Powierzchnia dostępna na nadruk na parasolce jest bardzo duża, dlatego umieszczone na niej logo lub nadruk są bardzo dobrze widoczne. Parasolki z nadrukiem są przydatne w wielu sytuacjach. Skutecznie ochraniają przed deszczem oraz śniegiem, pozwalają osłonić się przed uporczywym wiatrem, a nawet zapewnią odrobinę cienia w upalne dni. Składane parasole są lekkie i poręczne i z łatwością można zmieścić je do torebki czy plecaka. Dzięki temu zawsze można mieć przy sobie coś, co sprawi, że nie zmokniemy.

Dlatego właśnie rozdawanie klientom, kontrahentom czy partnerom biznesowym upominków reklamowych w postaci automatycznych parasoli reklamowych jest bardzo dobrym pomysłem na promocję! Będą im towarzyszyć w wielu miejscach i sytuacjach. Przydadzą się na przykład w drodze do pracy albo do szkoły. Nawet podczas intensywnych opadów deszczu ludzie wciąż mają wiele spraw do załatwienia, a więc parasol z nadrukiem będzie towarzyszył im także w banku, w urzędzie czy na zakupach, a znajdujące się na nim treści reklamowe dotrą do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Jeżeli chcesz, aby odbiorcy tego praktycznego gadżetu reklamowego byli z niego jeszcze bardziej zadowoleni, podaruj im niezwykle wygodny w użyciu parasol automatyczny z logo.

Jak działają parasole automatyczne z logo?

Aby otworzyć zwykły parasol trzeba użyć do tego obu rąk. Jedna trzyma przedmiot za rączkę, a druga rozkłada go do pełnych rozmiarów. Czasami jest to uciążliwe, zwłaszcza jeżeli niesiemy ze sobą na przykład torbę z zakupami albo akurat rozmawiamy przez telefon. Reklamowe parasole automatyczne mają wbudowany specjalny mechanizm, który uruchamia się po przyciśnięciu guzika na rączce parasola. Dzięki niemu parasol otwiera się sam i to bardzo szybko przy użyciu tylko jednej ręki. Tak samo wygląda jego złożenie.

Taka metoda otwierania i składania parasoli automatycznych z nadrukiem sprawia, że są one bardzo popularne i chętnie wybierane przez klientów. Składane parasole automatyczne są bardzo wytrzymałe i poradzą sobie nawet w przypadku wiatru.

Parasole automatyczne z nadrukiem mogą być ciekawym prezentem

Parasole automatyczne z napisami sprawdzają się nie tylko jako gadżety reklamowe, które są wykorzystywane do promocji firmy. Eleganckie parasole automatyczne z logo mogą być także użyte jako firmowe upominki podarowywane pracownikom z okazji ważnych wydarzeń w życiu firmy czy innych uroczystości. Każdy jubileusz, rekordowe wyniki sprzedaży czy przejście zasłużonego pracownika na emeryturę należy odpowiednio uczcić. Oprócz urządzenia przyjęcia warto także zadbać o ciekawe i oryginalne prezenty, które będą kojarzyć się z firmą i danym wydarzeniem. Mogą to być na przykład zestawy złożone z odpowiedniego modelu parasola automatycznego oraz eleganckiego zestawu piśmienniczego. Będą to wyjątkowe upominki, które na długo zapadną w pamięć i będą chętnie używane.

Reklamowe parasole automatyczne w naszej ofercie

Znajdziesz u nas zarówno automatyczne parasole damskie jak i automatyczne parasole męskie. Występują one w różnych kolorach: od klasycznej czerni i granatu po parasole w wesołych i żywych barwach. Dzięki temu dobierzesz odpowiedni gadżet do swoich potrzeb.
Na zamówienie klienta na każdy z reklamowych parasoli automatycznych znajdujących się w naszym asortymencie możemy nanieść logo firmy lub dowolny nadruk. Dzięki temu parasol ze zwykłego przedmiotu staje się skutecznym nośnikiem reklamy, który dociera do wielu osób. Wykonane przez na nadruki są trwałe oraz cechują się wysoką jakością wykonania. Pozostaną na gadżecie reklamowym przez bardzo długi czas i doskonale spełnią swoje zadanie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa