Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety sportowe i gry
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gwizdki z logo firmy | Klekotki z nadrukiem | Tanie gadżety reklamowe

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Zaskakujące gadżety reklamowe są dziś w cenie! Promowanie firmy nie musi opierać się tylko na tradycujnych ulotkach i wizytówkach, a oferowane potencjalnym klientom upominki reklamowe mimo to nie muszą kosztować majątku. Przekonaj się o tym dzięki wizycie w naszym sklepie i sprawdź, dlaczego gwizdki reklamowe perfekcyjnie wypromują także Twoją działalność.

Wykorzystaj gwizdki z logo do promocji Twojej firmy 

Przewaga gwizdków nad innymi gadżetami reklamowymi wynika przede wszystkim z unikatowego charakteru tych gadżetów. Ich niewielki rozmiar oraz dostępne kolory pozwalają, by wykorzystywane były przez zróżnicowane grupy klientów. Przygotowując gwizdki skupiamy się na ich wykonaniu, dlatego zamawiający je klienci mogą mieć pewność o solidnym materiale i starannym wykończeniu. Wykorzystane do stworzenia gwizdków tworzywo jest bezpieczne dla zdrowia ludzi, dlatego może być wykorzystywane w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Najważniejszą cechą, jaką posiadają gwizdki jest ich wartość reklamowa. Potencjalni klienci przyzwyczajeni są do najpopularniejszych elementów promocyjnych, czyli ulotek, smyczy, czy długopisów. Prezentowane gwizdki reklamowe są dużym zaskoczeniem, zwłaszcza dzięki dużej gamie zastosowań. Mogą być one wykorzystywane przez posiadaczy jako oryginalny brelok do kluczy, instrument lub zabawka. Duża dowolność w wyborze koloru gwizdków pozwala, by jednoznacznie nawiązywał on do dystrybuującej go firmy i promował jej działalność.

Gwizdki reklamowe i klekotki z logo, czyli gadżety dla osób w każdym wieku

Wyjątkowa forma gadżetów reklamowych pozwala, by trafiały one do odbiorców w każdym wieku. W przypadku osób dorosłych gwizdki doskonale sprawdzą się, jako gadżet dołączany do paczki z upominkami na branżowych szkoleniach, konferencjach, czy w czasie promowania firmy na targach. Z uwagi na swój niewielki rozmiar, a także możliwość zamawiania dowolnego koloru gwizdki reklamowe jednoznacznie kojarzyć się będą z określoną firmą, służąc za brelok do kluczy. W razie potrzeb istnieje możliwość naniesienia niewielkiego nadruku na powierzchnię produktu.

Bez wątpienia gwizdki doskonale sprawdzą się w czasie projektowania kampanii promocyjnej zorientowanej na najmłodszych. Ich wielofunkcyjność z pewnością wykorzystana będzie przez młodzież i dzieci, a sam gadżet będzie odpowiednio eksponowany. Prezentowane gwizdki reklamowe sprawdzają się szczególnie w czasie współorganizowania konkursów szkolnych, wspierania placówek edukacyjnych i przygotowywania eventów dla dzieci.

Jakie wartości reklamowe mają gwizdki z nadrukiem?

Z pozoru niewielki gadżet promocyjny niesie za sobą duże wartości reklamowe. Przedsiębiorcy zastanawiający się nad zamówieniem gwizdków także dla swojej firmy powinni zwrócić uwagę na najważniejsze cechy gadżetu, dzięki którym również im uda się zyskać przychylność klientów. Do najważniejszych właściwości prezentowanych gwizdków reklamowych należą:

  • wielofunkcyjność - gwizdki reklamowe mogą być wykorzystywane nie tylko jako gadżet reklamowy, ale także jako instrument lub oryginalny brelok do kluczy, 
  • unikatowość - wykorzystywanie gwizdków jako elementu promocyjnego jest doskonałą alternatywą dla powszechnych ulotek i smyczy, 
  • możliwość wykorzystywania przez osoby w każdym wieku - reklama trafia zarówno do dorosłych, jak i dzieci,
  • możliwość naniesienia logo firmy - personalizowanie gadżetu i możliwość wybrania dowolnego koloru zamawianego przedmiotu jednoznacznie nawiązują do danej firmy, 
  • niespotykana forma promocji - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez stosowanie nieoczywistych form promocji.

Niewielki rozmiar gadżetów i uniwersalne zastosowania sprawiają, że gwizdki spisują się w czasie promowania wielu wydarzeń. Mogą być wykorzystywane przez dzieci i dorosłych, w formie unikatowych breloków, kolorowych instrumentów, a przede wszystkim gadżetów reklamowych! Dbamy o jakość prezentowanych akcesoriów, po to by jak najlepiej świadczyły o poziomie firmy, która wykorzystuje je do promowania własnej działalności. Zaskocz swoich klientów i wykorzystaj gwizdki reklamowe także w swojej firmie!Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa