Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety świąteczne
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Długopisy i ołówki świąteczne z logo | Tanie gadżety świąteczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Długopisy świąteczne, ołówki i notesy są znakomitym pomysłem na firmowy gadżet

Nic tak nie cieszy jak okazje i prezenty. Szczególnie, gdy są użyteczne i kojarzą się z tak przyjemnym czasem jak okres świąteczny. Szeroka gama długopisów świątecznych, ołówków i notesów sprawia, że możesz wybierać w naszej ofercie wielu typowych świątecznych podarunków. W naszym sklepie znajdziesz długopisy wielofunkcyjne, notesy, oraz ołówki. Każdy z proponowanych przez nas produktów może być oznakowany Twoim logotypem bądź ciekawą grafiką lub napisem.

Reklamowe długopisy świąteczne z logo firmowym

Reklamowe długopisy świąteczne to gadżet, który spodoba się Waszym klientom w każdym wieku. Może być prezentem z okazji Mikołaja w szkole, czy przedszkolu, miłym podarunkiem dla pracowników lub drobnym prezentem dla klientów. To gadżety, które z powodzeniem można bez problemu dostosować do każdej grupy docelowej klientów. Warto nadmienić, że reklamowe gadżety świąteczne to taki upominek, na który może zdecydować się w zasadzie każda firma, niezależnie od tego, jaką branżę reprezentuje. Ich zdecydowaną zaletą jest niska cena i uniwersalność.  Możesz je wykorzystać podczas akcji promocyjnych swojej firmy lub targach w okresie okołoświątecznym.

Reklamowe długopisy świąteczne z logo jako nośnik reklamy

Warto pamiętać, że reklamowe długopisy świąteczne to bardzo skuteczne nośniki reklamy. Na pewno należałoby w tym miejscu podkreślić, że gadżety świąteczne są najczęściej bardzo pozytywnie kojarzone, przez co możesz znacznie poprawić świadomość swojej marki. Bo każdy klient przecież  doceni taki praktyczny, a przy tym jakże uroczy podarunek, jakim jest długopis czy ołówek z motywem świątecznym. Przy okazji Twoje logo będzie cały czas w obiegu. To na pewno nie przypadek, że tak wiele firm decyduje się na zakup świątecznych gadżetów reklamowych dla swoich klientów.

Reklamowe długopisy świąteczne w ofercie naszego sklepu internetowego

W ofercie mamy wzory kolorowych długopisów ze świątecznymi czapeczkami w formie maskotek. Możesz zamówić u nas gadżety ze znakowaniem, a dobierzemy odpowiednią technikę do wybranego gadżetu świątecznego. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były dobrej jakości, a także cechowały się wysoką estetyką. W rzeczywistości oznacza to, że na pewno znajdziesz w naszym asortymencie odpowiednie świąteczne podarunki reklamowe dla swoich klientów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa