Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Przybory szkolne reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Przybory szkolne z logo | Tanie reklamowe artykuły szkolne

  • Pokazuje 1–72 z 83 wyników

Piórnik.

Plecaki z nadrukiem i piórniki reklamowe
10,45 zł
Kod producenta:
MO8176-04
Kolory:
       
       

Linijka

Linijki z logo i zakładki reklamowe
0,94 zł
Kod producenta:
V7666-08
Kolory:
       
               

Piórnik

Plecaki z nadrukiem i piórniki reklamowe
5,53 zł
Kod producenta:
V9617-11
Kolory:
       
                       

Przybory szkolne z logo przydadzą się każdemu dziecku

Chyba nikt nie wyobraża sobie odrąbania lekcji albo chodzenia do szkoły bez odpowiedniego zestawu przyborów szkolnych. Towarzyszą one dzieciom na co dzień w nauce, a także w wykonywaniu różnych projektów plastycznych. Dlatego też różne przybory szkolne są doskonałymi gadżetami reklamowymi, które można wykorzystać w celu promocji firmy, produktów oraz usług. Takie gadżety reklamowe odpowiednio oznakowane logo lub dowolnym nadrukiem mogą być rozdawane na targach, ale także na spotkaniach organizowanych w szkole z dziećmi, a także przekazywane do szkół na cele charytatywne dla najbardziej potrzebujących uczniów. Takie akcje pozytywnie wpłyną na Twój wizerunek, dlatego warto wykorzystać praktyczne gadżety reklamowe, jakimi są przybory szkolne w wielu kampaniach reklamowych.

Przybory reklamowe szkolne z nadrukiem do domu

Przybory i akcesoria szkolne przydadzą się nie tylko dzieciom i młodzieży szkolnej. Od czasu do czasu każdy z nas potrzebuje linijki, ekierki, cyrkla albo nożyczek. Jeżeli chcemy odmierzyć i uciąć odpowiednią ilość papieru albo nawet zmierzyć wymiary ciasta, wysokość kubka albo rozmiary dekoracji, która stoi na półce w salonie, linijka potrzebna jest do wszystkich tych czynności. Dorośli często udają się do pokojów swoich pociech w poszukiwaniu odpowiednich przyborów szkolnych. Biura i pokoje dorosłych zazwyczaj wyposażone są jedynie w mnóstwo reklamowych długopisów i kilka sztuk ołówków, ale tak naprawdę przybory szkolne przydają się często każdemu.

Plecaki wśród przyborów szkolnych

W bogatej kategorii gadżetów reklamowych do szkoły znajdują się także plecaki i piórniki. Ich szeroki wybór znajdziesz bez problemu w naszym sklepie. Szkolne plecaki i tornistry to doskonałe nośniki reklamy dzięki dużej powierzchni dostępnej na nadrukowanie Twojego logo lub innego wzoru, który chcesz na nich umieścić. Szkolne plecaki z logo są stosunkowo często wybierane przez firmy jako gadżety reklamowe, ponieważ bardzo łatwo spotkać je na ulicy na plecach większości dzieci. Dziecko idąc do szkoły staje się billboardem, na którym znajduje się Twoja reklama. Do gadżetów reklamowych w postaci szkolnych tornistrów warto dorzucić opaski odblaskowe. Te dwa gadżety to bardzo zgrana para, która tradycyjnie towarzyszy dzieciom w drodze do i ze szkoły. Opaski odblaskowe z logo łatwo zawiesić na paskach od plecaków albo różnych sznurkach, które są do nich przyczepione. Dzięki nim dziecko będzie widoczne już z daleka i kierowcy będą mogli bezpiecznie je ominąć.
W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli plecaków szkolnych z nadrukiem. Są to zarówno dość klasyczne, czarne plecaki dla młodzieży szkolnej, jak i kolorowe, wesołe plecaki dla młodszych dzieci. Posiadamy również szkolne plecaki wyglądające jak zwierzątka, na przykład jak lew, miś czy biedronka, które będą idealne dla przedszkolaków. Mamy także specjalne plecaki worki do kolorowania, które nie tylko zmieszczą wszystkie rzeczy potrzebne dziecku do szkoły, ale też mogą stanowić źródło rozrywki.

Przybory szkolne z nadrukiem z logo to także piórniki

Żaden plecak szkolny nie może się obejść bez zapakowanego do niego szkolnego piórnika. Piórniki mieszczą w sobie wszystkie potrzebne w szkole przybory i akcesoria, jak długopisy, ołówki, kredki, gumki do mazania, linijki, temperówki, ekierki czy cyrkle. Dzięki naszej bogatej ofercie piórników szkolnych z nadrukiem każdy znajdzie idealny gadżet szkolny dla siebie.
Oferujemy nie tylko klasyczne kolorowe, składane piórniki szkolne zamykane na zamek, wygodne i praktyczne piórniki-saszetki, ale także piórniki ekologiczne wykonane z lnu, drewna czy bambusa. Te piórniki zawierają już praktyczne zestawy przyborów szkolnych, które również wykonane są z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów. To niezwykle ważne, aby ekologia wkraczała do każdego aspektu naszego życia, w tym także do szkoły. Ekologiczne gadżety szkolne pozwolą w znacznym stopniu ograniczyć użycie plastiku w produkcji gadżetów reklamowych, co przyczyni się do długotrwałej ochrony środowiska.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa