Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Smycze reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Smycze sublimacyjne z logo | Tanie smycze reklamowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–11 z 11 wyników

Smycze sublimacyjne

Smycze z naszej oferty znakowane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii, czyli metodą sublimacji. Dzięki użyciu tej metody znakowania nadruk jest niezwykle trwały i nie ściera się nawet podczas długiego użytkowania smyczy. Technika sublimacji pozwala na nadrukowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów z użyciem pełnej palety barw. Zalecana jest przy wykonywaniu nadruków, w których projekt graficzny zawiera przejścia tonalne. Wykonane tą metodą smycze sublimacyjne są znacznie bardziej atrakcyjne dla klientów od zwykłych smyczy znakowanych tradycyjnymi metodami. Każdą nasza smycz sublimacyjną możemy zaznakować z obu stron. Dostępne są w kilku rozmiarach taśm: 10 mm, 15 mm, 20 mm i 25 mm.

Na czym polega metoda sublimacji?

Nadruk sublimacyjny wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze, a następnie w warunkach wysokiej temperatury przenoszony jest na taśmę smyczy. Dzięki użyciu tej technologii mamy możliwość naniesienia nadruku  w pełnym kolorze CMYK, co sprawia, że możemy  odwzorować  grafiki w wielu kolorach, także z przejściami tonalnymi. Koszty produkcji nie są wysokie, bo jest w całości zautomatyzowana, przez co koszt smyczy też nie jest duży. Metodę sublimacji stosujemy przede wszystkim na taśmach poliestrowych.

Smycze reklamowe najłatwiejszą formą promocji

W dzisiejszych czasach konkurencja w niemal każdej branży jest ogromna, dlatego warto postawić na skuteczną formę promocji. Każda firma poszukuje nie tylko tanich gadżetów, ale również takich, które trafnie i szybko docierają do klientów i budują pozytywny wizerunek marki.  Takie właśnie są smycze reklamowe. To idealny gadżet reklamowy, który świetnie zaprezentuje Twoją firmę na targach, konferencjach, zawodach, konkursach. Doskonale sprawdzą się jako gadżet w szkołach, biurach, gminach. Smycze reklamowe od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów. Gadżet ten często jest dobierany do pakietów promocyjnych tworzonych przez firmy razem z długopisami reklamowymi, notesami z nadrukiem oraz pamęciami USB. Duży wybór kolorów pozwoli Ci dobrać najbardziej optymalną opcję dla Twojej firmy. Możesz na niej nanieść logo, grafikę, a nawet zdjęcie. To szybki i skuteczny sposób na promocję Twojej firmy!
 


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa