Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do telefonów i tabletów
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety do telefonu z logo | Tanie akcesoria do telefonu z nadrukiem

  • Pokazuje 1–41 z 41 wyników

Reklamowe gadżety telefoniczne dla każdego

Rynek gadżetów do telefonów jest na pewno bardzo rozbudowany. Nic w tym dziwnego ani zaskakującego. Smartfony zawładnęły naszym życiem i ciężko wyobrazić sobie spędzenie chociaż jednego dnia bez całkowitego dostępu do telefonu. Producenci gadżetów do smartfonów sprytnie to wykorzystali, tworząc różne przedmioty, które przydają się w codziennym życiu, urozmaicają wygląd telefonu lub wręcz tworzą z niego nowy sprzęt. Warto wykorzystać ten fakt i wykorzystać gadżety do telefonu jako ciekawy nośnik reklamy. Takie gadżety na pewno intrygują i przyciągają wzrok, dlaczego więc nie zadbać o to, aby na gadżecie znalazło się Twoje logo, slogan lub inna forma reklamy Twojej firmy? Po prostu wybierz gadżet z naszej oferty, a my umieścimy na nim Twoje logo lub inny nadruk. Dzięki temu Twoja reklama zwróci uwagę innych, a Ty możesz liczyć na wzrost zainteresowania Twoją firmą dzięki promowaniu się na niestandardowym przedmiocie. W marketingu to połączenie wręcz idealne. Do reklamowych gadżetów do smartfonów możesz z powodzeniem dołączać reklamowe powerbanki z nadrukiem. Inną opcją będą na pewno reklamowe pamięci USB, które są zawsze doceniane przez klientów. Stworzy to dobry zestaw reklamowy dla fanów gadżetów.

Wejdź na wyższy poziom reklamy dzięki goglom VR

W naszym katalogu znajdziesz nieprzeciętny reklamowy gadżet do telefonu, który pozwoli Ci na rewolucyjny sposób reklamy wpisujący się w najnowsze trendy. Są to gogle VR, które pozwalają oderwać się od rzeczywistości i wkroczyć do wirtualnego świata stworzonego specjalnie do tych celów. Reklamowe gogle VR wzbudzają wiele pozytywnych emocji. Wybierając je do promocji swojej firmy i umieszczając na nich swoje logo lub inny nadruk możesz liczyć na ogromne zainteresowanie. Wbrew pozorom reklamowe gogle VR wcale nie muszą być drogie aby dobrze spełniać swoją funkcję – właśnie takie gogle VR ze średniej półki cenowej znajdziesz u nas.

Pozwól wyróżnić się Twojemu telefonowi z tłumu dzięki odpowiednim gadżetom

W naszej ofercie znajdziesz również zawieszki do telefonu. To ciekawy i oryginalny sposób ozdobienia swojego telefonu i jego personalizacji. Dzięki zawieszce Twój smartfon nabierze charakteru, będzie to też ciekawy sposób na zaczęcie rozmowy i nawiązanie nowych znajomości. Zawieszka na telefon pozwoli wyróżnić Ci się z tłumu innych, standardowych i nudnych telefonów. Zawieszki na telefon wykonane są z metalu oraz ozdobnych kamieni, które są eleganckie i przyciągają wzrok mijających Cię osób.

Gadżety do telefonu stworzone dla Twoich potrzeb

Jednym z najbardziej użytecznych gadżetów reklamowych do smartfonów zimową porą są z pewnością rękawiczki dotykowe z logo lub nadrukiem. Niestety, tradycyjne rękawiczki owszem, chronią nasze ręce przed mrozem i zimnym wiatrem, jednak nie radzą sobie z obsługą ekranów dotykowych, które towarzyszą nam na co dzień. Zamiast zdejmować rękawiczki i narażać się na zdrętwienie palców, a nawet na przeziębienie, warto sięgnąć po specjalnie zaprojektowane rękawiczki dotykowe z logo lub nadrukiem, z pomocą których obsługa smartfona zimą nie sprawi już żadnych problemów. Jeżeli zdecydujesz się na tę formę reklamy Twojej firmy, możesz wybrać pomiędzy dwiema technikami znakowania: sitodrukiem, który nadaje się do dużej ilości produkowanych sztuk a także cechuje się wyrazistością grafiki i nasyceniem barw, albo, jeżeli nie chcesz inwestować w duży nakład, techniką flexu solwentowego, w którym nadruk przygotowywany jest najpierw w formie naklejki, a następnie specjalnie wgrzewany w produkt.
Dla osób, które często spotykają się z odwiecznym problemem i zadają sobie pytanie „Gdzie jest mój telefon?” mamy bardzo praktyczne rozwiązanie – lokalizator EasyFind. Na tym niezwykle użytecznym gadżecie do smartfona nadrukujemy Twoje logo, slogan lub inną grafikę, a Ty możesz rozdawać go swoim klientom jako ciekawą formę reklamy, która na pewno ich zainteresuje.
Interesującym gadżetem reklamowym do telefonu może być też uchwyt na szyję, który pozwala na oglądanie filmów i seriali na telefonie bez potrzeby trzymania go w rękach. Wystarczy założyć taki uchwyt na szyję i zrelaksować się w łóżku albo na kanapie. Uchwyt jest elastyczny, dlatego można go odpowiednio zgiąć i położyć na stole albo na biurku, co również zapewni wygodę użytkowania.
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą reklamowych gadżetów do telefonów, których możesz użyć w promocji swojej firmy. Wystarczy oznakować je Twoim logo i ciekawa forma reklamy gotowa.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa