Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety turystyczne
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety medyczne z logo | Reklamowe apteczki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–20 z 20 wyników

Jak wykorzystać gadżety medyczne do promocji firmy?

Gadżety dla branży medycznej oferują wiele możliwości. Mogą być wykorzystane przez apteki lub firmy farmaceutyczne do promocji swoich usług i lokali. Będą skuteczną formą marketingu podczas spotkań z przedstawicielami służby zdrowia. Bardzo popularne są gadżety dla pielęgniarek oraz gadżety dla lekarzy, które pozwolą na zbudowanie pozytywnych relacji pomiędzy nimi a przedstawicielem firm zajmujących się dystrybucją leków. Większość reklamowych gadżetów medycznych występuje w kolorach najlepiej kojarzących się ze zdrowiem i medycyną, a więc są niebieskie, białe lub czerwone. Dzięki temu są doskonale kojarzone z branżą i skutecznie spełniają swoje zadanie nośników treści reklamowych.

Apteczki z nadrukiem to niezbędny w wielu miejscach gadżet reklamowy

Jeżeli szukasz upominku promocyjnego, który na pewno się przyda i za który obdarowane nim osoby będą Ci wdzięczne, wybierz niezwykle użyteczne apteczki z nadrukiem. Jest niezliczenie wiele miejsc, w których apteczka z napisami powinna się znaleźć. Są to na przykład sklepy, restauracje, kościoły, hotele, urzędy, banki, punkty usługowe, galerie handlowe, samoloty czy pociągi. W każdym z tych miejsc może dojść do sytuacji, w której potrzebna będzie apteczka medyczna z odpowiednim zaopatrzeniem. Polskie prawo nie wymaga od kierowcy posiadania apteczki pierwszej pomocy w samochodzie, jednak na pewno warto ją mieć, tym bardziej, że nie zajmie dużo miejsca w bagażniku. Apteczki, które znajdziesz w naszej ofercie posiadają wszystkie niezbędne akcesoria medyczne, które przydadzą się w razie urazów i wypadków i w zależności od ich rozmiarów są to na przykład: bandaże, chusteczki nasączone płynem dezynfekującym, plastry czy jałowe opatrunki. Umieszczając nadruk albo logo firmy na apteczce sprawiasz, że staje się ona dodatkowo nośnikiem Twojej reklamy.

Tanie gadżety medyczne z logo

Akcesoria medyczne z nadrukiem, które możesz wykorzystać w celach promocyjnych, wcale nie są drogie. To koszt rzędu kilku złotych za sztukę, dlatego można używać ich nawet w przypadku ograniczonego budżetu. Jednak nawet tanie gadżety medyczne z nadrukiem doskonale spełniają funkcję promocyjną.

Popularne zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym są praktyczne ogrzewacze do rąk z nadrukiem. Posiadają one specjalne blaszki, które po przełamaniu wydzielają dużo ciepła. Można włożyć je na przykład do kieszeni płaszcza lub kurtki albo do wnętrza rękawiczek, gdzie będą ogrzewać dłonie w nawet najbardziej mroźne dni.

Bardzo praktycznym upominkiem reklamowym są również pudełka na tabletki z nadrukiem. Dzięki nim łatwo zorganizować leki na każdy dzień i obdarowana nimi osoba na pewno nie zapomni wziąć odpowiednią dawkę leku. Pudełka na leki przydają się zarówno w domu jak i w podróży i mogą służyć także jako pojemniki na drobiazgi czy na biżuterię. Ich zastosowań jest wiele i nie trzeba używać ich wyłącznie jako dozowniki tabletek. Przydadzą się tak naprawdę każdemu, niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

Antystresowe gadżety medyczne z nadrukiem

Uroczym medycznym gadżetem reklamowym, który do tego pozwala rozładować napięcie i negatywne emocje, jest breloczek antystresowy w kształcie serca. Symbol serca od zawsze kojarzy się z medycyną i może być używany jako gadżet reklamowy w branży medycznej. Antystresy z nadrukiem ogólnie kojarzą się jako przedmioty mające pozytywne właściwości zdrowotne. Pomagają w stresujących sytuacjach albo oduczają złych nawyków. Wykonane są z miękkiej pianki, dlatego można je dowolnie zgniatać i naciskać, a i tak zachowają swój kształt. W ofercie posiadamy nawet specjalny antystres w kształcie lekarza, który jest świetnym a zarazem śmiesznym gadżetem dla osób pracujących w tym zawodzie.

Znakowanie na reklamowych gadżetach medycznych

Na apteczki reklamowe oraz gadżety dla branży medycznej możemy nanieść logo, napisy lub grafikę. Metodę znakowania dobierzemy do kształtu przedmiotu oraz materiału, z jakiego wykonany jest gadżet reklamowy. Dzięki temu będziemy w stanie wykonać w pełni satysfakcjonujący klienta projekt. Nadruki będą wyraziste oraz trwałe, a oznakowany przedmiot będzie idealnym gadżetem marketingowym.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa