Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Parasole reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Parasole plażowe z nadrukiem logo | Tanie parasole plażowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Przywitaj lato dzięki parasolom plażowym z nadrukiem

Lato i sezon urlopowy to doskonały czas na rozdawanie klientom, kontrahentom oraz partnerom biznesowym odpowiednich gadżetów reklamowych dopasowanych do pory roku. Doskonale sprawdzą się na przykład piłki plażowe z nadrukiem oraz duże parasole plażowe z logo, które zapewnią na plaży cień oraz odrobinę prywatności. To ciekawe i praktyczne upominki reklamowe, które na pewno przydadzą się obdarowanym nimi osobom. Dzięki prezentowi w postaci podróżnego parasola plażowego już nie będą musiały same kupować go przed wyjazdem na urlop. Twoi klienci lub partnerzy biznesowi otrzymają użyteczny gadżet plażowy, a Ty sprawisz, że Twoja reklama zostanie zauważona przez naprawdę dużą liczbę osób. Potencjał marketingowy reklamowych parasoli jest ogromny!

Parasole plażowe reklamowe z logo na bezpieczny odpoczynek nad wodą

Wiadomo, że nad morze jedziemy po to, aby kąpać się w wodzie i zyskać piękną opaleniznę. Jednak słońce na plaży, gdzie trudno o chociaż skrawek cienia, może mocno dać się we znaki. Dlatego plażowicze często zabierają ze sobą kompaktowe parasole plażowe, które mogą łatwo złożyć do specjalnego etui i łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Szczególnie polecane są parasole plażowe z filtrem UV, które od spodu powleczone są specjalną warstwą blokującą szkodliwe promieniowanie słoneczne. Dzięki nim czas spędzony na plaży jest bardzo bezpieczny i pomaga uniknąć nieprzyjemnych poparzeń oraz problemów skórnych.

Podczas plażowania bardzo przydatne są łamane parasole plażowe z nadrukiem, które można dowolnie ułożyć i sprawić, że cień będzie padał w wybrane miejsce pod odpowiednim kątem. Zamiast podróżować po całej plaży w poszukiwaniu najlepszego cienia, można bardzo prosto dopasować ułożenie parasola do naszych potrzeb.

W czasie odpoczynku na słońcu, nawet wtedy, gdy leżymy bez ruchu na ręczniku albo leżaku, wciąż ważne jest nawodnienie organizmu. Dlatego jako gadżet reklamowy wybierz także bidony z wkładem chłodzącym, które pozwolą na orzeźwienie zimną wodą albo sokiem i uzupełnienie płynów.

Reklamowe parasole plażowe sprawdzą się nie tylko na plaży

Pomimo nazwy piaszczyste plaże to nie jedyne miejsca, w których sprawdzą się parasole plażowe z logo. Przydadzą się także na odkrytych basenach miejskich albo w kurortach nadmorskich, gdzie goście mogą odpocząć na leżakach z nadrukiem pod zapewniającym cień dużym parasolem plażowym. Z tych gadżetów reklamowych mogą skorzystać także biura podróży i użyć ich jako dekoracji lokalu. Wystarczy w kącie biura wysypać trochę piasku, rozstawić na nim leżak, obok ustawić piłkę plażową a nad całością rozłożyć kolorowy parasol plażowy. Taki widok od razu spodoba się klientom biura podróży i chętnie wykupią wycieczkę nad morze.

Parasole plażowe z nadrukiem mogą także z powodzeniem zastąpić tradycyjne parasole ogrodowe. Będą świetnie pasować do domowego ogródka i pozwolą na odpoczynek w cieniu. Także kawiarnie i restauracje mogą korzystać z parasoli na plażę z logo. Przyciągną tym do siebie więcej klientów, którzy z ochotą usiądą pod kolorowym parasolem i zamówią coś pysznego do jedzenia albo do picia.

Znakowanie na parasolach plażowych na zamówienie

Powierzchnia dostępna na nadruk na reklamowych parasolach plażowych jest bardzo duża, co czyni je idealnymi nośnikami treści reklamowych. Znajdujące się na nim logo, napis lub grafika są bardzo widoczne nawet z dużych odległości, a więc reklama trafia do świadomości wielu odbiorców. Na parasole na plażę z naszej oferty naniesiemy dla Ciebie dowolną treść, którą chcesz na niej umieścić. Nasze nadruki są zawsze wyraziste oraz trwałe, a oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość. Zawsze dbamy o to, aby nasi klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani z naszej pracy i jej efektów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa