Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki termiczne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kubki termiczne z rączką z logo | Tanie kubki termiczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Kubek termiczny reklamowy z uchwytem to jeden z najpopularniejszych modeli reklamowych kubków termicznych w naszym sklepie

Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszą się kubki termiczne, a zwłaszcza praktyczne i wygodne reklamowe kubki termiczne z uchwytem. Łączą one w sobie cechy tradycyjnego kubka ceramicznego oraz nowoczesnego termokubka z nadrukiem. Kubek termiczny z rączką z logo jest specjalnie zaprojektowany, tak aby przez bardzo długi czas utrzymywać temperaturę znajdującego się w nim napoju. Dotyczy to zarówno ciepłej kawy i herbaty, jak i zimnych i orzeźwiających soków, lemoniad czy zwykłej wody. Dlatego też firmowy kubek termiczny z uchem przydaje się w każdych warunkach atmosferycznych, nie tylko zimą i na jesień albo gdy na zewnątrz jest wietrznie i deszczowo.

Reklamowe termokubki z uchwytem bardzo wygodnie się trzyma i leżą w dłoni lepiej, niż standardowe kubki termiczne. Uchwyty są małe i poręczne, dlatego mogą z nich korzystać nawet dzieci albo osoby z małymi dłońmi. Grawerowany kubek termiczny z rączką przypadnie do gustu tak naprawdę każdemu, ponieważ doskonale sprawdza się w pracy, szkole, domu oraz podróży, a do tego bardzo ciekawie wygląda i na pewno przyciąga wzrok. Każda osoba obdarowana kubkiem termicznym z uchem z nadrukiem z pewnością będzie z niego zadowolona.

Kubki termiczne z nadrukiem z uchwytem dla osób przywiązanych do tradycji

Osobom, które nie lubią kubków termicznych najbardziej przeszkadza fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnego kubka ceramicznego nie mogą pewnie złapać termokubka za ucho i delektować się napojem. Ten problem rozwiązują właśnie kubki termiczne z rączką z nadrukiem – to świetne połączenie tradycyjnych rozwiązań wraz z nowoczesnymi kubkami termicznymi, które pozwalają na dłuższe cieszenie się ciepłą kawą albo herbatą. W przeciwieństwie do standardowych kubków, gorące napoje w kubkach termicznych z uchem z logo mogą utrzymywać swoją temperaturę nawet przez kilkanaście godzin. Jeżeli zdarzy nam się zapomnieć, że przygotowaliśmy sobie coś ciepłego do picia, to w termokubku z nadrukiem napój wciąż będzie miał optymalną temperaturę przez praktycznie cały dzień, podczas gdy w kubku ceramicznym wystygnie on bardzo szybko.

Kubki termiczne z logo z uchwytem doskonale sprawdzą się na biwaku

Każda osoba, która lubi spędzać urlop pod namiotem doskonale wie, jak bardzo przydatne są wszelkie rozwiązania dające chociaż namiastkę domowego zacisza. To właśnie dla nich produkowane są wszelkie udogodnienia, dzięki którym biwakowanie odbywa się w jak najbardziej komfortowych warunkach. Jednym z takich rozwiązań są reklamowe kubki termiczne z uchwytem, które bardzo przypominają standardowe stalowe kubki turystyczne, jednak mają nad nimi ogromną przewagę. Znacznie dłużej utrzymują temperaturę nalanej do nich zawartości, a dzięki szczelnej zakrętce można je bezpieczne przenosić z miejsca na miejsce bez obaw o rozlanie płynu. Również jeżeli taki kubek termiczny z rączką z logo przewróci się przez przypadek w namiocie albo na trawie, jego zawartość się nie wyleje.

Twoje logo lub inny nadruk na kubku termicznym z uchwytem

Specjalnie dla Ciebie na wybrany model reklamowego kubka termicznego z rączką możemy nanieść logo Twoje firmy, lub inny nadruk który chcesz na nim umieścić. Dzięki temu termokubek z uchwytem staje się doskonałym nośnikiem treści reklamowych albo oryginalnym prezentem, który możesz podarować bliskim lub znajomym z okazji urodzin, imienin lub innych ważnych okazji. Odpowiednio wybrany kubek termiczny z uchem z nadrukiem lub dedykacją sprawdzi się w każdej sytuacji, dlatego przyda się w każdym domu czy biurze. Twoi klienci, kontrahenci i partnerzy biznesowi na pewno będą zadowoleni z takiego gadżetu reklamowego i będą często zabierać go ze sobą w podróż lub w drodze do pracy czy na spacer. Dzięki temu reklama dotrze do szerokiego grona odbiorców.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa