Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk offsetowy i cyfrowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Notesy klejone z logo | Tanie notesy z nadrukiem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

W naszej drukarni online proponujemy Ci niepowtarzalną możliwość – możesz zamówić u nas notes reklamowy z własnym projektem! To doskonały sposób na praktyczną reklamę, która będzie towarzyszyć osobom obdarowanym notesem w wielu miejscach i sytuacjach. Klejone notesy z własną okładką sprawdzą się też podczas spotkań biznesowych i będą świetnym sposobem na identyfikację wizualną firmy oraz wyróżnienie sią na tle konkurencji.

Inwestowanie w wizerunek na każdym etapie tworzenia firmy jest obecnie bardzo pożądane i mile widziane. Firma, która posiada swoje własne klejone notesy z nadrukiem sprawia wrażenie bardzo profesjonalnej oraz wzbudza zaufanie klientów, kontrahentów oraz partnerów biznesowych.


Klejone notesy z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako nośniki reklamy

Notesy reklamowe są bardzo popularne wśród gadżetów reklamowych. Razem z długopisami z grawerem stanowią nieodłączny duet, który jest już klasyką promocji firmy. Notesy rozdawane są na konferencjach, spotkaniach biznesowych, targach pracy czy spotkaniach biznesowych. Pozwalają na nanoszenie na nie treści reklamowych, a do tego są bardzo praktyczne i chętnie używane przez obdarowane nimi osoby.

Klejone notesy z logo przydadzą się w wielu sytuacjach

Pomimo rozwoju technologii i wielu możliwości jakie dają nam smartfony i tablety, notesy z logo wciąż są bardzo popularne i często używane przez wielu ludzi. Są pod ręką w każdym biurze, a studenci i uczniowie często korzystają z nich do robienia notatek na lekcjach i wykładach. Żaden sprzęt elektroniczny nie zastąpi przyjemności notowania informacji w notesie. Możemy w nich zapisać adresy i dane kontaktowe do znajomych czy partnerów biznesowych, listę zakupów, pomysły na obiad na cały tydzień, listę projektów do wykonania w pracy, terminy spotkań i wizyt u lekarza. Możemy w nich także śledzić swoje nawyki i zapisywać, ile szklane wody wypiliśmy danego dnia i zaznaczać, w które dni tygodnia odwiedziliśmy siłownię. Notesy firmowe zastąpią także profesjonalne szkicowniki, dlatego przydadzą się artystom i kreatywnym osobom.

W biurach notesy klejone z nadrukiem używane są między innymi do zapisywania spotkań oraz listy zadań na cały dzień. Przydatne są także w przypadku, kiedy chcemy przekazać klientowi jakąś informację i zależy nam, aby klient ją zapamiętał. W tym celu zapisujemy ją na kartce w notesie, a dzięki temu, że strony są sklejone możemy łatwo i szybko wyrwać pojedyncze kartki bez obaw o uszkodzenie całego notesu.

Notesu z nadrukiem można użyć w wielu celach i tak naprawdę tylko wyobraźnia i inwencja twórcza obdarowanej nimi osoby stanowią tutaj ograniczenie.

Ceny klejonych notesów reklamowych

Ceny uzależnione są od nakładu i ilości zamówionych sztuk, ilości kartek oraz rozmiaru notesu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia kosztów realizacji zlecenia oraz wykonania projektu.

Sprawdź naszą ofertę pozostałych notesów reklamowych

W naszym sklepie reklamowegadzety.pl posiadamy także wiele modeli znakowanych notesów reklamowych, które można wykorzystać do promocji firmy, produktów lub usług. Znajdziesz u nas między innymi notesy ekologiczne, notesy w linie oraz w kratkę czy notesy gładkie. Wiele wzorów i kolorów pozwala na dobranie idealnego notesu z nadrukiem do swoich potrzeb, budżetu oraz charakteru kampanii reklamowej. Znakowane na notesy z logo nanosimy za pomocą nowoczesnych technik znakowania. Najczęściej sięgamy po praktyczny i wyrazisty tampodruk, który pozwala nam na tworzenie trwałych nadruków na znakowanych przedmiotach. Natomiast nawet zwykłym przedmiotom elegancji nada znakowanie wykonane za pomocą efektownego grawerowania laserowego, który sprawdzi się w przypadku elementów metalowych oraz notesów skórzanych.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa