Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Smycze reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Smycze krótkie z logo | Tanie smycze reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Krótkie smycze reklamowe

Smycze reklamowe z nadrukiem należą do najpopularniejszych gadżetów reklamowych, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć także bardzo popularnych krótkich smyczy, które możesz przywiesić do telefonu, kluczy czy pamięci USBKrótkie smycze z oryginalnym nadrukiem to wspaniałe rozwiązanie dla różnego typu akcji promocyjnych, konferencji czy spotkań branżowych.
 

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycze krótkie to niezwykle funkcjonalny gadżet promocyjny. Na smyczy krótkiej, tak jak na smyczach standardowych, również można nanieść logotyp, grafikę czy napis. Odpowiednio dobrane zakończenie pozwala im nadać również określoną funkcję, np. opaski na rękę, smyczy do telefonu, czy też funkcjonalnego breloka.
 

Funkcjonalne smycze na rękę

Smycze krótkie mają najczęściej szerokości 10 mm i 15 mm. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że są idealnym nośnikiem reklamy: mogą być doczepione do kluczy, telefonów, pendrive, identyfikatorów czy powerbanków. Gadżety te znajdują zastosowanie również w czasie wydarzeń sportowych i innego rodzaju eventów. Z racji tego, że ten niewielki przedmiot towarzyszy nam tak często i w tak wielu sytuacjach, świetnie sprawdzi się w rozpowszechnianiu wizerunku Twojej firmy.
 

Szeroki wybór smyczy reklamowych

Oferujemy szeroki wybór rodzajów smyczy. Smycze dostępne w naszym sklepie posiadają różne modele i rozmiary karabińczyków, jak również sznurki do pendrive’ów czy telefonów. Niektóre modele mogą być zaznakowane we wszystkich kolorach Pantone, inne mają pewne ograniczenia kolorystyczne w zależności od techniki znakowania. Dodatkową zaletą są niskie koszty takiego gadżetu.
 

Smycze z logo - świetny sposób na promocję firmy

Smycze z logo to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki. Z tych przydatnych gadżetów mogą korzystać pracownicy Twojej firmy nosząc je przy kluczach lub na szyi z identyfikatorem. Możesz je wykorzystać także dodawane do wejściówek, które doskonale sprawdzą się podczas organizacji targów lub konferencji. Smycze są przydatnym i chętnie wykorzystywanym przez firmy gadżetem.
 


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa