Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Breloki reklamowe z logo w formie miarki i poziomicy | Tanie breloczki reklamowe

  • Pokazuje 1–11 z 11 wyników

Breloki reklamowe w formie miarki reklamowej i poziomicy z logo

W naszym sklepie mamy mnóstwo różnorodnych breloków relamowych, co pozwoli Ci wybrać najbardziej odpowiedni do prowadzonej przez Ciebie działalności. Dobrym pomysłem są tutaj reklamowe breloki miarki i poziomice. Breloki te będą doskonałym drobiazgiem promocyjnym dla firm produkcyjnych, handlowych czy też związanych z branżą budowlaną, elektryczną oraz zajmujących się wykańczaniem wnętrz. Różnorodne kształty i formy breloków miarek i poziomic pozwalają wybrać naprawdę ciekawy, a przy tym oryginalny i praktyczny brelok do kluczy. Mogą być ciekawym dodatkiem do oferowanych klientom pełnowymiarowych miarek reklamowych, tak aby przyrząd służący do mierzena był zawsze pod ręką.

Funkcjonalne breloki z nadrukiem

Ciężko sobie wyobrazić murarza, stolarza, elektryka i każdego innego fachowca bez miarki czy poziomicy. Dokonywanie pomiarów odbywa się na każdej budowie i w każdym domu. W naszej ofercie znajdziesz breloki z miarkami o różnych długościach od 1 metra do 8 metrów wykonane z plastiku lub metalu. Większość z miar posiada także klipy ułatwiające przypięcie ich do paska czy też kombinezonu roboczego.  Oczywiście breloki reklamowe z miarkami to znakomite gadżety reklamowe w przypadku sklepów z materiałami budowlanymi oraz firm remontowych.

Kolorystyka produktów jest także dość bogata – jednak dominują zdecydowanie miary w kolorach żółtym oraz niebieskim i czarnym. Logo firmy umieszczone na produkcie to interesujący, niebanalny pomysł na wypromowanie swojej firmy.

Niezastąpiony towarzysz kluczy w domu i ogrodzie

Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych modeli breloków z miarką i poziomicą. Mamy dostępnych dużo różnorodnych rodzajów tego typu gadżetów, w różnych rozmiarach, fantazyjnych kształtach, a także z możliwością wykonania znakowania.  Ostatecznie gadżet reklamowy tylko wtedy jest naprawdę skuteczny, gdy umożliwia łatwą ekspozycję logo. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych wyrobów. Nie tylko doradzimy przy wyborze miarek reklamowych i innych produktów, ale także wykonamy atrakcyjny, a przy tym bardzo wytrzymały nadruk reklamowy zgodny z Twoimi wymaganiami.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa