Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk offsetowy i cyfrowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Teczki firmowe z logo | Tanie teczki reklamowe

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Szukasz ciekawego i praktycznego sposobu na reklamę swojej firmy? Wybierz teczki reklamowe z logo firmy, które możesz rozdawać swoim klientom w wielu sytuacjach! Teczki ofertowe przydadzą się na konferencjach i spotkaniach biznesowych i dzięki nim będzie można schować umowy i ważne dokumenty w bezpieczne miejsce. Można schować do nich także wizytówki i dać w ten sposób klientom i partnerom biznesowym wszystkie dane kontaktowe potrzebne do owocnej współpracy. Jeżeli chcesz podarować klientom katalogi czy ulotki reklamowe, lub przedstawić im atrakcyjną ofertę handlową, również możesz zrobić to wykorzystując atrakcyjną wizualnie teczkę firmową z nadrukiem. Tanie teczki reklamowe są na pewno skutecznym sposobem na reklamę, która sprawdzi się w wielu sytuacjach!

Praktyczne teczki firmowe pomogą w przechowywaniu dokumentów

Każdy człowiek posiada wiele dokumentów, które przechowuje w domu albo w biurze. Różnego rodzaju umowy, świadectwa, podania, pisma, faktury czy rachunki trzeba odpowiednio archiwizować, tak aby zaprowadzić w nich porządek. Dzięki teczkom firmowym z logo odpowiednia organizacja wszystkich papierów będzie znacznie łatwiejsza. Każda teczka może służyć do przechowywania w niej innego rodzaju dokumentów. Wystarczy odpowiednio je oznakować i tani domowy lub biurowy system organizacji dokumentów gotowy! Dzięki teczkom ofertowym z logo łatwo uniknie się bałaganu w papierach na biurku lub w szufladzie i nie będzie problemu z szybkim znalezieniem danego dokumentu. To ogromna oszczędność czasu oraz sposób na znacznie efektywniejszą i produktywną pracę.

Dzięki teczkom firmowym każdy dokument będzie bezpieczny

Dokumenty i umowy są ważnymi „świstkami” papieru, dlatego należy je odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniami, zachlapaniem czy nawet wyblaknięciem tuszu. Dzięki schowaniu ich do teczki firmowej z logo wszystkie kartki będą bezpieczne i mogą być przechowywane w doskonałym stanie przez bardzo długi czas.

Teczki firmowe z nadrukiem w naszej ofercie

W naszej drukarni online oferujemy szeroki wybór teczek firmowych na dokumenty oraz druk teczek reklamowych na papierze wysokiej jakości. Nasz asortyment to różne rodzaje teczek z nadrukiem, których można użyć w różnych celach. Oferujemy tanie teczki reklamowe, które można dopasować do budżetu każdej firmy. Ceny teczek firmowych uzależnione są od rodzaju teczki oraz od tego, czy pracujemy z projektem graficznym dostarczonym nam przez klienta czy tworzymy projekt od podstaw, bo oczywiście takie usług również oferujemy. Im więcej sztuk teczek firmowych z nadrukiem zamówisz, tym cena jednej sztuki netto będzie niższa, dlatego polecamy zamawianie dużych nakładów, co w ogólnym rozrachunku pozwoli na znaczne oszczędności.

Przygotujemy dla Ciebie projekt graficzny teczki firmowej

Jeżeli nie masz gotowego projektu teczki ofertowej, tonasz zespół grafików z chęcią go dla Ciebie przygotuje. Dzięki temu stworzysz indywidualne i profesjonalne teczki firmowe, które będą praktycznymi nośnikami treści reklamowych i na pewno przydadzą się obdarowanym nimi osobom w wielu sytuacjach. Zadbamy o to, aby Twoje teczki reklamowe przyciągały wzrok, dzięki czemu znajdujące się na nich treści reklamowe dotrą do szerokiego grona odbiorców.


Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania oraz pomożemy w wyborze.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa