Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Odblaski reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zawieszki odblaskowe z logo | Tanie odblaski reklamowe

  • Pokazuje 1–17 z 17 wyników

Zawieszki odblaskowe zapewnią bezpieczeństwo

Zdrowie i bezpieczeństwo należą do jednych z najważniejszych rzeczy dla każdego człowieka. Zdrowo się odżywiamy, uprawiamy sport, stosujemy różne suplementy witaminowe i staramy się dbać o odpowiednią ilość snu. Wszystko po to, aby jak najdłużej cieszyć się jak najlepszą sprawnością fizyczną i długim życiem. Inwestujemy w ubezpieczenie na życie oraz wykonujemy regularne badania. Warto też zadbać o bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Niestety, nieoznakowany pieszy jest dla kierowcy widoczny dopiero w ostatnich sekundach. Czasami te sekundy to zdecydowanie za mało, żeby ominąć idącą osobę bez żadnego potrącenia albo poważniejszego wypadku.
Na szczęście od pewnego czasu coraz więcej pieszych korzysta ze specjalnych elementów odblaskowych, które znacznie poprawiają widoczność po zachodzie słońca. Pieszy wyposażony w odpowiedni odblask jest widoczny z daleka, dzięki czemu kierowcy samochodów oraz rowerzyści mogą wyminąć taką osobę w odpowiedniej odległości. Idealnie w tym przypadku sprawdzą się reklamowe zawieszki odblaskowe.
Takie gadżety reklamowe to nie tylko praktyczna i potrzebna rzecz dla ludzi. Wiele osób dba także o bezpieczeństwo swoich czworonożnych pupili, dlatego zawieszki odblaskowe dla psa to bardzo popularne rozwiązanie. Taką zawieszkę można przypiąć do obroży zwierzęcia, które będzie widoczne po zmroku z daleka i zmniejszy się ryzyko potrącenia go przez samochód.

Twoja reklama na zawieszkach odblaskowych

Zawieszki odblaskowe z nadrukiem to idealny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno sobie, jak i Twoim klientom i kontrahentom. Na zawieszkach odblaskowych do torebki albo plecaka można z powodzeniem umieścić logo lub inny, dowolny nadruk i tym samym ozdobić je doskonałą reklamą firmy. Takie odblaskowe elementy możesz rozdawać na przykład na targach branżowych albo na targach pracy. To też dobry gadżet reklamowy, który możesz stosować podczas akcji promocyjnych w szkołach oraz na uczelniach. Taki upominek na pewno przyda się każdej osobie, która go dostanie.
Znakowanie na zawieszkach odblaskowych z logo i z nadrukiem wykonuje się zazwyczaj za pomocą tampodruku. W tej technice nadruk nanosi się na znakowany przedmiot za pomocą specjalnego, elastycznego tamponu, który idealnie dostosowuje się do kształtu powierzchni. Nadruk wykonany tampodrukiem jest bardzo trwały i odporny na ścieranie oraz na działanie warunków atmosferycznych. Jakość naniesionego wzoru jest bardzo wysoka, a dodatkowym atutem tej techniki jest fakt, że nawet napisy o wymiarach kilku milimetrów pozostają czytelne.

Zawieszki odblaskowe są idealne dla dzieci

Zawieszki odblaskowe dla dzieci to bardzo popularny gadżet rozdawany przez wiele firm i organizacji. Każda z zawieszek wyposażona jest w specjalny łańcuszek, sznurek albo kółko od breloczka do kluczy. Dzięki temu bardzo łatwo i szybko można przypiąć je do szkolnego tornistra. Zawieszki odblaskowe dla dzieci zapewniają bezpieczeństwo dziecku nie tylko po zmroku, ale także w dzień. Każdy z gadżetów wykonany jest z materiałów o jaskrawym kolorze, co sprawia, że zawieszka dobrze łapie światło i przyciąga wzrok nawet w słoneczne dni. Dodatkowo mogą one służyć jako ciekawa i wesoła ozdoba każdego szkolnego tornistra dzięki oryginalnym kształtom zawieszek. W ofercie posiadamy również miękkie i przyjemne w dotyku maskotki odblaskowe, które z pewnością spodobają się małym podopiecznym i będą chętnie przez nich noszone.

Zawieszki odblaskowe twarde i miękkie

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zawieszki odblaskowe twarde, jak i zawieszki odblaskowe miękkie. Oba te modele sprawdzą się doskonale w zapewnieniu widoczności i bezpieczeństwa. Zawieszki odblaskowe twarde wykonane są z grubego plastiku, a jego specjalna budowa odbija padające na nie światło. Natomiast zawieszki odblaskowe miękkie można dowolnie zgniatać i zginać dzięki specjalnemu tworzywu, z którego są produkowane, a mimo to nie ulegną uszkodzeniom.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa