Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ekologiczne gadżety reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Ekologiczne notesy z logo | Karteczki ekologiczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–26 z 26 wyników

Notesy ekologiczne reklamowe to zawsze dobry pomysł

Razem z długopisem reklamowym ekologiczny notes z nadrukiem to promocyjny duet doskonały, na który decyduje się wiele firm. Nie ma chyba bardziej praktycznego i sprawdzonego gadżetu reklamowego, który zawsze ucieszy obdarowaną nim osobę. Rodzajów i kolorów notesów reklamowych jest tak wiele, że absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Notes można dobrać na przykład do branży, charakteru kampanii reklamowej czy kolorów przewodnich firmy.

Wykorzystanie notesów ekologicznych jako artykułu promocyjnego to strzał w dziesiątkę. Oznakowane notesy z logo firmy można rozdawać na targach branżowych, targach pracy na uczelniach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych. Notesy z nadrukiem pasują do każdego z tych miejsc. Do tego reklama na notesie ekologicznym wygląda bardzo gustownie i przyciąga wzrok. Każda obdarowana notesem osoba będzie z niego często i chętnie korzystać. Dzięki temu Twoje usługi i produkty będą godnie reprezentowane, a informacja o Twojej firmie dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Ekologiczne karteczki z logo i notesy firmowe przydają się w wielu sytuacjach

Notesy reklamowe i karteczki samoprzylepne znajdą się w każdym domu, biurze, plecaku czy damskiej torebce. Są one bardzo przydatne do robienia notatek i zapisków, dlatego warto zawsze mieć je pod ręką.

Na karteczkach reklamowych można zapisać ważne informacje czy terminy spotkań, o których chcemy pamiętać, użyć ich jako fiszki do nauki słówek z języka obcego albo napisać na nich wiadomość dla domowników i przykleić je do lodówki. Karteczki reklamowe sprawdzą się także do organizacji pracy w biurach oraz zapisywania pomysłów i tworzenia projektów podczas spotkań służbowych. W wielu biurach można spotkać tablice wręcz przepełnione kolorowymi karteczkami, które służą do monitorowania postępów czy motywowania pracowników.

W notesach ekologicznych zapiszemy na przykład numery telefonów do znajomych, termin wizyty u lekarza, zrobimy listę zakupów czy wynotujemy, jakie zadania chcemy wykonać w danym dniu. Notesy z nadrukiem przydadzą się uczniom i studentom do robienia notatek, a młodsze dzieci mogą je wykorzystać jako szkicowniki i w nich rysować oraz malować.

W naszym sklepie znajdziesz ciekawe notesy ekologiczne z nadrukiem i karteczki samoprzylepne z logo

To, że coś jest ekologiczne nie znaczy wcale, że musi być nudne. Notesy reklamowe z naszej oferty mają ciekawe okładki oraz kolorowe elementy, które przyciągają wzrok.

W ofercie posiadamy także praktyczne ekologiczne zestawy, w skład których wchodzi notes, długopis oraz karteczki samoprzylepne. Są to eleganckie i wielofunkcyjne gadżety reklamowe, które na pewno spodobają się klientom.

Możemy zaoferować Ci także ekologiczną zakładkę do książek z dołączonym zestawem karteczek reklamowych, która jest jednocześnie linijką. Sprawdzi się ona w każdym biurze oraz przyda się uczniom podczas nauki.

Ekologiczne karteczki reklamowe z naszej oferty zamknięte są w pudełka lub pojemniki, które po rozłożeniu mieszczą jeszcze więcej karteczek samoprzylepnych oraz służą jako miejsce na długopisy lub ołówki. Dzięki temu są praktyczną ozdobą biurka i pomagają w pracy i nauce.

Z jakich materiałów wykonane są ekologiczne notesy i karteczki?

Ekologiczne rozwiązania są ostatnio bardzo modne i zawędrowały także do świata gadżetów reklamowych. Wykorzystując takie artykuły promocyjne jak na przykład torby bawełniane na zakupy wielokrotnego użytku czy pendrive w bambusowej obudowie sprawiasz wrażenie świadomego i odpowiedzialnego przedsiębiorcy, który wie jak ważne jest dbanie o ochronę środowiska.

Materiały, z których wykonane są ekologiczne notesy to głównie karton, bambus, drewno, korek oraz len. Wszystkie te tworzywa są biodegradowalne, a także można je poddać recyklingowi i użyć ponownie. Papier w niektórych modelach notesów reklamowych został wykonany ze zrecyklingowanego materiału, dzięki czemu są one jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska. Wiemy, że korzystanie z takich materiałów i rozwiązań na co dzień jest bardzo ważne, dlatego gadżety ekologiczne, w tym ekologiczne notesy z nadrukiem musiały znaleźć się w naszej ofercie artykułów reklamowych.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa