Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kominy firmowe z logo | Reklamowe ściereczki do okularów

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Kominy reklamowe i bandany z logo to praktyczne gadżety reklamowe!

Jeżeli szukasz elementu odzież reklamowej, którego możesz użyć w celach marketingowych, zdecydowanie polecamy praktyczne kominy i bandany z logo Twojej firmy! Nic nie sprawdza się w promocji przedsiębiorstwa tak dobrze, jak praktyczne artykuły promocyjne, które obdarowane nimi osoby mogą użyć każdego dnia i które przyniosą im dużo zadowolenia. Te niezwykle użyteczne gadżety reklamowe na pewno doskonale się sprawdzą, a znajdujące się na nich logo będzie bardzo dobrze widoczne i świetnie wyeksponowane. Dzięki temu za każdym razem, kiedy obdarowana osoba będzie mieć na sobie komin z logo Twojej firmy, zostanie ono dostrzeżone przez bardzo dużą liczbę ludzi, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii znakowania możemy nanieść na te gadżety reklamowe dowolny nadruk czy grafikę. Wyślij do nas swój projekt, a my zajmiemy się resztą i stworzymy dla Ciebie artykuły promocyjne wysokiej jakości.

Kominy z nadrukiem i bandany reklamowe są bardzo uniwersalne

Reklamowe bandany i kominy z logo firmy są bardzo praktyczne i mogą być używane na bardzo wiele sposobów. Obdarowane nimi osoby mogą ich użyć jako kominy do biegania, kominy na twarz albo kominy na szyję. Dzięki miękkiemu i elastycznemu materiałowi, z którego wykonane są te gadżety reklamowe można dowolnie dopasować je do wszystkich swoich potrzeb. Można wykorzystać je także jako bandana na głowę, chustka, opaska na rękę, frotka do włosów albo szalik. Doskonale chronią przed wiatrem, mrozem oraz drobnoustrojami. Dlatego mogą być używane przez cały rok. W lecie można wykorzystać bandany reklamowe do ochrony głowy przed słońcem, a w zimie mróz nie będzie dokuczał dzięki użyciu ich jako kominy na twarz.

Wszystkie te zastosowania sprawiają, że kominy i bandany będą bardzo uniwersalne i przypadną do gustu każdemu obdarowanemu klientowi, kontrahentowi oraz partnerowi biznesowemu.

Sprawdź także naszą ofertę ściereczek do okularów z logo

Nie każdy z Twoich klientów nosi okulary korekcyjne, ale znaczna część z nich korzysta z okularów przeciwsłonecznych. Aby w pełni cieszyć się z ich użytkowania, trzeba cały czas utrzymywać szkła w czystości. Kurz, drobne zarysowania, odciski palców czy wyschnięte nieestetycznie krople wody znacznie utrudniają komfort widzenia. Idealnie do ich czyszczenia sprawdzą się ściereczki do okularów z nadrukiem, które są małe i poręczne, dzięki czemu można nosić je w kieszeni spodni, torebce, plecaku czy mieć zawsze pod ręką w etui na okulary.

Grafiki na reklamowych kominach z nadrukiem są trwałe i wyraziste

Logo Twojej firmy lub dowolny nadruk nanosimy na kominy i bandany reklamowe za pomocą nowoczesnej metody znakowania jaką jest sublimacja. Polega ona na wygrzaniu nadruku na materiał w specjalnej prasie i pod działaniem ciśnienia. Barwniki sublimacyjne w procesie znakowania zmieniają swój stan ze stałego na gazowy, dzięki czemu wnikają głęboko we włókna materiału, który także ulega zmianom pod wpływem wysokiej temperatury. Włókna ulegają rozluźnieniu, dzięki czemu barwnik może dokładnie je pokryć, a po ostygnięciu wracają do swojego oryginalnego kształtu.

Dzięki temu nadruki na bandanach reklamowych, kominach z logo lub ściereczkach do okularów z nadrukiem są bardzo trwałe oraz sprawiają wrażenie wtopionych w materiał – ani trochę nie odznaczają się na znakowanej powierzchni. Jest to bardzo ważne w przypadku kominów i bandan, ponieważ znajdują się one blisko ciała. Nadruki sublimacyjne nie będą powodować żadnych podrażnień czy otarć.

Sprawdź naszą ofertę kominów z logo, bandan z nadrukiem oraz reklamowych ściereczek na okulary. Nasz dział handlowy chętnie odpowie na Twoje pytania. Przygotujemy dla Ciebie gadżety reklamowe, z których Twoi klienci będą zadowoleni.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa