Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Breloki maskotki z logo | Tanie breloki z nadrukiem do kluczy dla firm

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Breloki maskotki to świetny gadżet reklamowy dla wszystkich dzieci

Dzieci uwielbiają maskotki i często w ich pokojach można znaleźć wręcz całą armię pluszaków. Każde miejsce na umieszczenie maskotki jest dla dzieci dobre, dlatego oferujemy ciekawe i praktyczne rozwiązanie – maskotki przypięte do breloczków do kluczy. Nie tylko dorośli noszą ze sobą na co dzień klucze do wielu miejsc. Nawet dzieci mają przy sobie klucze do mieszkania albo domu, klucze do roweru czy klucze do szafki szkolnej. Niektóre z dzieciaków chcą poczuć się jak dorośli i mają zamykane szafki na zabawki albo specjalne skrytki na kluczyk. W takich przypadkach, aby wszystkie klucze do tak ważnych dziecięcych miejsc były w jednym miejscu, warto zdecydować się na wybór reklamowego breloka maskotki. Taki gadżet spodoba się każdemu dziecku i będzie towarzyszem zabaw albo drogi do szkoły. Breloki można przypiąć do szkolnego tornistra, gdzie będą służyć jako jego wyjątkowa ozdoba. Breloki z pluszakami to dobry pomysł jako nagrody w różnych szkolnych konkursach organizowanych z okazji Dnia Dziecka czy dnia sportu. Mogą być także rozdawane z okazji rozpoczęcia roku szkolnego przedszkolakom, rozpoczynającym zerówkę lub pierwszoklasistom. We wszystkich tych przypadkach reklamowe breloki maskotki z logo szkoły będą doskonałym rozwiązaniem.

Odblaskowe breloki maskotki dla większego bezpieczeństwa każdej pociechy

Breloki maskotki to nie tylko standardowe misie, pieski, kotki i inne zwierzątka. W naszej ofercie posiadamy również kilka breloczków w kształcie słoneczka oraz uśmiechniętych buziek. Takie breloczki nie tylko poprawiają nastrój i pozwalają na trzymanie kluczy w jednym miejscu, ale przede wszystkim dzięki odblaskowym elementom pozwalają na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i widoczności po zmroku. To bardzo ważne w przypadku każdego dziecka, które dzięki odpowiedniemu odblaskowemu breloczkowi będzie widoczne już z daleka, a kierowca będzie mógł wyminąć dziecko w bezpiecznej odległości.

Breloki maskotki nie tylko dla dzieci

Chociaż wszelkiego rodzaju maskotki, misie i pluszowe zwierzątka kojarzą się nam zazwyczaj z dziećmi i ich przyborami szkolnymi i pokojami zabaw, tak naprawdę breloki maskotki sprawdzą się jako gadżet dla każdego. Te breloczki są stosunkowo duże, dlatego łatwo będzie znaleźć je w damskiej torebce lub standardowym plecaku. Mogą również służyć jako breloki antystresowe. Miękkie wypełnienie tych breloczków do kluczy pozwala na ich ściskanie, zgniatanie, uderzanie albo przytulanie, co pozwoli rozładować stres w pracy albo w domu. Brelok z maskotką może też być nieoczywistą ozdobą codziennej stylizacji. Wystarczy włożyć klucz do kieszeni spodni, plecaka lub torebki, a części z maskotką pozwolić swobodnie zwisać na zewnątrz. Taki niespodziewany element stroju na pewno poprawi humor każdemu, nie tylko właścicielowi breloczka, ale też przechodniom na ulicy albo pasażerom tramwaju lub autobusu.

Jak znakowane są breloki maskotki?

Maskotki dołączane do breloczków zazwyczaj posiadają na sobie materiałowe małe koszulki, na których nanosimy wybrany przez Ciebie nadruk. Miniaturowe elementy odzieży, takie jak koszulki czy chustki wiązane na szyi to najskuteczniejsza i najbardziej popularna metoda znakowania maskotek. Pomimo stosunkowo małej powierzchni dostępnej na wykonanie nadruku, Twoje logo, slogan lub hasło reklamowe będzie bardzo wyraźne dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i procesów. Kolory ze wzoru będą z pewnością dobrze oddane na gotowym gadżecie reklamowym. Jeżeli breloczek jest w kształcie metalowego zwierzątka, najczęściej nanosi się na niego wzory za pomocą grawerowania laserowego, które jest bardzo trwałą i praktycznie niezniszczalną techniką znakowania. Tak naprawdę jedynie celowe działania mogą spowodować uszkodzenia albo ścieranie grawera na znakowanym przedmiocie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa