Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety świąteczne
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Pluszaki świąteczne z logo | Tanie maskotki świąteczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Maskotki świąteczne z nadrukiem

Chyba nie ma osoby, która nie lubi maskotek. Są miłe w dotyku, przyjemne z wyglądu i często przypominają nam dzieciństwo. Misie, mikołaje i renifery to świąteczne przytulanki, na których można nadrukować firmową grafikę, dedykację lub logotyp. Pluszaki świąteczne z nadrukiem to znakomity pomysł na świąteczny gadżet dla Twoich klientów. Tego rodzaju prezent będzie też świetnym gadżetem – prezentem dla dzieci i młodzieży np. za udział w konkursie sponsorowanym lub organizowanym przez Twoją firmę. W naszej ofercie znajdą Państwo pluszaki świąteczne z nadrukiem w różnych formach i kształtach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Maskotki - miłe w dotyku pluszowe zabawki tak bardzo kochane przez dzieci

Maskotki poprawiają nam nastrój, powodują uśmiech, szczególnie jeśli otrzymujemy je od bliskiej osoby. Dokładnie taki powienien być też prezent świąteczny. W ofercie naszego sklepu znajdziesz pluszowe bałwanki, misie, łosie, renifery – w formie breloków, zawieszek czy pluszowych przytulanek.  Doskonale nadają się na firmowy gadżet reklamowy czy świąteczne upominki dla pracowników firmy lub ich dzieci w formie paczek z dodatkiem słodyczy. Na elementach maskotek – ich czapkach, szaliczkach czy koszulkach możemy wykonać nadruk metodą sitodruku.

Reklamowe świąteczne maskotki z logo w naszej ofercie

Maskotki to również dobry pomysł na gadżet reklamowy. Opatrzony logo firmy ucieszy każdego bez względu na wiek. Chcesz poprawić świadomość swojej marki na rynku? Zrobić wrażenie na klientach? Jeśli tak to najlepiej wręczyć mu niepowtarzalny prezent w formie maskotki z logo firmy. Czas świąteczny to dobry moment na to aby zapaść w pamięci klientów drobnym podarunkiem.
 

Reklamowe świąteczne maskotki a świadomość marki

Taki drobny upominek doskonale może w sposób szybki i skuteczny poprawić efektywność marki. Jeśli podarujesz swoim klientom, zarówno tym nowym jak i dotychczasowym, reklamowe świąteczne maskotki oznakowane logo Twojej firmy, możesz liczyć na to, że Twoja marka będzie kojarzona w pozytywny sposób na rynku. Warto dodać, że zazwyczaj właśnie świąteczne gadżety są najczęściej bardzo pozytywnie kojarzone. I choćby z tego względu warto pomyśleć o drobnych podarunkach reklamowych dla klientów właśnie w okolicach Bożego Narodzenia. Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem reklamowych maskotek świątecznych z logo, zapraszamy do kontaktu aby ustalić szczegóły.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa