Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety elektroniczne z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Drony z logo firmy | Reklamowe drony z nadrukiem

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Drony kilka lat temu przebojem wdarły się na rynek gadżetów. Początkowo stosowane tylko przez armię na cele wojskowe (nazywane wtedy dość topornie i technicznie bezzałogowymi statkami powietrznymi), z czasem zostały uproszczone w obsłudze i wyglądzie i stały się gadżetem elektronicznym, którego może używać każdy. Stały się już nawet standardowym prezentem dawanym na pierwszą komunię świętą. Cieszą każdą osobę niezależnie od wieku, a okazja polatania dronem i jego sterowania czasami jest niepowtarzalna. Taki sprzęt dostarcza rozrywki i zabawy na wiele godzin i może być idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Drony przypadną do gustu każdemu fanowi gadżetów elektronicznych, dlatego warto pomyśleć o umiejętnym i przemyślanym wykorzystaniu drona w reklamie swojego biznesu.

Dron z logo jako nietuzinkowa forma reklamy

Mało która firma decyduje się na razie na wybór drona na nośnik reklamy. Jest to dość drogie przedsięwzięcie, dlatego dla wielu przedsiębiorstw rozdawanie dronów reklamowych swoim klientom, nawet tym najlepszym i najbardziej zaufanym, nie jest to dostępna i ekonomiczna opcja. Nie trzeba jednak od razu wydawać mnóstwa pieniędzy, aby wykorzystać drony w swojej reklamie. Wystarczy zainwestować w jedną sztukę, nadrukować na niej logo, slogan lub ciekawą grafikę i korzystać z niego podczas targów branżowych. Stoisko, które do promocji wykorzysta reklamowego drona na pewno będzie bardzo popularne i przyciągnie wielu potencjalnych klientów. Dodatkowo dron przyciąga uwagę poprzez charakterystyczny dźwięk, który wydaje podczas pracy. Taka forma reklamy za pomocą drona zainteresuje uczestników targów, którzy licznie Cię odwiedzą, żeby zobaczyć Twojego reklamowego drona, co na pewno przyniesie wiele korzyści Twojemu biznesowi. Oferowany przez nas mini dron FLY idealnie sprawdzi się w tym celu. Dzięki małym rozmiarom mieści się wewnątrz sterującego nim kontrolera, co pozwala na łatwy jego transport w każde miejsce, w tym na targi branżowe. Na kontrolerze umieszczone zostanie Twoje logo, które zobaczy każda osoba sterująca takim dronem. Wystarczy dołączyć do niego kartę pamięci i sposób na bardzo innowacyjną i niespotykaną reklamę Twojej firmy gotowy.

Reklamowe drony z logo – jakim firmom przydadzą się na co dzień?

Drony stały się już standardowym wyposażeniem i sprzętem dla firm wykonujących usługi filmowania. Wykorzystywane są podczas nagrywania reklam, filmików promocyjnych miast czy ślubów. Dron pozwala na nagranie spektakularnych ujęć i utrwalenia ważnych momentów w nietypowy sposób.
Drony można bardzo łatwo wykorzystać w innych typach i dziedzinach biznesu, umieszczając na nich kamery lub specjalne urządzenia służące do pomiarów. Powszechnie drony używane są przez firmy, które wykonują badania naukowe, jak np. badanie populacji zwierząt, szacowanie ilości drzew w lasach czy badanie zanieczyszczeń atmosfery. Duże firmy handlowe od jakiegoś czasu pracują nad sposobami doręczenia przesyłek za pomocą dronów, co będzie znacznie szybsze i często wygodniejsze. Drony mogą dotrzeć w trudno dostępne miejsca, dlatego coraz chętniej korzystają z nich służby pierwszej pomocy, zwłaszcza w górach i jaskiniach. Drony wykorzystywane są też w branży nieruchomości do pełnego obfotografowania lub sfilmowania sprzedawanych domów, mieszkań i innych budynków. Ekipy telewizyjne i reporterzy używają dronów do swojej pracy filmując ważne wydarzenia z samego ich centrum. Jeżeli prowadzisz firmę o podobnym profilu działalności, jak te wymienione powyżej, rozważ inwestycję pewnej kwoty z Twojego budżetu w dron reklamowy z Twoim logo. Dasz sobie wtedy szansę na wyprzedzenie konkurencji, a wieść o używaniu przez Ciebie dronów będzie działać na Twoją korzyść i reklamować Cię wśród ludzi.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa