Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Breloki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Żetony do wózków z logo | Tanie breloczki z żetonem do wózka

  • Pokazuje 1–8 z 8 wyników

Breloczki z żetonem do wózków sklepwoych to bardzo praktyczny gadżet reklamowy

Breloczki do kluczy od zawsze były chętnie wybierane przez firmy jako skuteczny i popularny gadżet rozdawany klientom. Breloczki oferują opcję dołączenia do nich wielu funkcjonalnych lub po prostu ozdobnych zawieszek. Jedną z takich zaczepek jest żeton do wózków sklepowych.
Zakupy robią wszyscy, a do tego często te zakupy robią w wielkopowierzchniowych sklepach i obiektach handlowych, w których używa się wózków sklepowych. Wózki są zabezpieczane przed kradzieżami za pomocą specjalnych łańcuszków. Aby odpiąć wózek trzeba mieć przy sobie odpowiednie pieniądze, zazwyczaj złotówkę albo dwa złote. Jednak popularność transakcji bezgotówkowych sprawiła, że zazwyczaj nie mamy przy sobie ani gotówki ani drobnych. Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach będzie wyposażenie się w praktyczne breloki z żetonem do wózków sklepowych. Dzięki temu zawsze będziemy mieć przy sobie gadżet, dzięki któremu wygodnie odepniemy wózek i szybko i sprawnie zrobimy zakupy.

Reklama na breloczkach z żetonem do wózków

Breloczki do kluczy to popularny gadżet reklamowy rozdawany przez bardzo wiele firm i dzięki oryginalnym breloczkom do wózków sklepowych możesz wyróżnić się spośród innych firm, które decydują się na takie rozwiązanie. Zawsze doceniane są upominki, które przydają się do wielu rzeczy i właśnie takie są breloczki z żetonami.
Na breloczku możesz umieścić logo Twojej firmy, slogan albo hasło reklamowe. Wybierz, co ma być na breloczku, a my wykonamy projekt dla Ciebie.

Grawer na breloczkach z żetonami

Żetony przy oferowanych przez nas breloczkach wykonane są z metalu, dlatego najlepszą techniką do ich znakowania będzie grawerowanie laserowe. W tej metodzie laser usuwa ze znakowanego przedmiotu jego wierzchnią warstwę, pozostawiając trwały i efektowny wzór. Mała powierzchnia dostępna na znakowane nie jest żadną przeszkodą dla grawera, ponieważ może on odwzorować nawet najmniejsze detale z każdego projektu. Dzięki grawerowaniu laserowemu logo Twojej firmy, które umieścisz na żetonie, będzie niezwykle trwałe oraz będzie z pewnością prezentować się bardzo elegancko i skutecznie reklamować Twoją firmę.

Brelok z żetonem z dodatkami

Brelok do kluczy z żetonem już sam w sobie jest gadżetem typu 2w1. W naszym sklepie reklamowegadzety.pl oferujemy także produkty, które idą krok dalej. Dzięki brelokowi z żetonem i otwieraczem do butelek będzie można cieszyć się piciem chłodnego napoju z coraz popularniejszych szklanych butelek od razu po wyjściu ze sklepu. Taki breloczek sprawdzi się też podczas wyjazdów, biwaków czy wędkowania. Za jego pomocą łatwo będzie otworzyć butelkę coli lub zimnego piwa i zrelaksować się wypoczywając nad rzeką. Rozwiązanie przyda się nie tylko w tych przypadkach, ale także w domu, burze czy szkole za każdym razem, gdy trzeba będzie otworzyć szklaną butelkę.
W ofercie posiadamy również breloki z żetonem do wózków sklepowych z praktyczną lampką LED. Taka lampka oświeci nie tylko miejsce na wózku, do którego wkłada się żeton po zmroku, ale też zdecydowanie ułatwi trafienie kluczem do zamka po ciemku. Większość z nas zapewne spotkała się z sytuacją, kiedy wracała późno do domu i kilka minut toczyła walkę z nieugiętym zamkiem, żeby dostać się do wnętrza. Dzięki lampce wmontowanej w praktyczny breloczek z żetonem ten problem już na zawsze zostanie za nami.
Nasz asortyment to także brelok do kluczy z żetonem, do którego dołączona jest urocza figurka zwierzątka. Taki dodatek na pewno wyróżni breloczek na tle innych, podobnych, które są zwykłe i nieoryginalne. Dzięki metalowemu kotkowi, pieskowi albo śwince Twój breloczek przyniesie uśmiech na Twoją twarz za każdym razem, gdy będziesz z niego korzystać.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa