Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Narzędzia reklamowe i latarki
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Latarki reklamowe z nadrukiem - Latarki reklamowe z grawerem - Tanie latarki reklamowe

  • Pokazuje 1–72 z 116 wyników

Zdecyduj się na latarki reklamowe - Rzuć promień światła na swoją reklamę

Jest wiele praktycznych przedmiotów codziennego użytku, które z powodzeniem można wykorzystać jako gadżety reklamowe do promocji firmy. Są to przedmioty w stylu długopisów z logo, parasoli z nadrukiem albo firmowych notesów.
Kolejnym takim przedmiotem są latarki reklamowe. Na te małe, poręczne gadżety decyduje się na razie mało firm i na pewno warto taką okazję odpowiednio wykorzystać. Latarkę LED z logo możesz rozdawać na przykład pracownikom branży budowlanej, drogowcom, pracownikom stacji paliw, ale nie tylko. Z latarki z nadrukiem ucieszy się tak naprawdę każdy, kto chociaż raz doświadczył awarii prądu i błąkał się po ciemku po domu. Dzięki reklamowej latarce już łatwo znajdzie drogę i nie potknie się o dywan albo o meble.

Latarki reklamowe przydają się zawsze i wszędzie

Zastosowań latarek LED z logo jest bardzo wiele. Oświecają drogę po zmroku, tak aby łatwo i bezpiecznie można było trafić do domu. Powinny znajdować się w bagażniku każdego samochodu, bo przydadzą się podczas awarii pojazdu nie tylko do szukania usterki, ale też ewentualnie do zwrócenia uwagi innych kierowców, którzy dzięki temu mogą się zatrzymać i udzielić nam pomocy. Bez latarki LED w plecaku nie powinni wyruszać turyści i podróżnicy, zwłaszcza w górach. Zdarzają się przypadki, gdzie łatwo zboczyć z wyznaczonego szlaku, a powrót na niego bez latarki, gdy robi się ciemno będzie bardzo trudny albo wręcz niemożliwy. Wrzucenie małej, poręcznej latarki do turystycznego plecaka nic nie kosztuje, a latarka sama w sobie praktycznie nic nie waży, jednak może nawet uratować nam życie. Warto zaopatrzyć się w użyteczną firmową latarkę z logo i nawet, jeżeli się nie przyda, mieć pewność, że pomoże nam w trudnych sytuacjach.

Reklamowe latarki z logo i lampki zapewnią bezpieczeństwo

Własne bezpieczeństwo po zmroku jest bardzo ważne. Wieczorami i w nocy przechodnie są naprawdę mało widoczni i kierowcy dostrzegają ich praktycznie w ostatnim możliwym momencie. Czasami jest to zdecydowanie za późno. Osobę, która oświeca sobie drogę latarką LED, bardzo łatwo zauważyć i ominąć z zachowaniem odpowiedniego odstępu. Dzięki latarkom z logo, które można przypiąć do breloczka do kluczy albo dzięki specjalnym światełkom, które przypina się do torebek albo plecaków każdy może być widoczny już z bardzo daleka. W dbaniu o bezpieczeństwo latarki z nadrukiem idealnie uzupełnią praktyczne opaski odblaskowe.

Latarki reklamowe do zadań specjalnych

Dla wymagających osób, dla sportowców oraz dla osób, które pracują w trudnodostępnych miejscach i muszą mieć wolne ręce, idealnym rozwiązaniem będą latarki czołowe. Te latarki są bardzo wygodne i pozwalają na swobodne wykonywanie różnych czynności nawet po ciemku. Latarki czołowe polubią na pewno biegacze, którzy lubią uprawiać sport po zmroku. Latarkę można zamontować na głowie i zawsze być widocznym oraz wiedzieć, gdzie się biegnie. Ryzyko kontuzji jest wtedy mniejsze, a człowiek jest bardzo dobrze widoczny.

Latarki firmowe i światełka rowerowe

Latarki z nadrukiem to nie tylko standardowe latarki trzymane w rękach, ale też światełka rowerowe. Zamontowane na kierownicy oraz z tyłu siodełka roweru zapewnią bezpieczeństwo podczas każdej rowerowej przejażdżki. Rowerzyści wiedzą, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo na drodze oraz jak czasami wobec nich zachowują się kierowcy. Dzięki światełkom rowerowym widoczność pojazdu będzie bardzo dobra, a bezpieczeństwo odpowiednio się zwiększy.

Szeroki wybór latarek reklamowych na reklamowegadzety.pl

W naszym asortymencie posiadamy bardzo szeroki wybór różnych modeli latarek z logo, które można dobrać do swoich potrzeb albo do charakteru kampanii. Są to zarówno małe latarki, które można przypiąć do breloczka, jak i klasyczne latarki o standardowym rozmiarze. Latarki wyposażone są w wygodne paski, które można założyć na nadgarstek, dzięki czemu latarka nie wypadnie z ręki i się nie zgubi. Niektóre modele wyposażone są w mocne karabińczyki, co pozwoli na zamontowanie latarki firmowej do turystycznego plecaka i na pewno przyda się turystom w górach.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa