Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki termiczne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kubki termiczne do auta z logo | Tanie kubki termiczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Kubek termiczny reklamowy do auta przyda się w drodze do pracy oraz w podróży

Coraz więcej czasu spędzamy w samochodach, czy to jadąc do pracy, na wycieczkę, w podróż służbową czy na zakupy. Sprawia to, że kubki na kawę do samochodu z nadrukiem są coraz bardziej popularne i coraz więcej firm decyduje się na włączenie ich do swojej strategii marketingowej jako gadżety reklamowe rozdawane klientom, kontrahentom czy partnerom biznesowym.

Kubek termiczny do samochodu z logo firmy powinien być dobrze dopasowany, tak aby mieścił się w specjalnym uchwycie znajdującym się w prawie każdym samochodzie. Samochodowy kubek termiczny z nadrukiem nie powinien być także zbyt pojemny, tak aby nie przeszkadzał w prowadzeniu pojazdu, a jednocześnie można było z niego wygodnie korzystać. W naszej ofercie znajdziesz reklamowe kubki termiczne do auta dostosowane do przewożenia ich w każdym pojeździe. Dzięki nim każdy kierowca będzie mógł cieszyć się aromatyczną, dodająca energii kawą w trasie.

Kubek termiczny z nadrukiem logo do auta to doskonały gadżet reklamowy dla kierowców

Kubki termiczne do samochodu z logo to świetny gadżet reklamowy dla osób pracujących w branży motoryzacyjnej albo dla kurierów czy zawodowych kierowców. Takie osoby spędzają za kółkiem większą część dnia, dlatego ważne aby mogli w każdej chwili napić się kawy albo herbaty aby poprawić swoją produktywność czy efektywność. Kierowcy cały czas muszą być skupieni i uważać na drodze, dlatego odpowiednia dawka kofeiny jest w ich przypadku niezbędna. Samochodowy kubek termiczny z grawerem pozwoli im na wygodne i bezpieczne picie kawy podczas pracy.

Reklamowe kubki na kawę do samochodu mogą być elementem całego zestawu gadżetów reklamowych dla kierowców. Wystarczy dołączyć do nich na przykład skrobaczkę do szyb z logo, która powinna znaleźć się w standardowym wyposażeniu każdego samochodu. Zawodowym kierowcom na pewno przydadzą się także okulary przeciwsłoneczne z logo, które ochronią ich oczy przed ostrym światłem i sprawią, że nie zostaną oni oślepieni przez słońce i praca będzie komfortowa, a przede wszystkim bezpieczna.

Jaki kubek termiczny do auta wybrać?

Dobry kubek termiczny do auta z logo na pewno musi być szczelny. Reklamowy kubek na kawę do samochodu podczas jazdy narażony jest na przewrócenie się praktycznie w każdym momencie. Pokonywanie zakrętów, potrzeba nagłego zahamowania czy jazda po wybojach – wszystkie te sytuacje sprawiają, że nawet stojąc w specjalnym, przeznaczonym do tego miejscu, samochodowy kubek termiczny z nadrukiem może stracić stabilność i upaść na siedzenie czy na podłogę. Jeżeli nie będzie on dobrze zaprojektowany i szczelny, taka sytuacja może zakończyć się prawdziwą katastrofą.

Kubek termiczny do auta z grawerem musi także długo utrzymywać temperaturę znajdujących się w nim napoju. Niezależnie od tego, czy jest to gorąca kawa albo herbata w zimie czy orzeźwiająca woda albo sok podczas upałów – kierowca nie ma możliwości delektowania się nimi w takich samych warunkach jak mógłby to zrobić w domu. Jego uwaga musi być cały czas skupiona na drodze i może sobie pozwolić na co najwyżej kilka szybkich łyków napoju. Dlatego też ważne jest, aby gorące napoje przez długi czas były ciepłe, a te zimne nie nagrzewały się do tej samej temperatury panującej w samochodzie.

Kolejny ważny aspekt samochodowych kubków termicznych z logo to łatwość w korzystaniu. Kierowca musi być w stanie otworzyć taki kubek jedną ręką, tak aby cały czas bezpiecznie prowadzić pojazd, ale jednocześnie móc rozgrzać się herbatą, dodać sobie energii kawą albo orzeźwić się chłodną wodą.

Twoje logo lub inny nadruk na kubkach termicznych do auta

Każdy reklamowy kubek samochodowy z naszej oferty możemy oznakować dla Ciebie logo Twojej firmy lub innym nadrukiem. Oznakowane kubki termiczne do auta możesz wykorzystać do promocji swojej firmy albo jako ciekawe i praktyczne prezenty rozdawane klientom, kontrahentom lub partnerom biznesowych na różne okazje. Logo lub nadruk na termicznym kubku do samochodu z pewnością będzie godnie reprezentować Twoją firmę i doskonale spełni swoje zadanie.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny reklamowy kubek termiczny samochodowy dla siebie!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa