Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Jedzenie i picie
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Tanie kubki z nadrukiem, kubki termiczne z logo i słodycze reklamowe

  • Pokazuje 1–72 z 385 wyników

Gadżety reklamowe z kategorii jedzenie i picie są bardzo praktyczne i funkcjonalne

Szukając odpowiedniego gadżetu reklamowego, który będzie służył nie tylko zdobywaniu nowych klientów, ale też ozdobienia przestrzeni biurowej, można stosować wiele kreatywnych rozwiązań, których celem będzie wyróżnienie firmy spośród innych. Pomimo nowinek i wciąż pojawiających się na rynku innowacyjnych artykułów promocyjnych wciąż nic nie sprawdza się aż tak dobrze, jak kubki reklamowe z nadrukiem. To popularny i ponadczasowy gadżet, który obecny jest wszędzie: w burze, w urzędzie, w szkole, w sklepach, w bibliotekach i tym podobnych miejscach. Pracownicy lubią umilać sobie wypełniane obowiązków służbowych kubkiem ulubionej herbaty czy aromatycznej kawy. Dlatego kubek z logo to gadżet reklamowy, który jest zawsze obecny i widoczny, dzięki czemu Twoja reklama dotrze do wielu odbiorców.

Nasza oferta artkułów służących do jedzenia i picia to między innymi:

  • Wyroby ze szkłaszklane produkty z grawerem to bardzo stylowy i efektowny gadżet reklamowy, który trafi w gusta eleganckich osób oraz biznesmenów. Wielbiciele mocniejszych trunków na pewno ucieszą się z kieliszków do wina z grawerem, kieliszków do szampana z grawerem, karafek z grawerem albo kieliszków do wódki z grawerem. Grawer laserowi daje szerokie pole manewru, jeżeli chodzi o personalizację znakowania, co uczyni podarunek jeszcze bardziej wyjątkowym.
  • Kubki termiczne – te niezwykle przydatne i praktyczne gadżety reklamowe z logo lub nadrukiem są często stosowane w kampaniach promocyjnych. Kubki termiczne z logo pozwalają na zabranie ze sobą ulubionego, ciepłego napoju wszędzie tam, gdzie się udajemy. Nie zdążyłeś albo nie zdążyłaś wypić rano kawy przed wyjściem do pracy? Nie ma problemu, zabierz ją ze sobą i w drogę. Funkcjonalność i użyteczność kubków termicznych z nadrukiem sprawia, że wiele firm sięga po nie w celu rozdawania swoim klientom, zarówno tym istniejącym, jak i potencjalnym. Niezwykle efektownym upominkiem reklamowym będą personalizowane kubki termiczne z grawerem, które są bardzo eleganckie i trwałe. Logo lub nadruk na kubku z grawerem będzie widoczne przez bardzo długi czas.
  • Kubki reklamowe – bardzo dużo firm decyduje się na wybór kubków z nadrukiem na gadżety reklamowe, dlatego spotkać je można praktycznie w każdym biurze. Wypełnione kawą, herbatą albo długopisami i artykułami biurowymi kubek z logo znajdzie się na wielu stołach i biurkach. To także jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Popularność kubków reklamowych z nadrukiem jest z pewnością niepodważalna, dlatego ty też zdecyduj się na ten praktyczny gadżet, na którym Twoja reklama będzie prezentować się wyraźnie i bardzo efektownie.

W kategorii kubków reklamowych z logo znajdziesz:

  • Tradycyjne kubki ceramiczne z nadrukiem, do znakowania których idealnie nadaje się sublimacja, czyli przenoszenie nadruku na znakowany przedmiot pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. Tusz ze wzoru zmienia wtedy stan skupienia ze stały na gazowy, a po wystygnięciu jest bardzo trwały. Metoda sublimacji niezwykle dokładnie oddaje wzór oraz ma żywe, wyraziste kolory.

  • Wytrzymałe kubki metalowe z nadrukiem, które są bardzo eleganckie, trwałe i będą ozdobą każdego biura, ale przydadzą się też na przykład podczas biwaków czy górskich wycieczek. Metalowy kubek z logo nie ulegnie rozbiciu i innym uszkodzeniom, dlatego z powodzeniem mogą korzystać z nich wykonawcy zawodów fizycznych i osoby pracujące na zewnątrz, jak na przykład budowlańcy czy osoby zajmujące się budowaniem i utrzymaniem dróg.

  • Stylowe kubki szklane i szklanki z logo, które idealnie nadają się do zastosowania na nich techniki znakowania, jaką jest grawer laserowy. Szklanki z grawerem z pewnością ozdobią każdą kuchnię oraz sprawdzą się jako efektowny prezent. Kubki szklane z nadrukiem to obok kubków ceramicznych z logo jeden z najpopularniejszych typów kubków reklamowych.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa